La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

2

To ja, gdy jestem zmuszony iść do klasycznej kasy xD
https://www.instagram.com/reel/CkPc3t2gvU7/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
@Kgorecki2500 @Mario96w

2

@HighestInTheRoom xD I weź tu jeszcze jak gotówką płacisz zdąż to wszystko zapakować idealnie i drobniaków szukać żeby wyrobić się w czasie aż facetka nie zacznie kasować kogoś innego

1

@Mario96w Dlatego teraz chodzę tylko do samoobsługowych, bo przynajmniej sobie skasuje w swoim tempie i ładnie spakuje a nie jak psu z gardła :)

Dla mnie te kasy są na równi z paczkomatami jeśli chodzi o wygodę dla klienta, tutaj też jest plus taki, że nikt Cię nie oszuka jak przy tradycyjnej kasie ^^

1

@HighestInTheRoom Ale zaś jak robisz duże zakupy to jest dużo pierdzielenia się z tymi samoobsługowymi, a i też cza co chwilę kasę na konto wpłacać, ja w sumie tylko te mniejsze zakupy robię w samoobsługowych

1

@Mario96w Z tym, że ja raczej nie chodzę na duże zakupy. Zazwyczaj coś w przedziale 100 - 150 zł, więc sam wiesz ile w obecnych czasach za to kupisz :)

0

@HighestInTheRoom A ja nigdy nie podejdę nawet do tego wynalazku,choćbym miał stać pół godziny w kolejce do tej normalnej. Chyba za stary już jestem na te nowości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?