0

@Kgorecki2500 Też tak uważam, ale nie czuję się z tym jakiś lepszy żeby mówić komuś jak ma kibicować

0

@kamyk_23 Kompromis idealny

29

@Medium Co to ma do rzeczy gdzie się urodził i wychował xD To jest głupia piłka nożna i jak facet ma takie widzimi się że chce zobaczyć Leo z pucharem to jego prawo, potępianie tego to dziecinada imo xD

1

@FabianMrozek Ty uciekłeś do Preston więc się nie odzywaj

31

@okiemtypera_lucaxx95 Prze*ebane że to w ogóle trzeba dorosłym ludziom tłumaczyć, chociaż co ja mówię rambla i dorośli ludzie

0

Ej była taka zabawa na Fortunie że typujesz całą drabinkę mundialu, jak w to wejść teraz sprawdzić wyniki bo nie mogę tego znaleźć nigdzie na aplikacji

0

@maroon Do bycia antyfanem Messiego się przyzna, ale do polskiej Leguni już nie

1

@AmigoBlancos To samo haha

1

@Nano22 Ale jak widzę takiego vinisjusza no to kurła mać

0

@MesQueUnClub96 Obawiam się że pójście na otwartą grę z Argentyną skończyło by się sromotnym w**erdolem, jedyne co nam wychodzi to bronienie się i czasem jakaś akcja z kontry więc trzymałbym się tego, tu ni ma miejsca na eksperymenty. Nie z tą kadra i nie z tym trenerem, oczywiście to tylko moje zdanie

0

@AmigoBlancos Opłaca tak samo Francję bo fajny kurs, na Brazylię się nie opłaca jak dla mnie

0

@MarioVeB! Jednobramkowa wygrana Argentyny

1

@Janiama Ładnie siadły wyniki

2

@Deviler W ramach kary maraton po Saharze bez wody

1

@Deviler Ja bym dał w jego miejsce jego syna Matiego Michniewicza, ten się zna jak coś

0

@FcPortoFan1999 Byli w totalnym szoku

1

@Nano22 Warto nadmienić jeszcze że przed gwiazdą wieczoru zagrały Mariah Carey i Edytka Górniak

0

@PatrychoO Co znaczy "PR" pytam poważnie

1

@GeneralXavi No to obstawiaj jak uważasz że to wartościowy kurs

15

@gaucho104 Ale Ty masz kompleksy o Ramblę, w dodatku leczysz je na rambli to jest jakiś matrix

0

@maroon I to codzienne

1

@Emhyr Podhale to lipa totalna jeśli chodzi o powietrze (jedynie w górach można sobie pooddychać), Nowy Targ był z tego co pamiętam rok czy dwa lata temu najbardziej zasmogowanym miastem w Polsce, ale generalnie Małopolska i Śląsk są zazwyczaj liderami pod tym względem .

0

@Emhyr Zakopane, tu jest przejebane ze smogiem ogólnie w zimę

8

@Medium Nie wiem, ale fajnie że są jeszcze ludzie którzy się poświęcają dla dobra nauki, daj znać jak eksperyment, o ile dasz radę xD

3

@Kgorecki2500 Wędzonka z łysych Continentali najlepsza

1

Człowiek na dosłownie minutę otworzy okno żeby przewietrzyć, a przynosi to odwrotny efekt, bo stężenie palonych opon w powietrzu przekracza normę o dobre ponad 10 razy. Śmierdząca to będzie zima, u Was podobnie?

15

@bartas97 Taki sztuczny uśmiech to każden umi

0

@MarioVeB! Krystianus się skończył?

1

@MRSCHRONIC Haha ale żeś musiał paznokcie gryźć

4

Kristiano na dobitkę zaraz się dowie prawdy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?