Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Też tak uważam, ale nie czuję się z tym jakiś lepszy żeby mówić komuś jak ma kibicować
0
@kamyk_23 Kompromis idealny
29
@Medium Co to ma do rzeczy gdzie się urodził i wychował xD To jest głupia piłka nożna i jak facet ma takie widzimi się że chce zobaczyć Leo z pucharem to jego prawo, potępianie tego to dziecinada imo xD
1
@FabianMrozek Ty uciekłeś do Preston więc się nie odzywaj
31
@okiemtypera_lucaxx95 Prze*ebane że to w ogóle trzeba dorosłym ludziom tłumaczyć, chociaż co ja mówię rambla i dorośli ludzie
0
Ej była taka zabawa na Fortunie że typujesz całą drabinkę mundialu, jak w to wejść teraz sprawdzić wyniki bo nie mogę tego znaleźć nigdzie na aplikacji
0
@maroon Do bycia antyfanem Messiego się przyzna, ale do polskiej Leguni już nie
1
@AmigoBlancos To samo haha
1
@Nano22 Ale jak widzę takiego vinisjusza no to kurła mać
0
@MesQueUnClub96 Obawiam się że pójście na otwartą grę z Argentyną skończyło by się sromotnym w**erdolem, jedyne co nam wychodzi to bronienie się i czasem jakaś akcja z kontry więc trzymałbym się tego, tu ni ma miejsca na eksperymenty. Nie z tą kadra i nie z tym trenerem, oczywiście to tylko moje zdanie
0
@AmigoBlancos Opłaca tak samo Francję bo fajny kurs, na Brazylię się nie opłaca jak dla mnie
0
@MarioVeB! Jednobramkowa wygrana Argentyny
1
@Janiama Ładnie siadły wyniki
2
@Deviler W ramach kary maraton po Saharze bez wody
1
@Deviler Ja bym dał w jego miejsce jego syna Matiego Michniewicza, ten się zna jak coś
0
@FcPortoFan1999 Byli w totalnym szoku
1
@Nano22 Warto nadmienić jeszcze że przed gwiazdą wieczoru zagrały Mariah Carey i Edytka Górniak
0
@PatrychoO Co znaczy "PR" pytam poważnie
1
@GeneralXavi No to obstawiaj jak uważasz że to wartościowy kurs
15
@gaucho104 Ale Ty masz kompleksy o Ramblę, w dodatku leczysz je na rambli to jest jakiś matrix
0
@maroon I to codzienne
1
@Emhyr Podhale to lipa totalna jeśli chodzi o powietrze (jedynie w górach można sobie pooddychać), Nowy Targ był z tego co pamiętam rok czy dwa lata temu najbardziej zasmogowanym miastem w Polsce, ale generalnie Małopolska i Śląsk są zazwyczaj liderami pod tym względem .
0
@Emhyr Zakopane, tu jest przejebane ze smogiem ogólnie w zimę
8
@Medium Nie wiem, ale fajnie że są jeszcze ludzie którzy się poświęcają dla dobra nauki, daj znać jak eksperyment, o ile dasz radę xD
3
@Kgorecki2500 Wędzonka z łysych Continentali najlepsza
1
Człowiek na dosłownie minutę otworzy okno żeby przewietrzyć, a przynosi to odwrotny efekt, bo stężenie palonych opon w powietrzu przekracza normę o dobre ponad 10 razy. Śmierdząca to będzie zima, u Was podobnie?
15
@bartas97 Taki sztuczny uśmiech to każden umi
0
@MarioVeB! Krystianus się skończył?
1
@MRSCHRONIC Haha ale żeś musiał paznokcie gryźć
4
Kristiano na dobitkę zaraz się dowie prawdy xD