0

@FabianMrozek Ja bym wolał żebyśmy byli topową reprezentacją i co 4 lata znajdowali się w gronie faworytów do wygraniau Mundialu, tylko co mi z tego że bym wolał

1

@TheNekro94 "Niech umyje ich Wezuwiusz" xDDD

4

@PatrychoO Okienko transferowe się już zaczęło? Dembele na promocji xD

0

Komentarz usunięty

1

@szaryjor Jak wyjdziemy z grupy to gramy prawdopodobnie z Francją albo Danią, chyba że Tunezja czy Australia zaskoczą

1

@kamyk_23 Trener Kamyk z Costa Mesa świetnie ich przygotował

1

@tomek8756 Amerykański wolę używać, ale brytyjski jest ładniejszy

1

@MAGNETO Mi są obojętni, beka tylko z nich z tym klękaniem

0

@SamuelUmtiti Ciesz się póki możesz, na końcu i tak nie będzie długo i szczęśliwie

0

@tbas Między dżentelmenem a pantoflem cienka jest granica

0

@Sau_Ron feasibly

8

@norbi77 No i fajnie, za takim równouprawnieniem jestem

0

@Encore Nie pierwszy raz to słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@FcBarcelonaFanMSN Skręcenie kostki i nie zagra do końca fazy grupowej

1

@P33ck It's time for Czesiu ball (Czesiu ball, Czesiu ball, Czesiu ball) anawa laaga

0

@Emhyr Jeszcze to upośledzone "xD" czyli "Xd" wygląda jakby ktoś wykitował i mu jęzor wylazł

0

@Chaoss No chyba jednak Katar i Kostaryka xD

1

@Sau_Ron advertisement

0

@GeneralXavi A najbardziej na rambli

2

@FcPortoFan1999 Manzano mógłby tam pójść i zostać

1

@Batys Zrobienie screena zabiera mniej z życia nisz napisanie o tym posta

1

@TheNekro94 Chyba najnudniejszy mecz naszej reprezentacji od.. od ostatniego meczu w sumie

0

@BorzyKrzys A jeśli czas ucieka kod z adresem wyślij smsem

5

@Rust_Cohle Kimkolwiek

0

@P33ck Karne to nie bramka? :P

1

@Deviler Ja też, Maestro jest zajebisty

1

@ptrx Te płaczki same siebie orają

3

@Bartula Strona Ci po prostu sugeruje że już czas stracić prawictwo

3

@Sau_Ron weed

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?