Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FabianMrozek Ja bym wolał żebyśmy byli topową reprezentacją i co 4 lata znajdowali się w gronie faworytów do wygraniau Mundialu, tylko co mi z tego że bym wolał
1
@TheNekro94 "Niech umyje ich Wezuwiusz" xDDD
4
@PatrychoO Okienko transferowe się już zaczęło? Dembele na promocji xD
0
Komentarz usunięty
1
@szaryjor Jak wyjdziemy z grupy to gramy prawdopodobnie z Francją albo Danią, chyba że Tunezja czy Australia zaskoczą
1
@kamyk_23 Trener Kamyk z Costa Mesa świetnie ich przygotował
1
@tomek8756 Amerykański wolę używać, ale brytyjski jest ładniejszy
1
@MAGNETO Mi są obojętni, beka tylko z nich z tym klękaniem
0
@SamuelUmtiti Ciesz się póki możesz, na końcu i tak nie będzie długo i szczęśliwie
0
@tbas Między dżentelmenem a pantoflem cienka jest granica
0
@Sau_Ron feasibly
8
@norbi77 No i fajnie, za takim równouprawnieniem jestem
0
@Encore Nie pierwszy raz to słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@FcBarcelonaFanMSN Skręcenie kostki i nie zagra do końca fazy grupowej
1
@P33ck It's time for Czesiu ball (Czesiu ball, Czesiu ball, Czesiu ball) anawa laaga
0
@Emhyr Jeszcze to upośledzone "xD" czyli "Xd" wygląda jakby ktoś wykitował i mu jęzor wylazł
0
@Chaoss No chyba jednak Katar i Kostaryka xD
1
@Sau_Ron advertisement
0
@GeneralXavi A najbardziej na rambli
2
@FcPortoFan1999 Manzano mógłby tam pójść i zostać
1
@Batys Zrobienie screena zabiera mniej z życia nisz napisanie o tym posta
1
@TheNekro94 Chyba najnudniejszy mecz naszej reprezentacji od.. od ostatniego meczu w sumie
0
@BorzyKrzys A jeśli czas ucieka kod z adresem wyślij smsem
5
@Rust_Cohle Kimkolwiek
0
@P33ck Karne to nie bramka? :P
1
@Deviler Ja też, Maestro jest zajebisty
1
@ptrx Te płaczki same siebie orają
3
@Bartula Strona Ci po prostu sugeruje że już czas stracić prawictwo
3
@Sau_Ron weed
3
Komentarz usunięty