La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

konto usunięte

7

Szczerze to wolałbym obejrzeć 3 mecze Polaków na mundialu, ale w każdym meczu mnóstwo sytuacji i ładna gra niż 4 mecze Polaków z czego każdy to męczarnia dla oka. Prawda jest taka, że Polska nie jedzie na mundial, żeby go wygrać, czy zdobyć medal tylko, żeby się dobrze pokazać na oczach kibiców z całego świata. Co nam ten punkt z Meksykiem, skoro cały świat piłkarski się z nas śmieje po tym meczu? Co nam z kolejnych nudnych 90 minut w 1/8 skoro i tak odpadniemy. Czy ktoś kiedyś myślał nad sensem tego? "Naszym celem jest wyjście z grupy". NIE! Naszym celem powinno być dobre zaprezentowanie się, tak żeby Polacy czuli dumę.

0

@FabianMrozek A niech się śmieje. Zobaczymy komu będzie do śmiechu kiedy my wyjdziemy z grupy a nie np. Meksyk. Czy gramy ładnie? Nie, ale jeżeli dzięki takiej grze wyjdziemy z grupy to niech tak grają.

0

@FabianMrozek Ja bym wolał żebyśmy byli topową reprezentacją i co 4 lata znajdowali się w gronie faworytów do wygraniau Mundialu, tylko co mi z tego że bym wolał

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 a co nam z okropnych kolejnych 90 minut, zakończonych wygraną Francji? Myślisz, że ktoś będzie pamiętał Polskę, bo awansowała z grupy? NIE.

Jeżeli ktoś będzie pamiętał Polskę po tych mś to tylko dlatego, że grała antyfutbol w najgorszej wersji

0

@FabianMrozek Jak nasi chłopcy wyjdą z grupy to ja będę zadowolony. Zdanie innych mnie nie interesuje.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 ograniczone myślenie

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?