2

@zadafcb W czym przeważają xD W klepaniu w dłuż i w szerz to Setien też przeważał xD

3

Hehe pomarańczaki wyjaśniają ramble po raz drugi

0

@Ojciec5tkidzieci Wszystkiego najlepszego Janne Ahonen

8

@parpe Tyś chyba antyfutbolu Czesława nie widział że pierdzielisz takie kocopoły, Holandia przynajmniej sytuacje bramkowe tworzy

2

Tyle z waszej ameryczki bedzie

2

Co Wy się tak nad tym USA spuszczacie, vamos de Jongi wysłać jankesuf do siebie

0

@konajoncek USA nie gra z Argentyną, przynajmniej jeszcze nie

2

@Emhyr Żeby był lepszy i się udało

2

@macio_944 Pizza z kepuczem to zbrodnia, no chyba że jest ujowym sosem doprawiona czyli w sumie mrożoną sklepową można zaliczyć

5

@GeneralXavi No przerwy reprezentacyjne wkurłiają niemiłosiernie, ale jednak mundial to jest coś prestiżowego, inny level

0

1

@MesQueUnClub96 A rzeczywiście, za bardzo się skupiłem na tej Brazyli i moim kuponie który zaraz mi wdupi jeszcze Brazylia

0

@AmigoBlancos Chyba Szwajcaria strzela a nie Serbia i wtedy przechodzi Szwajcaria z pierwszego przez większą ilość strzelonych goli.
PS. Przy okazji zjebało by mi to kupon, a kurs że to się stanie wynosił wczoraj 100 xD

0

@bartekvisca Chłop pyta gdzie za darmo

7

@IronSanHybrid Ciemno jak w dupie u murzyna

0

@-barca4ever- Prezes Państwowej Spółki Gazowej

1

@AFA90 Nie chcę wyjść na hipokrytę bo też się o tym dowiedziałem po fakcie ale kurła żeby piłkarze xD

3

@AFA90 Ale bramka Arabi nic nie zmieniała w kontekście naszego awansu to co on pierdzieli i tak jakby Meksyk strzelił tą jedną więcej to by wyszedł większą ilością strzelonych goli

0

@El dominatore Felicidades amigo

0

@wasacz O kurła mocne xD

2

@4drian0 Niemcy to Uczihy

0

Pasuje żeby Lewus teraz nagrał filmik dla Mullera, ale to by było piękne xDD

6

Ciekawe czy kibice Niemców będą się cieszyć z odpadnięcia po ładnej grze

1

@4drian0 Chłop próbował Kage Bunshin żeby zwiększyć ilość kibiców

1

@Miracle_aligner Niemcy nie są nam cudzy, toż to nasi kochani somsiedzi więc można

1

Ferran dzisiaj będziesz zajebisty nic nie trafiając

0

@Yiamuiaijahaima Zmieni bo przed bezpośrednimi liczy się jeszcze ilość strzelonych goli

0

Polska dziś wygra drugi raz? No kurła

2

@PatrychoO Dania kuchni włoskiej > Dania

2

@Danny Gaucho No do każdej wody przecież wsadzają lustro inaczej by nie odbijała lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?