Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zadafcb W czym przeważają xD W klepaniu w dłuż i w szerz to Setien też przeważał xD
3
Hehe pomarańczaki wyjaśniają ramble po raz drugi
0
@Ojciec5tkidzieci Wszystkiego najlepszego Janne Ahonen
8
@parpe Tyś chyba antyfutbolu Czesława nie widział że pierdzielisz takie kocopoły, Holandia przynajmniej sytuacje bramkowe tworzy
2
Tyle z waszej ameryczki bedzie
2
Co Wy się tak nad tym USA spuszczacie, vamos de Jongi wysłać jankesuf do siebie
0
@konajoncek USA nie gra z Argentyną, przynajmniej jeszcze nie
2
@Emhyr Żeby był lepszy i się udało
2
@macio_944 Pizza z kepuczem to zbrodnia, no chyba że jest ujowym sosem doprawiona czyli w sumie mrożoną sklepową można zaliczyć
5
@GeneralXavi No przerwy reprezentacyjne wkurłiają niemiłosiernie, ale jednak mundial to jest coś prestiżowego, inny level
0
@kamiVeB https://zapodaj.net/92ea2168c242c.jpg.html
Wystarczyłoby 4 2
1
@MesQueUnClub96 A rzeczywiście, za bardzo się skupiłem na tej Brazyli i moim kuponie który zaraz mi wdupi jeszcze Brazylia
0
@AmigoBlancos Chyba Szwajcaria strzela a nie Serbia i wtedy przechodzi Szwajcaria z pierwszego przez większą ilość strzelonych goli.
PS. Przy okazji zjebało by mi to kupon, a kurs że to się stanie wynosił wczoraj 100 xD
0
@bartekvisca Chłop pyta gdzie za darmo
7
@IronSanHybrid Ciemno jak w dupie u murzyna
0
@-barca4ever- Prezes Państwowej Spółki Gazowej
1
@AFA90 Nie chcę wyjść na hipokrytę bo też się o tym dowiedziałem po fakcie ale kurła żeby piłkarze xD
3
@AFA90 Ale bramka Arabi nic nie zmieniała w kontekście naszego awansu to co on pierdzieli i tak jakby Meksyk strzelił tą jedną więcej to by wyszedł większą ilością strzelonych goli
0
@El dominatore Felicidades amigo
0
@wasacz O kurła mocne xD
2
@4drian0 Niemcy to Uczihy
0
Pasuje żeby Lewus teraz nagrał filmik dla Mullera, ale to by było piękne xDD
6
Ciekawe czy kibice Niemców będą się cieszyć z odpadnięcia po ładnej grze
1
@4drian0 Chłop próbował Kage Bunshin żeby zwiększyć ilość kibiców
1
@Miracle_aligner Niemcy nie są nam cudzy, toż to nasi kochani somsiedzi więc można
1
Ferran dzisiaj będziesz zajebisty nic nie trafiając
0
@Yiamuiaijahaima Zmieni bo przed bezpośrednimi liczy się jeszcze ilość strzelonych goli
0
Polska dziś wygra drugi raz? No kurła
2
@PatrychoO Dania kuchni włoskiej > Dania
2
@Danny Gaucho No do każdej wody przecież wsadzają lustro inaczej by nie odbijała lol