Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Faun W związku z bezpodstawnym oskarżeniem i oczernianiem wizerunku prosimy moderację o zbanowanie użytkownika @Faun
3
@Nano22 Przynajmniej ksywa terrorysta z Rosario będzie jeszcze lepiej pasować
0
@LambiPL Teraz wstawia rzadziej, ale dłuższe i nawet lepsze odcinki bez przesadnych reklam, teraz całkiem spoko był crossover z Egzorcystą
1
@msmsms Jest moc
4
@Kgorecki2500 Blok Ekipa spoko. Nie każdy odcinek, ale spoko ogółem, no i nuty Cjalisa na topowym poziomie :P
0
@mateusz33 Otóż "We are One" jest najlepsza
3
@Krzychu1010 Albo dobry albo na CDA Premium
0
@lucas/catalan Zdecyduj się panie kolego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@luna666moon Piszą ludzie że po tych patchach się poprawiło sporo i da się grać, ale nie ma porównania do nowych genów
0
Szukania ciekawych gier na starego XOne ciąg dalszy, gra ktoś na tym złomie w Cyberpunka i jest w miarę zadowolony?
0
@LambiPL Czytam teraz opinie z niedawna że nie da się do helikoptera wsiąść w ostatniej misji, ten Rockstar jest jakiś upośledzony żeby w kultowej grze nie móc patcha wypuścić
0
@LambiPL Ze względu na bugi czy na ogólną trudność? xD
0
@Rust_Cohle Ale jak to panie no co pan @Transu96 Nie zaglądałem w gamepass, ale dawno nie grałem na konsoli i tak mnie wzięło na GTA 4 bo nigdy nie przeszedłem xD Tyle że widziałem kiedyś marne opinie na konsolowej wersji, ale może coś się w tej kwestii zmieniło
0
Opłaca się grać w GTA 4 na Xbox One? Jest w miarę zoptymalizowane ?
3
@Emhyr Jak to podszywka jest z Lizbony
0
@Sysia11 Prawdopodobnie ostatni Mundial Messiego i szansa na wpisanie sobie tego trofeum do gablotki, świetnie grająca drużyna która nie przegrała od 36 spotkań i niedosyt po 2014, uwierz mi że ten balonik jest na całym świecie napompowany :P
0
@draxidox Odkleja to się czasem rambla twierdząc że chłop jest za madrytem xD
0
@Antimadridista_WR I Antoni Gryzmaniewicz
6
@Emhyr Mógłby się chłop nauczyć pisać w końcu
1
Chłop co ryjem skleił piłkę xD
12
@DaPidejpi Kolega zajęty to odpowiem za niego, Cristiano już dawno powinien powiedzieć to co myśli o tym klubie memie i pseudo trenerze, facet z jajami i żaden inny wcześniej się na to nie odważył.
Ps. Karakan z Rosario śmierdzi i powinien dostać dożywocie za burofax
4
@Przemek2323 Liczby w twoim nicku to 23 i 23, 2 razy 3 to 6 czyli dwie szóstki, Przemek ma 7 liter ale jedna jest czytana jako całość czyli wychodzi że 6, przypadek? Prawdopodobnie tak
1
@Transu96 Glowicowa do głowy, foliowa do czapeczek foliowych
0
@Firestone To z tego że Lewus zachował się jak cymbał żeby nie było że go bronię, ale nie zmienia to faktu że kara przesadzona imo
1
@norbi77 Za jakieś nie wiadomo co znaczące gesty 3 mecze zawieszenia, daruj sobie..
0
@mekston No w tym sęk właśnie, Erlinga mogą zatrzymać jeszcze kontuzje, ale ciężko to widzę
0
@hayek No ale zawsze można zwalić winę na przypadek ;)
4
@paweldunajecfcb Na pewno nie można wykluczyć żadnej z tej opcji, ale ostrożnie z podejrzeniami bo zaraz możesz dostać łatkę ruskiej onucy
1
@macio_944 Lol zapomniałem że gramy jeszcze przed mundialem jakiś mecz xD Dzięks