Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KlonaZepan Odstaw ten klonazepan ziomuś bo ci nie służy
3
@Limit_l3ss Tylko że WC się kończy jeszcze w tym roku a na wiosnę będzie mógł się skupić na LM, co to za rozkminy w ogóle, Messi to profesjonalista i nie będzie odpuszczał tylko dlatego że nie gra w Barcelonie
1
@lucca87 Kto się boi? Chyba trener
1
@barcanawieki Nie ma ulubionej, każda ma zajebiste dania tylko trza umić je zrobić, Pizza, makarony, kebaby, steki, kwaśnice, no panie kolego jak można tu coś ulubionego wybrać
2
@Kidd Nie wiem o czym piszesz.
4
@Rust_Cohle Ej ja tylko żartowałem z tym paździerzem angielskim heh, zawsze kochałem Liwerpurz
1
@Botanik Część z nas będzie w lutym typować dopiero więc możesz przypomnieć za parę miechów ten post ^^
0
@Rust_Cohle Wystarczająco kompletne żeby mieć 13 punktów więcej w lidze, na razie to oglądacie plecy junajtedziarzy i czelsioków gdzie wam do szejków
0
@FcPortoFan1999 I ty się nazywasz fanem porto.. Więcej wiary synu
3
@Rust_Cohle Przecie Porto się przejedzie po tym paździerzu angielskim jak bajern po Nas
5
@Zoker A wystarczy tylko włączyć myślenie i już wszystkie kropki łączą się w kreski
2
@FabianMrozek Dobry baicik
0
@FabianMrozek Zrezygnowałeś bo byłeś ujowym trenerem i musisz to przed sobą w końcu przyznać
0
@AmigoBlancos 12:30*
59
@FabianMrozek Tak naprawdę to Edytka Górniak ustawia wszystkie mecze potajemnie z Billem Gatesem, beka z Ciebie że wierzysz że to jest nagrywane dzień wcześniej, oni mają już na kilka lat do przodu ponagrywane
16
@Kidd Ciebie prosimy, wysłuchaj nas panie
1
@Gaz To co on za Xaviego się przebrał czy jak
0
@ranger3120 O 12:30
2
@Fido66 No dziwne rzeczywiście, pustki w listopadzie nad zimnym morzem
1
@Encore tryb barona
3
@michal26 Wystarczyło klocka postawić, już raz to pomogło xD
0
W sumie to mają po tyle samo niewymuszonych, Sabalenka jest po prostu bardziej konkretna, ten serwis jej dużo daje
0
@wasacz Widziałem na US Open chociażby xD
0
Igulec psycha is sitting
0
Finally a worthy opponent
0
@maroon Ok to odpalam
0
Film "mistrz" oparty na historii boksera Pietrzykowskiego, fajne to? Opłaca się włączyć?
0
JE DE NAS TY Jedenasty na szopi
0
@Colon Utalentowany ten Alcaraz
2
@UmtitiGOAT Nima Nima gool