3

@KlonaZepan Odstaw ten klonazepan ziomuś bo ci nie służy

3

@Limit_l3ss Tylko że WC się kończy jeszcze w tym roku a na wiosnę będzie mógł się skupić na LM, co to za rozkminy w ogóle, Messi to profesjonalista i nie będzie odpuszczał tylko dlatego że nie gra w Barcelonie

1

@lucca87 Kto się boi? Chyba trener

1

@barcanawieki Nie ma ulubionej, każda ma zajebiste dania tylko trza umić je zrobić, Pizza, makarony, kebaby, steki, kwaśnice, no panie kolego jak można tu coś ulubionego wybrać

2

@Kidd Nie wiem o czym piszesz.

4

@Rust_Cohle Ej ja tylko żartowałem z tym paździerzem angielskim heh, zawsze kochałem Liwerpurz

1

@Botanik Część z nas będzie w lutym typować dopiero więc możesz przypomnieć za parę miechów ten post ^^

0

@Rust_Cohle Wystarczająco kompletne żeby mieć 13 punktów więcej w lidze, na razie to oglądacie plecy junajtedziarzy i czelsioków gdzie wam do szejków

0

@FcPortoFan1999 I ty się nazywasz fanem porto.. Więcej wiary synu

3

@Rust_Cohle Przecie Porto się przejedzie po tym paździerzu angielskim jak bajern po Nas

5

@Zoker A wystarczy tylko włączyć myślenie i już wszystkie kropki łączą się w kreski

2

@FabianMrozek Dobry baicik

0

@FabianMrozek Zrezygnowałeś bo byłeś ujowym trenerem i musisz to przed sobą w końcu przyznać

0

@AmigoBlancos 12:30*

59

@FabianMrozek Tak naprawdę to Edytka Górniak ustawia wszystkie mecze potajemnie z Billem Gatesem, beka z Ciebie że wierzysz że to jest nagrywane dzień wcześniej, oni mają już na kilka lat do przodu ponagrywane

16

@Kidd Ciebie prosimy, wysłuchaj nas panie

1

@Gaz To co on za Xaviego się przebrał czy jak

0

@ranger3120 O 12:30

2

@Fido66 No dziwne rzeczywiście, pustki w listopadzie nad zimnym morzem

1

@Encore tryb barona

3

@michal26 Wystarczyło klocka postawić, już raz to pomogło xD

0

W sumie to mają po tyle samo niewymuszonych, Sabalenka jest po prostu bardziej konkretna, ten serwis jej dużo daje

0

@wasacz Widziałem na US Open chociażby xD

0

Igulec psycha is sitting

0

Finally a worthy opponent

0

@maroon Ok to odpalam

0

Film "mistrz" oparty na historii boksera Pietrzykowskiego, fajne to? Opłaca się włączyć?

0

JE DE NAS TY Jedenasty na szopi

0

@Colon Utalentowany ten Alcaraz

2

@UmtitiGOAT Nima Nima gool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?