Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wasacz Vamos Igunia, trza zmazać zeszłoroczną lipę w tym turnieju
3
@wasacz Fort Worth* ^^
1
@adi7adi8 Czyli kto finalnie będzie grał w Finalsach?
Edit. Dobra mam:
Iga Świątek, Ons Jabeur, Jessica Pegula, Coco Gauff, Caroline Garcia, Aryna Sabalenka, Daria Kasatkina i Maria Sakkari
23
@michal26 Bo Lewy jest kozakiem, a te pazie co gadały że tylko karniaczki umie i tap-iny powinni się wstydzić. Nie wspominając już o tych co mówili że nie opłaca się za niego dawać nawet 40mln xD
3
@Luciano99 Haha malkontenci sami się orają
7
@sendesara Oho, pewno zakompleksiony małżonek i tatuś, dla którego jedyna definicja najszczęśliwszego dnia to narodziny jego kaszojada albo zaślubiny
1
Ale podwójne sito chłopaki zapodali xD
2
@Luciano99 Przekonałeś mnie xD
4
@Luciano99 Brawo Lucek, była szansa żeby przez to gapiostwo lub celowość zyskać przewagę nad tymi którzy tego nie ogarną, teraz poszło się ebać :P
3
Ale co Rambla się unarzekała na skład i Xaviego to jej
24
@Nano22 Każda z tych ikon przedstawia jakiś brak, brak baterii, brak zasięgu, brak mózgu
2
@Pawel13sz Kurde nie wiem jak mogłem nie przeczytać tego busketsa xD Chodziło mi o Pedri, de Jong i Gavi, nasz kapitan powinien tylko z ławki wchodzić
4
@wojtekwojtkowski999 Od dawna mi się marzy taka pomoc i nareszcie coraz częściej się zgrywa
4
@Tasde Mi element przez 2 pieprzone tygodnie nie odpisywał na apelację, mimo że mógł po jednym dniu stwierdzić że siedzisz za kratami i kropka, człowiek by się tak to nie logował codziennie i nie liczył na cuda
0
@FCBparasiempre Ci użytkownicy są tymi zapomnianymi legendami?
8
@Danny Gaucho Prawdziwy Goat, nie jakieś karły co mundiali nie wygrywają
6
@mekston Coś ściemniasz, przecież on tylko tap-iny wsadza i karniaczki
4
@Ojciec5tkidzieci Ja se popijam Cisowiankę rocznik `22 z syropem malinowym i śmieję się z niego, niesamowite jak chłop jest odpalony :P
29
Faktem natomiast jest to, iż Dembele jest wyżej w rankingu GOATów niż Messi, ponieważ wygrał Mundial, a karakan z Rosario już nie
2
@AleksanderFCB Witam w klubie elit, którzy zdali za pierwszym, ale pamiętaj że dopiero teraz się zaczniesz uczyć jeździć :P
0
@Janiama A to prawda akurat tą dwójkę stawia się na piedestale obecnie ponad resztę znakomitych trenerów
4
@Luciano99 Widzę że jest miejsce prezes to możesz oznaczać ^^
0
@Janiama Kto go niby nie docenia
0
@zmiter912576 Czambirambi rambarybua kaz dys ys afrika
1
@Kamiloza91 Miałeś rację że się zdziwię, myślałem że 4:1 będzie, ale wbierdol to wbierdol :P
1
@danio1899 Tak, Ty myślałeś a teraz się z siebie śmiejesz
11
@Rust_Cohle Musiala zatem jest pieprzonym kanibalem barbarzyńcą
0
@Kamiloza91 Może być nawet walkower po 5 czerwonych kartkach dla Realu, tylko jaka jest na to szansa
16
@Mixtape Tak, są w stanie ugrać sobie wpierdol
1
@okiemtypera_lucaxx95 Spicy Italian najlepsza, ale pieczywo musi być imo ser oregano, dużo daje do smaku, no i sos kowbojski kozak :D