1

@wasacz Vamos Igunia, trza zmazać zeszłoroczną lipę w tym turnieju

3

@wasacz Fort Worth* ^^

1

@adi7adi8 Czyli kto finalnie będzie grał w Finalsach?
Edit. Dobra mam:

Iga Świątek, Ons Jabeur, Jessica Pegula, Coco Gauff, Caroline Garcia, Aryna Sabalenka, Daria Kasatkina i Maria Sakkari

23

@michal26 Bo Lewy jest kozakiem, a te pazie co gadały że tylko karniaczki umie i tap-iny powinni się wstydzić. Nie wspominając już o tych co mówili że nie opłaca się za niego dawać nawet 40mln xD

3

@Luciano99 Haha malkontenci sami się orają

7

@sendesara Oho, pewno zakompleksiony małżonek i tatuś, dla którego jedyna definicja najszczęśliwszego dnia to narodziny jego kaszojada albo zaślubiny

1

Ale podwójne sito chłopaki zapodali xD

2

@Luciano99 Przekonałeś mnie xD

4

@Luciano99 Brawo Lucek, była szansa żeby przez to gapiostwo lub celowość zyskać przewagę nad tymi którzy tego nie ogarną, teraz poszło się ebać :P

3

Ale co Rambla się unarzekała na skład i Xaviego to jej

24

@Nano22 Każda z tych ikon przedstawia jakiś brak, brak baterii, brak zasięgu, brak mózgu

2

@Pawel13sz Kurde nie wiem jak mogłem nie przeczytać tego busketsa xD Chodziło mi o Pedri, de Jong i Gavi, nasz kapitan powinien tylko z ławki wchodzić

4

@wojtekwojtkowski999 Od dawna mi się marzy taka pomoc i nareszcie coraz częściej się zgrywa

4

@Tasde Mi element przez 2 pieprzone tygodnie nie odpisywał na apelację, mimo że mógł po jednym dniu stwierdzić że siedzisz za kratami i kropka, człowiek by się tak to nie logował codziennie i nie liczył na cuda

0

@FCBparasiempre Ci użytkownicy są tymi zapomnianymi legendami?

8

@Danny Gaucho Prawdziwy Goat, nie jakieś karły co mundiali nie wygrywają

6

@mekston Coś ściemniasz, przecież on tylko tap-iny wsadza i karniaczki

4

@Ojciec5tkidzieci Ja se popijam Cisowiankę rocznik `22 z syropem malinowym i śmieję się z niego, niesamowite jak chłop jest odpalony :P

29

Faktem natomiast jest to, iż Dembele jest wyżej w rankingu GOATów niż Messi, ponieważ wygrał Mundial, a karakan z Rosario już nie

2

@AleksanderFCB Witam w klubie elit, którzy zdali za pierwszym, ale pamiętaj że dopiero teraz się zaczniesz uczyć jeździć :P

0

@Janiama A to prawda akurat tą dwójkę stawia się na piedestale obecnie ponad resztę znakomitych trenerów

4

@Luciano99 Widzę że jest miejsce prezes to możesz oznaczać ^^

0

@Janiama Kto go niby nie docenia

0

@zmiter912576 Czambirambi rambarybua kaz dys ys afrika

1

@Kamiloza91 Miałeś rację że się zdziwię, myślałem że 4:1 będzie, ale wbierdol to wbierdol :P

1

@danio1899 Tak, Ty myślałeś a teraz się z siebie śmiejesz

11

@Rust_Cohle Musiala zatem jest pieprzonym kanibalem barbarzyńcą

0

@Kamiloza91 Może być nawet walkower po 5 czerwonych kartkach dla Realu, tylko jaka jest na to szansa

16

@Mixtape Tak, są w stanie ugrać sobie wpierdol

1

@okiemtypera_lucaxx95 Spicy Italian najlepsza, ale pieczywo musi być imo ser oregano, dużo daje do smaku, no i sos kowbojski kozak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?