Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom Ooułoooooo
0
@Kengo Przynajmniej możesz się tasować do tych komentarzy co już uczyniłeś jak widzę
3
@Bartula A jak przegra to nazwiesz córkę Slavia
6
@macio_944 "Podziwiam niektórych że wierzyli w awans"
0
@PatrykBarcelona To weź se melisę zaparz
0
@J4no Co Ty gadasz mistrzu, za każdą wygraną w LM klub dostaje premię pieniężną, musiałby Inter pod stołem coś sypnąć munsienom
0
@La Pulgaa Sytuacja jest bardzo skomplikowana owszem, ale remis Viktorii z Interem akurat daje wiele, bo jest to zdecydowanie najtrudniejszy z warunków do spełniania
0
@Kidd @P33ck Oczywiście że wszystko jest do pewnego wieku, ale ranking nie kłamie. W snookerze ogromną przewagę zyskujesz dzięki doświadczeniu, gdzie w piłce nożnej bagaż doświadczeń dużo szybciej zostaje wyparty przez formę fizyczną
0
@Kidd Co za bzdury przecież tutaj akurat im starszy tym lepszy jesteś xD
0
@antymadridista100 Przez panów z choroszczy chyba potwierdzone
1
@Rewolucja123 Tancerze powinni ćwiczyć do "you can dance", a nie w piłkę grywać
10
@Jakchcesz Oczywiście że tak, pierwsze 30 płci powinno uczyć dzieci we wtorki i piątki, a reszta w pozostałe dni.
Jak chcesz kompletu to musi wjechać aborcja, bez tego nie da rady
2
@gaucho104 Fajnie se to w szufladki włożyłeś, ale masz chyba jakieś upośledzone meble z ikei które źle poskręcałeś
1
@Emhyr Leśny Dziadek
0
@Mns21 A i owszem ^^
3
@antymadridista100 Wszystko się zgadza tylko ostatnie 1:0 dla Viktorii po karniaczku w końcowych minutach meczu
1
@sintesox Widzę że masz własną definicję bycia lepszym, w takim razie nie będę dyskutować xD
0
@Kamiloza91 Byleby mi jutjuba zostawili, reszta to c*uj, chociaż twitter też się przydaje na rambli xD
1
@Cygan BRC Buki dają średnio 15% że Inter nie wygra, zawsze jest jakaś szansa :P
0
@arsenallondyn0 Osłabiony, grający na wyjeździe o czapkę gruszek Bayern nie może mieć niższego kursu bądźmy poważni kolego
3
@AFA90 Codziennie jest dzień meczowy, codziennie ktoś gra
4
@sintesox Za bycie pod grą nie dają pucharów ziomuś, chyba że coś się zmieniło xD
7
@sintesox Jakby byli gorsi to by nie przeszli dalej
1
@Botanik
Czy brazylijski tancerz w wolnych chwilach nurek strzeli bramkę? Owszem
1. Salzburg 0:1 Chelsea
2. Sevilla 2:0 FC Kopenhaga
3. Benfica 2:1 Juventus
4. Borussia Dortmund 1:2 Manchester City
5. Celtic 2:1 Szachtar
6. Dinamo Zagrzeb 1:2 AC Milan
7. PSG 4:0 M. Haifa
8. RB Lipsk 1:2 Real Madryt
9. Club Brugge 1:1 FC Porto
10. Inter 3:0 Pilzno
11. Ajax 1:1 Liverpool
12. Atl. Madryt 2:1 Bayer Leverkusen
13. Barcelona 2:1 Bayern Monachium
14. Eintracht Frankfurt 1:1 Marsylia
15. Napoli 3:0 Rangers
16. Tottenham 2:1 Sporting
0
@Mns21 Nie ma czegoś takiego jak pewniak. Chyba że masz dojście do ustawianych meczów
A jeszcze apropo meczu to City owszem ma pewny awans, ale woleliby raczej wyjść z pierwszego miejsca w grupie, jak jutro sobie to załatwią to będą mogli zrobić rotacje z Sevillą
2
@Misugi14
Gdybam, gdyby to nie było na niby
Gdyby świat cały obrósł w niebieskie migdały
Gdyby Magik był doskonały
Gdyby podziały gdzieś się podziały
Gdyby ryby głos też miały
Kaktusy na dłoniach by wyrastały
Gdyby po Ziemi stąpały ideały
0
@The_Man xD
0
@Ibarbo69
Dortmund - City : City wygra mecz i strzeli over 1.5 gola
17
@Emhyr Ja widzę świat w którym Inter udupia z Pilznem i Bayernem, a my wygrywamy z Bayernem i w ostatniej minucie po karniaczku udupiamy z Pilznem
4
@TheNekro94 Nananana