Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
1
Ten Drake to w końcu wygrał coś z tego stawianego miliona czy postawił na wygraną Argentyny w regulaminowym? xD
3
@Deviler Myślę że w ciągu paru lat może wpaść do kolekcji finał LM
1
Myślałem że ten cały Ronaldo to lepiej w te szachy gra
2
@The_Man Poj*bane jajko lol
64
@arasz1819 Pamiętam jakby to było wczoraj
13
@Sysia11 Nie śmiał się z Kane'a tylko cieszył się że ten nie trafił
1
@Barca1992 Kurła odróżnić Was ciężko będzie teraz z tym samym avatarem :P
5
I te odkleje co pisały że Argentyna ma 10-15% szans z Francją xD
2
@Roobo Lahon to tylko lahon a puchar świata to jednak puchar świata
0
@Dertinho Chłop pewnie edytował swój randomowy post sprzed 7 lat xD
0
@Jacu327 Odjebał Ci marzenia ty karłofobie jeden
2
Toż to Penalssi xDD
0
@Pixelo Jakiś random będzie mistrzowi mówił kiedy ma ze sceny zejść trzymajta mnie xD
6
@FcBarcelonaFanMSN Beka z Ciebie że nie pisałeś tego przed walką tylko strugasz kozaka po fakcie
3
@Barwindg Tak naprawdę siedziałeś z kuniem w łapie tylko tego nie pamiętasz, a ojciec wszystko widzioł
1
@kryhaa Ma potencjał chłopak może namieszać
0
@kryhaa To Mbappe kontuzja? :O
2
@ChampionLW Coś ty taki arogancki czempion, odstaw te sterydziany
2
@Luciano99 Cóż mogę powiedzieć, przeciwnik tak jak się spodziewałem był na dopingu co zresztą po zachowaniu można dostrzec dzikus taki że strach w oczy patrzeć, po za tym to by nic nie dało nie dało by nic bo złapał mnie za kule i rzucił jak workiem ziemniaków, dajcie mi tu normalnych przeciwników na bardziej prestiżowych galach, a nie jakieś frik fajty
0
@draxidox Czy ja wiem walki w parterze też są spoko, ale wiadomo stójka bardziej efektowna
3
@cules100pro Za ponad milion
11
@FcBarcelonaFanMSN Ehh no i doje*ał, trzeba to skontrować jakoś
0
@DonMatteo901 Nie umiecie czytać między wierszami, chodziło o to żeby obstawiać odwrotnie do tego co mówi
2
@Luciano99 Mamed? A co to jakiś kebab? Na spokojnie Lucian go robimy, a jak nie to znaczy że na dopingu był
19
@Majkel34 Jakby tak hattrika z karniaczków jeszcze je*nął żeby bardziej zbóldupić zawistniaków xD
1
@MesQueUnClub_87 Kolega w lesie żył? Czy w Podlesie?
0
Ankieta pod jutrzejszy mecz, za kim jesteście kurła?
https://strawpoll.com/polls/NoZrLa1aXn3
0
@Kgorecki2500 Chyba krewetniaków
2
@Rust_Cohle No on