3

Komentarz usunięty

1

Ten Drake to w końcu wygrał coś z tego stawianego miliona czy postawił na wygraną Argentyny w regulaminowym? xD

3

@Deviler Myślę że w ciągu paru lat może wpaść do kolekcji finał LM

1

Myślałem że ten cały Ronaldo to lepiej w te szachy gra

2

@The_Man Poj*bane jajko lol

64

@arasz1819 Pamiętam jakby to było wczoraj

13

@Sysia11 Nie śmiał się z Kane'a tylko cieszył się że ten nie trafił

1

@Barca1992 Kurła odróżnić Was ciężko będzie teraz z tym samym avatarem :P

5

I te odkleje co pisały że Argentyna ma 10-15% szans z Francją xD

2

@Roobo Lahon to tylko lahon a puchar świata to jednak puchar świata

0

@Dertinho Chłop pewnie edytował swój randomowy post sprzed 7 lat xD

0

@Jacu327 Odjebał Ci marzenia ty karłofobie jeden

2

Toż to Penalssi xDD

0

@Pixelo Jakiś random będzie mistrzowi mówił kiedy ma ze sceny zejść trzymajta mnie xD

6

@FcBarcelonaFanMSN Beka z Ciebie że nie pisałeś tego przed walką tylko strugasz kozaka po fakcie

3

@Barwindg Tak naprawdę siedziałeś z kuniem w łapie tylko tego nie pamiętasz, a ojciec wszystko widzioł

1

@kryhaa Ma potencjał chłopak może namieszać

0

@kryhaa To Mbappe kontuzja? :O

2

@ChampionLW Coś ty taki arogancki czempion, odstaw te sterydziany

2

@Luciano99 Cóż mogę powiedzieć, przeciwnik tak jak się spodziewałem był na dopingu co zresztą po zachowaniu można dostrzec dzikus taki że strach w oczy patrzeć, po za tym to by nic nie dało nie dało by nic bo złapał mnie za kule i rzucił jak workiem ziemniaków, dajcie mi tu normalnych przeciwników na bardziej prestiżowych galach, a nie jakieś frik fajty

0

@draxidox Czy ja wiem walki w parterze też są spoko, ale wiadomo stójka bardziej efektowna

3

@cules100pro Za ponad milion

11

@FcBarcelonaFanMSN Ehh no i doje*ał, trzeba to skontrować jakoś

0

@DonMatteo901 Nie umiecie czytać między wierszami, chodziło o to żeby obstawiać odwrotnie do tego co mówi

2

@Luciano99 Mamed? A co to jakiś kebab? Na spokojnie Lucian go robimy, a jak nie to znaczy że na dopingu był

19

@Majkel34 Jakby tak hattrika z karniaczków jeszcze je*nął żeby bardziej zbóldupić zawistniaków xD

1

@MesQueUnClub_87 Kolega w lesie żył? Czy w Podlesie?

0

Ankieta pod jutrzejszy mecz, za kim jesteście kurła?
https://strawpoll.com/polls/NoZrLa1aXn3

0

@Kgorecki2500 Chyba krewetniaków

2

@Rust_Cohle No on

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?