Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium Ale jakie rzeczy potrafiła z maską uczuć robić za dozorcą
3
@Rust_Cohle Ale bym se dropnął jakiegoś FMSa
1
@Emhyr Guwniara się opierdziela, Saszka dobrze prawi
5
@macio_944 Spróbuj sałateczki pyszną zrobiłam
2
@Lionel_Messi10 Tylko Innos wie co jest dobre, a co złe
3
@Lionel_Messi10 Zwonu jedna z tych głupich bestii
4
@escarabajo Fajna bombka :D
9
@gumaz Nie, wszyscy w zgodzie j*bią PiS, a za kim będą głosować to już inna bajka xD
1
@tomek8756 Może czas przyszły, kiedy używać "will", kiedy "going to" albo jeszcze inne jak np "he is set..."
1
@Emhyr No i złote gówno będzie a nie but, wkurzyłeś mnie Lewus patusiaro. Ale i tak Hohland by to wziął
0
@draxidox Owoc żywota Twojego je ZUS. O wiem! Może Jezus
1
@Bobo25 Też uwielbiam kolorowe ^^
3
@mrboom Taką wariatkę żek se ubrał
https://zapodaj.net/735e48c9e4dec.jpg.html
10
@Rust_Cohle Pambuk Cię pokarał kohel za to poddymianie do każdego, będziesz szamał teraz barszczyk bez smaku to się nawrócisz
2
@Lionel_Messi10 Ciekawe o co poprosi szen longa, może już poprosił o wygranie Mundialu heh
7
@Przemek2323 To nie kierowca tylko @Janiama pędzi bimber na tylnim siedzeniu
4
@zadafcb No i takiego madryciaka to ja szanuję
7
@Deviler And his name is.... Antoni Odklejniczek
0
@mekambe7 "Mega" to jest określenie na coś wyjątkowego, Neymar, Messi, Ronaldinho, to są postacie które pojawiają się w głowie widząc w jednym rzędzie mega i drybling, a nie kurła Błaszczykowski xD Gdyby nie Lewus to by chłopaki mundial przed telewizorem oglądali, btw chłop nie jest żadnym rozgrywającym tylko lisem pola karnego, więc oczywiste że żyje bardziej z podań kolegów i rzadziej coś samemu tworzy. Z tą paździerzowatą grą reprezentacji nie miał za bardzo czego pokazać na tym mundialu
3
@mekambe7 Mega drybling xD I jak Cię tu na poważnie brać świeżak
0
@AllBundy Moderator też człowiek, nawet zgłaszać go można i sam się będzie rozpatrywał
5
@MesQueUnClub96 W przedszkolu
7
@Bocheno1 Kesi i Dewiler? Szefa rozumiem, ale tych obiboków na podium kto to widzioł
2
@zuchinho Bez kitu ojciec się zawsze z nimi targuje, mówi że jeszcze pomyśli że sprawdzi inne oferty to odrazu dają lepszą opcję xD
0
Ten Józef Mukoczyński to dobry grajek
0
@lucas/catalan Souza? Top
0
@Emhyr Wyznawcy Stanosia na jednym obrazku xD
13
@Pawci023x Ja, ale w wyobraźni tylko bo stawiałem na nich przed mundialem
3
@wojopancer Lapcio jest szefem kartelu
17
@PatrychoO Nie, założy maskę żółwia ninja i pójdzie mu wklepać kijem