2

@Medium Ale jakie rzeczy potrafiła z maską uczuć robić za dozorcą

3

@Rust_Cohle Ale bym se dropnął jakiegoś FMSa

1

@Emhyr Guwniara się opierdziela, Saszka dobrze prawi

5

@macio_944 Spróbuj sałateczki pyszną zrobiłam

2

@Lionel_Messi10 Tylko Innos wie co jest dobre, a co złe

3

@Lionel_Messi10 Zwonu jedna z tych głupich bestii

4

@escarabajo Fajna bombka :D

9

@gumaz Nie, wszyscy w zgodzie j*bią PiS, a za kim będą głosować to już inna bajka xD

1

@tomek8756 Może czas przyszły, kiedy używać "will", kiedy "going to" albo jeszcze inne jak np "he is set..."

1

@Emhyr No i złote gówno będzie a nie but, wkurzyłeś mnie Lewus patusiaro. Ale i tak Hohland by to wziął

0

@draxidox Owoc żywota Twojego je ZUS. O wiem! Może Jezus

1

@Bobo25 Też uwielbiam kolorowe ^^

3

@mrboom Taką wariatkę żek se ubrał
https://zapodaj.net/735e48c9e4dec.jpg.html

10

@Rust_Cohle Pambuk Cię pokarał kohel za to poddymianie do każdego, będziesz szamał teraz barszczyk bez smaku to się nawrócisz

2

@Lionel_Messi10 Ciekawe o co poprosi szen longa, może już poprosił o wygranie Mundialu heh

7

@Przemek2323 To nie kierowca tylko @Janiama pędzi bimber na tylnim siedzeniu

4

@zadafcb No i takiego madryciaka to ja szanuję

7

@Deviler And his name is.... Antoni Odklejniczek

0

@mekambe7 "Mega" to jest określenie na coś wyjątkowego, Neymar, Messi, Ronaldinho, to są postacie które pojawiają się w głowie widząc w jednym rzędzie mega i drybling, a nie kurła Błaszczykowski xD Gdyby nie Lewus to by chłopaki mundial przed telewizorem oglądali, btw chłop nie jest żadnym rozgrywającym tylko lisem pola karnego, więc oczywiste że żyje bardziej z podań kolegów i rzadziej coś samemu tworzy. Z tą paździerzowatą grą reprezentacji nie miał za bardzo czego pokazać na tym mundialu

3

@mekambe7 Mega drybling xD I jak Cię tu na poważnie brać świeżak

0

@AllBundy Moderator też człowiek, nawet zgłaszać go można i sam się będzie rozpatrywał

5

@MesQueUnClub96 W przedszkolu

7

@Bocheno1 Kesi i Dewiler? Szefa rozumiem, ale tych obiboków na podium kto to widzioł

2

@zuchinho Bez kitu ojciec się zawsze z nimi targuje, mówi że jeszcze pomyśli że sprawdzi inne oferty to odrazu dają lepszą opcję xD

0

Ten Józef Mukoczyński to dobry grajek

0

@lucas/catalan Souza? Top

0

@Emhyr Wyznawcy Stanosia na jednym obrazku xD

13

@Pawci023x Ja, ale w wyobraźni tylko bo stawiałem na nich przed mundialem

3

@wojopancer Lapcio jest szefem kartelu

17

@PatrychoO Nie, założy maskę żółwia ninja i pójdzie mu wklepać kijem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?