0

@RoberDzik Fanatycy religijni, konfederata, każdemu takie łatki wlepiasz swoją upośledzoną dedukcją? xD Idź się bawić a nie pierdzielisz głupoty człowieku

0

@RoberDzik To się zdecyduj, mówisz żeby rząd się zajął gospodarką, a nie tym kto z kim sypia, już się pogubiłeś chłopcze

9

@RoberDzik Dokładnie niech zajmą się gospodarką, a nie legalizacją związków

0

@agaFCB My nawet musimy na Was

0

@agaFCB No i Aga cały rok będzie narzekała, niefajnie :/

3

@IronSanHybrid Ten PiS to jednak umi

1

@LionelM95 nie zapomnij dynamitem rzucić w niebo o 12

1

@LionelM95 No raczej :P

1

@Krzysztof1987 No w ogóle nie wietrzeje xD @LionelM95 Zepsuć się nie zepsuje, ale może zwietrzeć w zależności od tego ile powietrza było w butelce i jak długo leżakował, najwyżej trochę mniej smaczny będzie

0

@MarioVeB! Gwiazdka się wolała obrazić

0

Czarnookie groszki? TOP

0

@FcPortoFan1999 Ligę chociaż wygrajcie to już sukces będzie

1

@Sau_Ron Podsumowanie roku będziesz wstawiał? :D

2

@Sau_Ron Night

1

@AbelKabel Zasilanie to trzeba ci już chyba odłączyć od komputera nerwusku, wyjdź z tej piwnicy i spędź z rodziną trochę czasu

1

@IronSanHybrid Nie no jadłem raz dobre ^^

0

@FcBarcelonaFanMSN Tak, kompleks witamin z grupy b

1

@IronSanHybrid To w końcu flaczki czy smacznego

1

@AbelKabel Zwiń się tam kabel

5

@lucas/catalan Obyś poszedł siedzieć na fotelu popijając piwerko po dobrze wykonanej robocie

1

@FcBarcelonaFanMSN Mam tyle empatii ile mam, ale nie popadajmy w skrajności jakieś, jakbym miał się przejmować wszystkimi istotami na tym świecie to bym nie potrafił czerpać z życia żadnej przyjemności, tobie też radzę trochę wyluzować bo spinasz tyłek o jakieś głupie petardy które ludzie raz do roku sobie puszczają xD Dużo większe szkody w naturze są wyrządzane na co dzień

1

@FcBarcelonaFanMSN Selekcja naturalna, jak zwierzak wykituje z powodu odgłosu głupiej petardy to znaczy że jest za słaby żeby chodzić po tym świecie, tak działa świat czy Ci się to podoba czy nie, możesz płakać że nie mamy empatii i serca jakoś nie specjalnie mnie to obchodzi :P

2

@FcBarcelonaFanMSN Co najwyżej gównoprawdę żeś powiedział panie kolego

9

@FcBarcelonaFanMSN Szkody to twoje wpisy przynoszą i to nieodwracalne bo raka idzie dostać oczu

4

Stary lahoza po prostu postawił over żółtych kartek

0

@Murazor Moim zdaniem ten kontrakt już na starcie był przesadą i pamiętam jak byłem w szoku że kalece dali kontrakt na tyle lat plus numer 10, ale no faktów nie zmienimy nie da się wrócić do formy w tak krótkim czasie jeszcze decydując się na leczenie zapobiegawcze zamiast ostatniej operacji

0

@Murazor Czy ty sobie zdajesz sprawę co to jest operacja kolana i ile czasu przebiega rekonwalescencja? On miał z tego co pamiętam dwa albo trzy takiew ostatnich latach, niezależnie od tego ile dostaje hajsu to wypadałoby trochę wyrozumiałości ze strony kibica, ja mu tej pensji nie dawałem. Nie mówię żeby chłopa trzymać na siłę X lat, ale żeby chociaż dostawał połowę tych minut w sezonie

0

@Murazor No tak dostajesz 13 na sezon to nawet w gipsie powinieneś strzelać gole

0

@arasz1819 Jak strzelał gol za golem to pierwsi byli do wynoszenia na piedestał, ale chłop ma goszy okres przez kontuzje to odrazu wyjebać

0

@Firestone A będzie grał tak jak dzisiaj jak nie będzie dostawał minut i koło się zamyka, pamiętaj że chłop miał kilka operacji i musi stopniowo wrócić do formy. Nie mówię żeby grał pierwsze ogony zawsze, ale tu ludzie już go chcą po 20 minutach zmieniać lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?