0

@Murazor Moim zdaniem ten kontrakt już na starcie był przesadą i pamiętam jak byłem w szoku że kalece dali kontrakt na tyle lat plus numer 10, ale no faktów nie zmienimy nie da się wrócić do formy w tak krótkim czasie jeszcze decydując się na leczenie zapobiegawcze zamiast ostatniej operacji

0

@Murazor Czy ty sobie zdajesz sprawę co to jest operacja kolana i ile czasu przebiega rekonwalescencja? On miał z tego co pamiętam dwa albo trzy takiew ostatnich latach, niezależnie od tego ile dostaje hajsu to wypadałoby trochę wyrozumiałości ze strony kibica, ja mu tej pensji nie dawałem. Nie mówię żeby chłopa trzymać na siłę X lat, ale żeby chociaż dostawał połowę tych minut w sezonie

0

@Murazor No tak dostajesz 13 na sezon to nawet w gipsie powinieneś strzelać gole

0

@arasz1819 Jak strzelał gol za golem to pierwsi byli do wynoszenia na piedestał, ale chłop ma goszy okres przez kontuzje to odrazu wyjebać

0

@Firestone A będzie grał tak jak dzisiaj jak nie będzie dostawał minut i koło się zamyka, pamiętaj że chłop miał kilka operacji i musi stopniowo wrócić do formy. Nie mówię żeby grał pierwsze ogony zawsze, ale tu ludzie już go chcą po 20 minutach zmieniać lol

0

Nie zejsrajcie się z tym Fatim, chłop nawet połowy możliwych minut nie zagrał w tym sezonie i musi coś dostawać żeby wrócić do jakiejkolwiek formy

0

@Sergio_Devils Lahoz też

0

@PatrychoO Chyba że tak

4

@VegetaPolska To w końcu rozmawiasz czy piszesz zdecyduj się

1

@Jackazz Jak można padem w telefon rzucić xD Rozumiem w telewizor, ale w taki telefon mały?

2

@Deviler Ta niemodne, musiałbym nie widzieć ile butelek ostatnio @Kessie wynosił z waszego warsztatu

2

@Pedri16Future A psy to co, pies?

2

@Nazio87 Otóż jest modne oraz fajne

0

@koziar Ponoć Vegeta to jedyna osoba, która jeszcze nie ruszała Jowitki

1

@VegetaPolska Nieczysta ladacznica, jak ona śmie prowokować brudne myśli oglądających ją

2

@Emhyr A tam wymyślasz Sylwester już jest

1

@Sawik_10 Nie no w Juve jeszcze coś tam podziałał, skończyła się wraz z odejściem do United

0

@J4no Przycisk "ban" na klawiaturze się zaciął

1

@arasz1819 No wizerunkowo to rzeczywiście upadek po tych wszystkich szopkach, ale to już dawno przecież zaczął je odwalać, samo przejście do arabów to świetny ruch w jego wykonaniu, w Europie już się wypalił chłop

1

@NaFazieHitman Za miesiąc jakoś 38

0

@arasz1819 Nie mówię o Tobie z tym debilem tylko odniosłem się do moich komentarzy w których wyśmiałem ludzi piszących o upadku. Facet w wieku 38 lat przechodzi do arabów zarobić trochę siana, a ludzie coś o stoczeniu się piszą, no proszę Cię jak mam to brać na poważnie xD

0

@arasz1819 Ani razu się nad nim nie spuściłem, ale co ja tam mogę wiedzieć w obliczu ponadprzeciętnego rozumowania arasza xD Tak studiowałeś moje komentarze, a dziwnym trafem ten w którym nazwałem go kłamcą i hipokrytą jakoś ci umknął, nienawiść przez ciebie przemawia i to już nie pierwszy raz, można kogoś nie lubić, też za nim nie przepadam jakoś specjalnie, ale karierę chłop miał zajebistą i tylko debil stwierdzi że to jakiś upadek

0

@arasz1819 Moje ostatnie 2 komentarze o Cristiano? No tak postanowiłem stanąć w jego obronie widząc te pierdy o upadku i stoczeniu się, jeśli to Ci wystarczy żeby mnie uznać jego fanem to nie będę próbował zmienić tak niezawodnej dedukcji :P, kurde niepotrzebnie się cieszyłem jak głupi po wygraniu mundialu przez Messiego mogłem już dawno zostać fanbojem CRka

0

@arasz1819 arasz jak zwykle robi kurtyzanę z logiki i widzi fanów CRa w każdym kto po nim nie ciśnie, zazdrość zaburza twój racjonalny osąd kochaniutki o ile kiedykolwiek go miałeś

0

@arasz1819 Ty jesteś co najwyżej hejterem Krystiana, a nie fanbojem Lajonela araszu

5

@Encore No jak ktoś pisze o tych upadkach i stoczeniu się to jest lekko mówiąc upośledzony xD

0

@Klaudiaa8 To że jest kłamcą i hipokrytą to już inna bajka

0

@Salchent Winisjisza bo strzela bramki i tańcuje jeszcze dodatkowo

1

@Klaudiaa8 Emerytura w wieku 38 lat za 200 milionów rocznie, no zajebisty upadek Klaudia

1

@tomek8756 Maja co się pucuje panom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?