1

Na kogo głosujecie? Ja 5 pkt dla szefuńcia Lucka co by mi zniżkę na opony letnie już szykował, 3 pkt dla łysego Denego za zasługi i punkcik dla Vegety na pocieszenie

0

@takisobiektos Czemu Berretini nie gra miksta tylko ten Museti

0

@koksik2700 Nie przesadzam, dowodem jest właśnie to że koledze muli już na starcie, pamięć ram i procesor muszą być optymalne dla posiadanego systemu żeby to fajnie chodziło @okiemtypera_lucaxx95 Możliwe że jak porobisz te wszystkie aktualizacje to będzie chodzić lepiej właśnie, też pilnuj żeby powyłączać wszystkie niepotrzebne programy które uruchamiają się przy starcie i ustawić żeby się właśnie nie włączały

5

@okiemtypera_lucaxx95 Nie napisał bzdury, za tą cenę to się telefony kupuje i to średnie, a nie laptopy i się dziwić że muli xD Na w miarę przyjemnego lapka to ze 3 koła trzeba wydać

0

@KichuBlaugrana Taa, ale sporo ludzi widzę lubi sobie ponarzekać i powróżyć że będzie lipa, ja tam się hajpuję

1

@gumaz Żeberka z grilla w sosie BBQ z pieczonymi ziemniaczkami i kapustą zasmażaną

0

@paweldunajecfcb Zdecydowanie pisuary

0

@FCBparasiempre Widocznie bramkarze nie są aż tak popularni :P Nie no nie wiem może kiedyś gdzieś mi się przewinęło jego nazwisko, ale nie zapadło w pamięci

0

@BorzyKrzys Co głupio, większość raczej się teraźniejszą piłką interesuje niż historią, sam nie wiedziałem kimś był jakiś Młynarczyk dopóki nie sprawdziłem w google, już bardziej się takie nazwiska kojarzy jak Boniek czy Lato ze starych czasów

1

@Transu96 Pewnie że tak, bieresz popularne 69 i odwracasz, nasze nicki jak niby powstały przecież nie jesteśmy tak starzy żeby mieć parę lat do 30
https://zapodaj.net/2b317f44e439e.jpg.html

0

@Medium Chciałeś powiedzieć Patryk*

9

@Sergio_Devils Bo nasze Pendolino zapier*ala ponad 150 na godzinę, a taki Dembele nawet 50 nie zrobi

0

@gumaz Tych Meskłenklabów jest tyle że się człowiek gubi

5

@Medium Jakaś klucha będzie ludzi od drewien wyzywać, jak on się nawet w stanie nie jest po maszynkę do golenia schylić

7

@Rust_Cohle I to jest ojciec co się wstawia za synem, wiedziałem że tak naprawdę w głębi serca go kochasz

6

@Champs_Elysees Miałbyś chociaż jaja świeżak i oznaczył kolegę. I dla Ciebie pan @MesQueUnClub96

2

@KlonaZepan Ale gwizdaniem nie sprawisz że poziom się podniesie, wręcz przeciwnie xD

2

@Kondziubarca Zawodnik gra c*ujowo? Gwiżdżmy na niego żeby grał jeszcze c*ujowiej ma to sens xD

8

@Medium Jak to kur*a 3 lata xD

1

@gumaz Nie pyta się transa czy coś ma tylko za ile sprzeda

2

@Deviler I to od GOATa, taka nominacja z miejsca daje co najmniej top 5

27

Nominuję @VegetaPolska bo widzę w nim potencjał do złota, kto nie ma szczęścia w miłości ten ma szczęście w złotych piłkach czy jakoś tak

1

@MikusBarca W dzieciństwie pamiętam placki z cukrem to była dla mnie zmora, na sam zapach wtedy potrafiłem rzygać w przedszkolu, jezu przypał jak nie wiem xD

2

@Rust_Cohle Jak znalazł

2

@Rust_Cohle Jak placuchy to najlepiej z gulaszem, na to śmietana, starty ser i natka pietruszki, może być też polane sosem pieczarkowym .

0

@Ricardinio14 Po to się pobiera żeby nie musieć odpalać przez neta przecież

0

@MesQueUnClub96 Redakcja ma wywalone jajca ostatnio na takie rzeczy, nawet nam czapeczek nie uszyli :(

1

@kamyk_23 Po 35/40 i czas zatrzymywany to moim zdaniem optimum

0

Row row row your boat gently down the stream

0

@VegetaPolska Po tych wszystkich koszach też niedługo będziesz wołał panów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?