3

@The_Man Koło masek to te szmatki na ryj nawet nie stały

0

@Kubavilla7 Tyś to jest łeb konkretny za to

0

@FcPortoFan1999 Oby Hjubi pozamykał mordki siurkaczom w dalszych etapach

1

Hurkaczyno, co Ty robisz

3

@VbamboeB Nie palę już 9 miesięcy i nie zamierzam wracać, ale kopciłem ponad 10 lat i jest to po prostu przyjemne, a rzucić jest naprawdę ciężko jeśli się człowiek uzależni, mimo świadomości jakie to szkodliwe.

0

@Deviler Mamo ale fajny siatkarz, o nieee upośledzony

2

@Medium Chłop pisze/mówi szybciej niż pomyśli i takie są efekty, ciężko o większego pajaca w polskiej piłce

0

@Deviler A z tym co arabów trenuje to co w końcu?

17

@Michu94 Ciekawe czy go adoptuje razem z Anią

1

@Sau_Ron Słowo harcerza że nie jo, jestem szczęśliwym 7 letnim pantoflem

3

@ranger3120 Spermiarze level wyborcy PiSu

59

@michal26 Miałeś rację ta nowa generacja AI rozmawiającego z ludźmi jest całkiem inteligenta
https://zapodaj.net/fade24a1fe1ec.jpg.html

3

@Benz Jaki burżuj 2 razy dziennie, może jeszcze mydła używasz zamiast samej wody?

16

@Janas11224 lista potencjalnych spermiarzy:
https://zapodaj.net/23ccab36e8edc.jpg.html
Haha ojciec piątki dzieci chce się rozerwać

15

@VegetaPolska Chłop wyjaśnia niedowiarków udowadniając że jest przegrywem, mistrzostwo świata

2

@MesQueUnClub_87 Lepsza, ale czy szybsza? Wątpię :P

0

2

@VegetaPolska Opie taką ciamajde to na kilometr idzie wyczuć, każda normalna laska będzie cię wykluczać na coś więcej, już Ci mówiłem spróbuj z chłopakami tera

4

@mkord A wiesz że możesz kliknąć ignoruj i nie będziesz widział jego postów?

1

@Danny Gaucho W La Lidze 3 mecze z rzędu dostawaliśmy czerwoną kartkę, czy to jest jakiś rekord? Jakby Ci się chciało zajrzeć jak to wygląda względem top 5 lig :D

5

@VamosRakieta Dokładnie, puchar tymbarka to każden umie wygrać jakby chciał

0

@gaucho104 No miałem kolego, bo aferę robisz że wszyscy gadają o jakieś nowej erze, to myślałem że mówiąc wszyscy masz na myśli przynajmniej większość, a tu kilka osób odklejonych na krzyż

0

@gaucho104 No to kilka a wszyscy to trochę żeś pier*olnął rozbieżność

1

@gaucho104 Pokaż mi tych wszystkich ziomeczku

3

@Sulimo Xaviofoby do jaskini, można pooddychać świeżym powietrzem

2

@GeneralXavi Udział przy każdej bramce, ale chuj tam trza ponarzekać xD

4

Ale madryciaki są tłamszone dzisiaj xD

0

Przeciwnicy Xaviego śpiwory do jaskini już pakują

2

Co tam Vini skąd to zwątpienie, może potańczymy dla rozweselenia się

0

@AlexDark00 Tak słaby jak Lewus nie? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?