Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@The_Man Koło masek to te szmatki na ryj nawet nie stały
0
@Kubavilla7 Tyś to jest łeb konkretny za to
0
@FcPortoFan1999 Oby Hjubi pozamykał mordki siurkaczom w dalszych etapach
1
Hurkaczyno, co Ty robisz
3
@VbamboeB Nie palę już 9 miesięcy i nie zamierzam wracać, ale kopciłem ponad 10 lat i jest to po prostu przyjemne, a rzucić jest naprawdę ciężko jeśli się człowiek uzależni, mimo świadomości jakie to szkodliwe.
0
@Deviler Mamo ale fajny siatkarz, o nieee upośledzony
2
@Medium Chłop pisze/mówi szybciej niż pomyśli i takie są efekty, ciężko o większego pajaca w polskiej piłce
0
@Deviler A z tym co arabów trenuje to co w końcu?
17
@Michu94 Ciekawe czy go adoptuje razem z Anią
1
@Sau_Ron Słowo harcerza że nie jo, jestem szczęśliwym 7 letnim pantoflem
3
@ranger3120 Spermiarze level wyborcy PiSu
59
@michal26 Miałeś rację ta nowa generacja AI rozmawiającego z ludźmi jest całkiem inteligenta
https://zapodaj.net/fade24a1fe1ec.jpg.html
3
@Benz Jaki burżuj 2 razy dziennie, może jeszcze mydła używasz zamiast samej wody?
16
@Janas11224 lista potencjalnych spermiarzy:
https://zapodaj.net/23ccab36e8edc.jpg.html
Haha ojciec piątki dzieci chce się rozerwać
15
@VegetaPolska Chłop wyjaśnia niedowiarków udowadniając że jest przegrywem, mistrzostwo świata
2
@MesQueUnClub_87 Lepsza, ale czy szybsza? Wątpię :P
0
@Katalończyk 99 Ej taki mały tip
https://zapodaj.net/c7beae70244f2.jpg.html
2
@VegetaPolska Opie taką ciamajde to na kilometr idzie wyczuć, każda normalna laska będzie cię wykluczać na coś więcej, już Ci mówiłem spróbuj z chłopakami tera
4
@mkord A wiesz że możesz kliknąć ignoruj i nie będziesz widział jego postów?
1
@Danny Gaucho W La Lidze 3 mecze z rzędu dostawaliśmy czerwoną kartkę, czy to jest jakiś rekord? Jakby Ci się chciało zajrzeć jak to wygląda względem top 5 lig :D
5
@VamosRakieta Dokładnie, puchar tymbarka to każden umie wygrać jakby chciał
0
@gaucho104 No miałem kolego, bo aferę robisz że wszyscy gadają o jakieś nowej erze, to myślałem że mówiąc wszyscy masz na myśli przynajmniej większość, a tu kilka osób odklejonych na krzyż
0
@gaucho104 No to kilka a wszyscy to trochę żeś pier*olnął rozbieżność
1
@gaucho104 Pokaż mi tych wszystkich ziomeczku
3
@Sulimo Xaviofoby do jaskini, można pooddychać świeżym powietrzem
2
@GeneralXavi Udział przy każdej bramce, ale chuj tam trza ponarzekać xD
4
Ale madryciaki są tłamszone dzisiaj xD
0
Przeciwnicy Xaviego śpiwory do jaskini już pakują
2
Co tam Vini skąd to zwątpienie, może potańczymy dla rozweselenia się
0
@AlexDark00 Tak słaby jak Lewus nie? :P