Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Raz na parę dni ropuszczalna z mlekiem półtora łyżeczki cukru
2
@Nano22 Musisz się ustawić w kolejce do @macio_944 bo mi wizytówkę robi :D
2
@LeoMessi1994 Mizeria też jest surówką, co zatem kryje się za tą drugą tajemniczą
2
@Colon Polakom, a jak nie to nie ma sensu kibicować i oglądam bezstronnie mecze
13
@Luciano99 Nie chciałem Cię urazić Lucek z tą Jowitką, to było w nerwach, w nerwach często mówię prawdę wybacz. I jak my mieliśmy bramki nie stracić jak @Sulimo zamiast pilnować defensywy oglądał Hobbita
5
No no Iguś co to było xD
0
@Kengo Nie no Mata jest kilka leveli wyżej niż ta kluska mimo że go nie słucham jakoś specjalnie dużo
0
@koksik2700 I niech posprząta piwnicę
1
@Sulimo Ostatnio wypatrzyłem jeszcze @Flyingbetoniarka
0
@RomanHoffer Masz tylko jeden pytajnik w linku i od niego usuwasz wszystko razem z nim
5
@Corr Przez otwór w czaszce? xD
2
@Rust_Cohle No Kohel starasz się widzę o nominacje
7
@AllBundy Myślę że tak, wbrew powszechnej opinii Podkarpacie nie jest aż tak biedne
51
@Rust_Cohle Ja pier*ole.. Szanowałem gościa, ale to są jajca chyba jakieś xD @Janiama Weź przykład z kolegi @Botanik , wymyślił fajną zabawę z typowaniem wyników LM, zrobił profesjonalną tabelę, nagrodę przewidział za ponad 2 stówy i do nikogo nie ma bólu dupy że nikt go nie nominuje
1
@Dembouz1899 A tak na poważnie to
1. Breaking Bad
2. Peaky Blinders
3. Better Call Saul
4. Stranger Things
5. Wikingowie
7
@Dembouz1899
1. Breaking
2. Bad
3. Better
4. Call
5. Saul
2
@Medium Ja polecałem , cieszę się że działa, ale też uważam że to placebo, grunt żebyś sobie wmawiał że działa xD No i pamiętaj jak się pojawi chęć zapalenia to walcz z nią, uświadom sobie że masz cel i jesteś silniejszy od nałogu, z tygodnia na tydzień coraz łatwiej będzie takie napady kontrolować. Ja łoiłem browary ale nie dużo
10
@VegetaPolska Równie dobrze mogła być skupiona na 10 typach naraz i nie przeszedłeś nawet pierwszego etapu sortowania
3
@MesQueUnClub96 No autostrada wygląda fajnie, oby nie wyebał w barierki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr @Derean Ja bym wziął jednak pod uwagę fakt że Sociedad jest 3 najlepszą drużyną w La liga jeśli chodzi o mecze na wyjeździe (ogółem oczywiście też) i obecnie drużyną z najlepszą formą w ostatnich 5 meczach, to nie będzie łatwy mecz moim zdaniem, ale zobaczymy
0
@Derean @Emhyr Tutaj jest całkiem długa seria na Anoeta gdzie mieliśmy spory problem, reszta rzeczywiście wygląda fajnie, ale nie można powiedzieć że zawsze było łatwo ^^
https://zapodaj.net/5ecaf73c72eac.jpg.html
0
@Emhyr Prehistoria? Sam użyłeś pierwszy określenia "zawsze" więc się zdecyduj o jakim okresie mówimy :P
2
@Emhyr To prześledź sobie mecze na Anoeta od 2010 i powiedz mi że zawsze tam mieliśmy łatwo xD
0
@Emhyr Ostatnie 2 lata w sumie fakt, ale wcześniej pamiętam zawsze były ciężary zwłaszcza na Anoeta, teraz Sociedad jest w formie i na pewno nie będzie łatwo z trzecią drużyną La ligi
7
@Emhyr Nie powiedział nigdy żaden kibic Barcy
0
@TheNekro94 Nie był to prawda, bukmacherzy dawali równe szanse
1
Hubi jesteś kozakiem
2
Metr przed kiblem
1
Haha blondas coraz bliżej domku brawo Hjubi