11

@koksik2700 Miesiąc bo bezi chleje rum z piratami i szuka skarbów zamiast rozpracowywać obóz bandytów

6

@Firestone Tak, chwilę po tym jak dostał tylko jedną nominację do Złotej piłki fcbarca.com

0

@KlonaZepan No ale bądź konsekwentny skoro każesz spolszczać Santos i piszesz "do Santosa" to dlaczego nagle wstrzymujesz się z odmianą "do Ronalda" :P Spolszczasz i odmieniasz tak jak Ci wygodnie i tak jak cię komentatorzy przyzwyczaili, a jednocześnie piętnujesz poprawną wymowę, zastanów się trochę czy twoje pretensje mają sens

0

@KlonaZepan Nie wiem taki który dba o poprawną wymowę, a który mówi "podał do Cristiana Ronalda"? xD Chłopie sam już nie wiesz co piszesz

0

@KlonaZepan To które nazwiska można odmieniać, a które nie? Zrób jakąś listę i prześlij wszystkim dziennikarzom żeby mieli ściągę

0

@KlonaZepan Ale są słowa które zapożyczylimy zza granicy i się przyjęły jako spolszczone, nazwisko portugalskiego trenera powinno być wymawiane jak należy, ciekawe czy jakby jakiś Southgate był naszym trenerem to byś wymawiał sołthgate tak jak się pisze xD

11

@Deviler Chłop dyma księżniczkę Francji

0

@Transu96 Też mi się skojarzyło, może nam zajumali Julię kto wie

0

@gumaz I to tak 3 levele wyżej

2

Czarek wydał 3 miliony żeby zakwalifikować się na Euro, ambitny chłop

1

Czarek się modli teraz żeby Fernando miał na drugie Filip

0

Fajnie jest być czołówką światową

0

Ten Kulesza gada jakby był na ostrym kacu

1

@DaPidejpi To jest ten typ który jak mówi to czuje się bogiem, popatrz na te gestykulacje, pewność siebie i swoich racji. Patrzenie na każdego ze słuchaczy. Spokój. Opanowanie. Wzór do naśladowania przez młodszych odbiorców

5

@Sulimo Pamiętam jak Lucek zaczynał od przygód ze swoim starym, teraz dorobił się złomu, wulkanizacji, lojalnych pracowników i organizuje gale mma i amatorskie ligi piłki nożnej, a to wszystko dzięki nam la bambowiczom

28

@Deviler Jego nagrody to skasowane konto na którym miał ponad 50k herbów

0

@LonelyVEB No chłop skaleczył niemiłosiernie, a już edytować się nie da po takim czasie

1

@MesQueUnClub_87 Polecam golonko kiedyś spróbować w sosie piwnym z ziemniaczkami opiekanymi i kapustą zasmażaną, jedna z najlepszych potraw góralskich ^^

0

@Nazio87 Dziwne masz kubki smakowe hah, chociaż tatar nieciekawa rzecz

6

@Colon Nie wiem wydaje mi się że im więcej wulkanizacji tym lepiej, czasem jak chcę zmienić opony to trzeba czekać długo

8

@VegetaPolska Osiągnąłeś już tryb super sajanina w wyrywaniu laseczek?

2

@Pawel13sz Michaił Probiejewicz

0

@arasz1819 Wyjaśni ktoś bom głupi

0

@KlonaZepan Możemy se wróżyć, czas pokaże czy to dobry wybór czy nie

1

@KlonaZepan Twój też niczego sobie, wygrał Euro fartem, no tak nie do podważenia :P

3

@KlonaZepan Dobra dobra Klono nie zapomnij dawki wziąć

16

Wyobraźcie se że jesteście takim Santosem, pół życia zjedliście na trenerce, wygraliście główne trofea klubowe w Portugalii, wygraliście Euro plus kilka innych sukcesów, duże doświadczenie w Europie, wchodzicie na ramble poczytać o aborcji i pierwsze co się rzuca w oczy to jak jakieś randomowe pazie wam cisną od betonów i wynoszą na piedestał jakichś bentuw czy petkowiciuw, smuteczek

4

Ej skończcie już skomleć, lepszy portugalski Czesław niż polski

1

@Deviler Czemu pogrzebani, chłop ma doświadczenie jako selekcjoner, Euro wygrał nawet z Portugalią

2

@Sulimo FC ponalewce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?