Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@koksik2700 Miesiąc bo bezi chleje rum z piratami i szuka skarbów zamiast rozpracowywać obóz bandytów
6
@Firestone Tak, chwilę po tym jak dostał tylko jedną nominację do Złotej piłki fcbarca.com
0
@KlonaZepan No ale bądź konsekwentny skoro każesz spolszczać Santos i piszesz "do Santosa" to dlaczego nagle wstrzymujesz się z odmianą "do Ronalda" :P Spolszczasz i odmieniasz tak jak Ci wygodnie i tak jak cię komentatorzy przyzwyczaili, a jednocześnie piętnujesz poprawną wymowę, zastanów się trochę czy twoje pretensje mają sens
0
@KlonaZepan Nie wiem taki który dba o poprawną wymowę, a który mówi "podał do Cristiana Ronalda"? xD Chłopie sam już nie wiesz co piszesz
0
@KlonaZepan To które nazwiska można odmieniać, a które nie? Zrób jakąś listę i prześlij wszystkim dziennikarzom żeby mieli ściągę
0
@KlonaZepan Ale są słowa które zapożyczylimy zza granicy i się przyjęły jako spolszczone, nazwisko portugalskiego trenera powinno być wymawiane jak należy, ciekawe czy jakby jakiś Southgate był naszym trenerem to byś wymawiał sołthgate tak jak się pisze xD
11
@Deviler Chłop dyma księżniczkę Francji
0
@Transu96 Też mi się skojarzyło, może nam zajumali Julię kto wie
0
@gumaz I to tak 3 levele wyżej
2
Czarek wydał 3 miliony żeby zakwalifikować się na Euro, ambitny chłop
1
Czarek się modli teraz żeby Fernando miał na drugie Filip
0
Fajnie jest być czołówką światową
0
Ten Kulesza gada jakby był na ostrym kacu
1
@DaPidejpi To jest ten typ który jak mówi to czuje się bogiem, popatrz na te gestykulacje, pewność siebie i swoich racji. Patrzenie na każdego ze słuchaczy. Spokój. Opanowanie. Wzór do naśladowania przez młodszych odbiorców
5
@Sulimo Pamiętam jak Lucek zaczynał od przygód ze swoim starym, teraz dorobił się złomu, wulkanizacji, lojalnych pracowników i organizuje gale mma i amatorskie ligi piłki nożnej, a to wszystko dzięki nam la bambowiczom
28
@Deviler Jego nagrody to skasowane konto na którym miał ponad 50k herbów
0
@LonelyVEB No chłop skaleczył niemiłosiernie, a już edytować się nie da po takim czasie
1
@MesQueUnClub_87 Polecam golonko kiedyś spróbować w sosie piwnym z ziemniaczkami opiekanymi i kapustą zasmażaną, jedna z najlepszych potraw góralskich ^^
0
@Nazio87 Dziwne masz kubki smakowe hah, chociaż tatar nieciekawa rzecz
6
@Colon Nie wiem wydaje mi się że im więcej wulkanizacji tym lepiej, czasem jak chcę zmienić opony to trzeba czekać długo
8
@VegetaPolska Osiągnąłeś już tryb super sajanina w wyrywaniu laseczek?
2
@Pawel13sz Michaił Probiejewicz
0
@arasz1819 Wyjaśni ktoś bom głupi
0
@KlonaZepan Możemy se wróżyć, czas pokaże czy to dobry wybór czy nie
1
@KlonaZepan Twój też niczego sobie, wygrał Euro fartem, no tak nie do podważenia :P
3
@KlonaZepan Dobra dobra Klono nie zapomnij dawki wziąć
16
Wyobraźcie se że jesteście takim Santosem, pół życia zjedliście na trenerce, wygraliście główne trofea klubowe w Portugalii, wygraliście Euro plus kilka innych sukcesów, duże doświadczenie w Europie, wchodzicie na ramble poczytać o aborcji i pierwsze co się rzuca w oczy to jak jakieś randomowe pazie wam cisną od betonów i wynoszą na piedestał jakichś bentuw czy petkowiciuw, smuteczek
4
Ej skończcie już skomleć, lepszy portugalski Czesław niż polski
1
@Deviler Czemu pogrzebani, chłop ma doświadczenie jako selekcjoner, Euro wygrał nawet z Portugalią
2
@Sulimo FC ponalewce xD