Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AnnaMarianna Dla faceta od zawsze i jakie za szybko? Można też powoli robić, nawet się zaleca
1
@gaucho104 No akurat o ile nie przesadzasz z ilością spożywanej kofeiny dziennie to kawa ma działanie prozdrowotne, najlepiej parzona
1
@AnnaMarianna Lodzik
9
@IronSanHybrid Jebaniutki co wyssał wodę na odległość
13
@FCB24 Najlepsi są ludzie co płaczą że energetyki to syf, a sami j*bią na potęgę fajki, browary i litr Coli dziennie, na przykład mój Stary xD
1
@Rl9k1nG Top inwestycja
2
@JohnDeere Normalnie o tej porze Tebasa na taczkach wywożę
0
@AbelKabel Nie można zrobić przeszczepu jelita?
2
@AbelKabel Od ilu procent można się nabijać? Czy trzeba to jakoś udowodnić? Czy trzeba samemu zarobić na nowe jelito? Pytam na wszelki wypadek
0
@draxidox +18 byczq
0
@barcelonaLM GOATem damskiego tenisa jest Navratilova
11
@Hubsao Haha Tebas zakało dobrze Ci tak
3
@Sulimo Podwieźć może nie, ale mogę Ci sklonować FMSa
0
@Janas11224 Taa miałem tak z Hitmanem, wszystko inne działało pod względem dźwięku, a ta jedna gra nie, po czasie samo się naprawiło spróbuj zrestartować Xa
1
@bartas97 Może się naoglądał powtórek i będzie umioł
3
@Rust_Cohle Marzy mi się korner tejken kłikli z madryciakami
19
@bartas97 Oby ten sztuczny twór pod wodzą Messiego wyrzucił tych aroganckich dojczów
1
@Jakub1513 Cytruline można dorzucić przy dłuższym stażu, ale niekoniecznie, a BCCA to raczej kasa w błoto
2
@Rust_Cohle Ledwo popołudnie, a chłop już naje*any jak Messerschmitt
0
@Oskar28 Jednak nie, błąd redaktorów hah
0
No i zajebiście, dwumecz z Valverdem i prawdopodobnie klasyk w finale
0
W tych losowaniach CDR też jest jak w Lidze Mistrzów że przez pół godziny pierdzielą kocopoły czy zaraz zwolnią blokadę i losowanko?
0
Dawać Bilbao i klasyk w finale
1
@Sisitoro Medytacja ziomeczku i ćwiczenia relaksacyjne oparte na prawidłowym oddychaniu, wiem co mówię bo mi wiele pomogło, wpisz se na jutubie nawet "stres ćwiczenia oddechowe", a resztę sam ogarniesz
3
@Rl9k1nG https://zapodaj.net/a794d1ce2d8b9.jpg.html
2
@BorzyKrzys Jędrek spoko ziomek, będzie o nią dbał jak należy
1
@PatrykBarca Do plusów bym dorzucił że Benzema bez gola i Lewus wciąż z fajną przewaga w pichichi ^^
3
Ej to naprawdę może się wydarzyć
3
@Rust_Cohle To ja wyłączam żeby się wyrównało
0
@Encore Boniek powiedział coś mądrego, można umierać