3

@AnnaMarianna Dla faceta od zawsze i jakie za szybko? Można też powoli robić, nawet się zaleca

1

@gaucho104 No akurat o ile nie przesadzasz z ilością spożywanej kofeiny dziennie to kawa ma działanie prozdrowotne, najlepiej parzona

1

@AnnaMarianna Lodzik

9

@IronSanHybrid Jebaniutki co wyssał wodę na odległość

13

@FCB24 Najlepsi są ludzie co płaczą że energetyki to syf, a sami j*bią na potęgę fajki, browary i litr Coli dziennie, na przykład mój Stary xD

1

@Rl9k1nG Top inwestycja

2

@JohnDeere Normalnie o tej porze Tebasa na taczkach wywożę

0

@AbelKabel Nie można zrobić przeszczepu jelita?

2

@AbelKabel Od ilu procent można się nabijać? Czy trzeba to jakoś udowodnić? Czy trzeba samemu zarobić na nowe jelito? Pytam na wszelki wypadek

0

@draxidox +18 byczq

0

@barcelonaLM GOATem damskiego tenisa jest Navratilova

11

@Hubsao Haha Tebas zakało dobrze Ci tak

3

@Sulimo Podwieźć może nie, ale mogę Ci sklonować FMSa

0

@Janas11224 Taa miałem tak z Hitmanem, wszystko inne działało pod względem dźwięku, a ta jedna gra nie, po czasie samo się naprawiło spróbuj zrestartować Xa

1

@bartas97 Może się naoglądał powtórek i będzie umioł

3

@Rust_Cohle Marzy mi się korner tejken kłikli z madryciakami

19

@bartas97 Oby ten sztuczny twór pod wodzą Messiego wyrzucił tych aroganckich dojczów

1

@Jakub1513 Cytruline można dorzucić przy dłuższym stażu, ale niekoniecznie, a BCCA to raczej kasa w błoto

2

@Rust_Cohle Ledwo popołudnie, a chłop już naje*any jak Messerschmitt

0

@Oskar28 Jednak nie, błąd redaktorów hah

0

No i zajebiście, dwumecz z Valverdem i prawdopodobnie klasyk w finale

0

W tych losowaniach CDR też jest jak w Lidze Mistrzów że przez pół godziny pierdzielą kocopoły czy zaraz zwolnią blokadę i losowanko?

0

Dawać Bilbao i klasyk w finale

1

@Sisitoro Medytacja ziomeczku i ćwiczenia relaksacyjne oparte na prawidłowym oddychaniu, wiem co mówię bo mi wiele pomogło, wpisz se na jutubie nawet "stres ćwiczenia oddechowe", a resztę sam ogarniesz

2

@BorzyKrzys Jędrek spoko ziomek, będzie o nią dbał jak należy

1

@PatrykBarca Do plusów bym dorzucił że Benzema bez gola i Lewus wciąż z fajną przewaga w pichichi ^^

3

Ej to naprawdę może się wydarzyć

3

@Rust_Cohle To ja wyłączam żeby się wyrównało

0

@Encore Boniek powiedział coś mądrego, można umierać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?