6

@Gaz Czy @Danny Gaucho jest łysy tylko tam na górze? Nowy reportaż w sprawie łysienia androgenowego

15

@AbelKabel Udowodnij że to są Twoje dzieci, tyś widział sukces bajkopisarzu

0

@QQL5 Po dwa półfinały są :P

0

@Kamiloza91 Półfinały 7-9 luty i 1-3 maja, finał 6 maja

0

@dv7wisnia Y nada maaas y nada maaas hala madriiiiiiid

2

@Maciej1078 Bez kitu parę razy się można było pośmiać z typa ale to już jest tak nudne że dej spokój xD

0

@Sau_Ron Tak, jako asystenta Xaviego

2

@arsenallondyn0 Ale bym se zamienił na Twingo

1

@IronSanHybrid Można zamknąć zatem, idziemy się pośmiać z wymyślonych aut Janasa i detektywa AblaKabla

0

@Kuba_1 Po ptokach było w momencie przejścia do PSG

1

@IronSanHybrid "Grał piach i leżał w szpitalu" jeszcze powedz że sam planował te kontuzje żeby móc w fortnajta pograć xD "Srał na klub spóźniając się" Owszem chujnia z jego strony i niedojrzałość, ale kiedy to kurła było z 5 lat temu dzieci dorastają lol. Faktem jest to że chłop nawrócił się o 180 stopni i jest obecnie naszym najlepszym skrzydłowym którego bronią liczby i postawa na boisku. A te negocjacje z kontraktami to już nie pamiętam dokładnie co tam wychodziło, ale media różne plotki wypuszczały co chwilę. Nie chodzi mi o to żeby typa całkowicie wybielić, ale no takie skrajne emocje też nie wiem czy są potrzebne, za swoje zachowania zdążył się już nasłuchać gwizdów na Camp Nou, wczoraj przemieniło się to w oklaski, może warto by było dać komarowi drugą szansę :P

1

@IronSanHybrid Zdanie można mieć, ale ty go wyzywasz i każesz mu wypierdalać no trochu nie fajne :/ Po za tym co znaczy że kręcił klubem, w takim razie każde negocjacje między klubami można nazwać krętactwem, kiedyś tam odpier*alał ze spóźnieniami okej sam go za to ganiłem, ale chłop się ogarnął pod wieloma względami już bez przesady

1

@esem91 Kurła dwie polki w top 10 miodzio by było

1

@IronSanHybrid Ale żeś przydzbanił trochę Ajen z tym Dembusem xD

3

@michalm21 Hej a może ty sobie idź na forum czysto klubowe, a nie na dział gdzie się pisze o wszystkim

0

Generalnie to Sabaljenka sika na stojąco

0

@barcanawieki A nie mój błąd przegapiłem żeś napisał "na insta", ponoć usunęła socjale tam coś pisało

2

@barcanawieki Clara Chia Marti, chłopie wpisujesz w google Pique new girl, jakim cudem nie możesz znaleźć xD

2

@KlonaZepan Pan Klona jak zwykle w opozycji do każdego, ty chyba lubisz być kontrowersyjny xD

10

Fajnie widzieć Dembusia oklaskiwanego zamiast wygwizdywanego, zasłużył chłop

4

Typowi co piłka na jajcach zatańczyła

0

Nakładka jak chuj gil manzano to jednak dobry człowiek

0

Frenki paziu gdzieś tam stanął

12

@Comentateiro Ja tam zgłosiłem za promowanie własnego kanału

2

@Barca-Messi10 Cedric akurat był wyjątkiem od reguły xD Po za tym go nie dokończył nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kgorecki2500 Hafelpaf jest dla lamusów przecież, to tak jakbyś w pierdlu na frajernie poszedł

2

@koziar Znowu jedna z tych głupich bestii xD

0

@Hasszz Nie wiem nie grałem, za to w gothica już tak

0

@Kubusek^^ To granie na stadionie słabszego dotyczy chyba tylko zespołów ze słabszych lig grających z tymi z La Liga, a tak to losowanie wyznacza gospodarza

1

@Kubusek^^ Ponieważ to nasz stadion

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?