Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Gaz Czy @Danny Gaucho jest łysy tylko tam na górze? Nowy reportaż w sprawie łysienia androgenowego
15
@AbelKabel Udowodnij że to są Twoje dzieci, tyś widział sukces bajkopisarzu
0
@QQL5 Po dwa półfinały są :P
0
@Kamiloza91 Półfinały 7-9 luty i 1-3 maja, finał 6 maja
0
@dv7wisnia Y nada maaas y nada maaas hala madriiiiiiid
2
@Maciej1078 Bez kitu parę razy się można było pośmiać z typa ale to już jest tak nudne że dej spokój xD
0
@Sau_Ron Tak, jako asystenta Xaviego
2
@arsenallondyn0 Ale bym se zamienił na Twingo
1
@IronSanHybrid Można zamknąć zatem, idziemy się pośmiać z wymyślonych aut Janasa i detektywa AblaKabla
0
@Kuba_1 Po ptokach było w momencie przejścia do PSG
1
@IronSanHybrid "Grał piach i leżał w szpitalu" jeszcze powedz że sam planował te kontuzje żeby móc w fortnajta pograć xD "Srał na klub spóźniając się" Owszem chujnia z jego strony i niedojrzałość, ale kiedy to kurła było z 5 lat temu dzieci dorastają lol. Faktem jest to że chłop nawrócił się o 180 stopni i jest obecnie naszym najlepszym skrzydłowym którego bronią liczby i postawa na boisku. A te negocjacje z kontraktami to już nie pamiętam dokładnie co tam wychodziło, ale media różne plotki wypuszczały co chwilę. Nie chodzi mi o to żeby typa całkowicie wybielić, ale no takie skrajne emocje też nie wiem czy są potrzebne, za swoje zachowania zdążył się już nasłuchać gwizdów na Camp Nou, wczoraj przemieniło się to w oklaski, może warto by było dać komarowi drugą szansę :P
1
@IronSanHybrid Zdanie można mieć, ale ty go wyzywasz i każesz mu wypierdalać no trochu nie fajne :/ Po za tym co znaczy że kręcił klubem, w takim razie każde negocjacje między klubami można nazwać krętactwem, kiedyś tam odpier*alał ze spóźnieniami okej sam go za to ganiłem, ale chłop się ogarnął pod wieloma względami już bez przesady
1
@esem91 Kurła dwie polki w top 10 miodzio by było
1
@IronSanHybrid Ale żeś przydzbanił trochę Ajen z tym Dembusem xD
3
@michalm21 Hej a może ty sobie idź na forum czysto klubowe, a nie na dział gdzie się pisze o wszystkim
0
Generalnie to Sabaljenka sika na stojąco
0
@barcanawieki A nie mój błąd przegapiłem żeś napisał "na insta", ponoć usunęła socjale tam coś pisało
2
@barcanawieki Clara Chia Marti, chłopie wpisujesz w google Pique new girl, jakim cudem nie możesz znaleźć xD
2
@KlonaZepan Pan Klona jak zwykle w opozycji do każdego, ty chyba lubisz być kontrowersyjny xD
10
Fajnie widzieć Dembusia oklaskiwanego zamiast wygwizdywanego, zasłużył chłop
4
Typowi co piłka na jajcach zatańczyła
0
Nakładka jak chuj gil manzano to jednak dobry człowiek
0
Frenki paziu gdzieś tam stanął
12
@Comentateiro Ja tam zgłosiłem za promowanie własnego kanału
2
@Barca-Messi10 Cedric akurat był wyjątkiem od reguły xD Po za tym go nie dokończył nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kgorecki2500 Hafelpaf jest dla lamusów przecież, to tak jakbyś w pierdlu na frajernie poszedł
2
@koziar Znowu jedna z tych głupich bestii xD
0
@Hasszz Nie wiem nie grałem, za to w gothica już tak
0
@Kubusek^^ To granie na stadionie słabszego dotyczy chyba tylko zespołów ze słabszych lig grających z tymi z La Liga, a tak to losowanie wyznacza gospodarza
1
@Kubusek^^ Ponieważ to nasz stadion