Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Jak to nie, w dowodzie ma wpisane Renata Rączkowska
4
@Image Ciekawe jak to jest być użytkownikiem który stracił pokorę w lutym
46
Cieszę się że coraz mniej obawiamy się tego realu madryt, to jest dobre podejście bo on jest w odwrocie
2
@Roobo Puść kupon na X2 w naszym meczu i będzie git
4
@Roobo I bardzo ci dobrze za stawianie takich głupich kuponów
0
@SLBenfica1904 Impreza zamknięta dla socios, ścianę płaczu sobie urządzają
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co chłop zdupił takie podanie od kolegi
4
@koksik2700 Liczko ma głaadkie i mowę kwiecistą
3
@Saviola88 W żabce, albo na stacjach benzynowych
1
@Comentateiro Tyś widział cień, to kostucha po Ciebie idzie a nie cień
1
@Comentateiro Pompka też pompce nierówna, takich niepoprawnych technicznie to się nawet dwa razy więcej zrobi
0
@Pewex Nie wiem
5
@The_Man Ale wy się łapiecie na te baity xD
0
@michal26 Nie ma soboty żebym nie widział Ciebie narzekającego na skoki, przyznam że nawet czekałem na ten komentarz xD
0
@Rewolucja123 No ale po co nam tego paździerza tu wstawiasz
0
To mówicie że poziom na tej patogali taki w miarę git? Następnym razem se może obejrzę, kiedy to się ma odbywać?
7
@GuerillaAthletic Jasne kurła wszystkiego niech zakażą, a głupia wiara jeszcze będzie im klaskać xD To trzeba edukować młode osobniki że jak chcą się napić energola to raz na jakiś czas bo na dłuższą metę szkodliwe, a nie wprowadzać jakieś absurdalne zakazy, dowód pokazywać żeby se redbulla kupić, no kurła śmiech
0
@NeKenI Ile spalają średnio kalorii w normalnym stanie?
2
@NeKenI Szacun dla typa który mierzył
6
@NeKenI Słyszeliście kobitki? Niepotrzebnie hajs wydawać na maseczki
3
Generalnie to karasie jedzą gówno
1
@QQL5 Zaklęcie niewybaczalne
3
@ranger3120 Składniki Vegety to smutek, płacz, desperacja
0
@QQL5 Warto też wspomnieć że ciało potrafi swędzieć i trzeba się drapać co jakiś czas
2
@NeKenI Czy to jakaś akcja żeby skontrować spam fejmowy spamem z ciekawostkami? Jak tak to fajne to
0
@Compadre Nie wiem na ile goście co tam występują są patologią czy też nie są, natomiast lepiej chyba że się nadupcają między sobą i robią hajs niż jakby mieli kraść i robić burdy na ulicach @xvcWinterSoldier Słowo patologia też lubi być często nadużywane, w praktyce to każdy ma jakiąś patologiczną część w sobie xD
5
Nie oglądam tego, ale beka z tych smutasów co mają problem że ktoś se patologię ogląda xD
4
Komentarz usunięty
3
@VamosRakieta Ja oglądając Viniciusa boję się że dostanę znowu bana na LR