0

@Emhyr Jak to nie, w dowodzie ma wpisane Renata Rączkowska

4

@Image Ciekawe jak to jest być użytkownikiem który stracił pokorę w lutym

46

Cieszę się że coraz mniej obawiamy się tego realu madryt, to jest dobre podejście bo on jest w odwrocie

2

@Roobo Puść kupon na X2 w naszym meczu i będzie git

4

@Roobo I bardzo ci dobrze za stawianie takich głupich kuponów

0

@SLBenfica1904 Impreza zamknięta dla socios, ścianę płaczu sobie urządzają

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co chłop zdupił takie podanie od kolegi

4

@koksik2700 Liczko ma głaadkie i mowę kwiecistą

3

@Saviola88 W żabce, albo na stacjach benzynowych

1

@Comentateiro Tyś widział cień, to kostucha po Ciebie idzie a nie cień

1

@Comentateiro Pompka też pompce nierówna, takich niepoprawnych technicznie to się nawet dwa razy więcej zrobi

0

@Pewex Nie wiem

5

@The_Man Ale wy się łapiecie na te baity xD

0

@michal26 Nie ma soboty żebym nie widział Ciebie narzekającego na skoki, przyznam że nawet czekałem na ten komentarz xD

0

@Rewolucja123 No ale po co nam tego paździerza tu wstawiasz

0

To mówicie że poziom na tej patogali taki w miarę git? Następnym razem se może obejrzę, kiedy to się ma odbywać?

7

@GuerillaAthletic Jasne kurła wszystkiego niech zakażą, a głupia wiara jeszcze będzie im klaskać xD To trzeba edukować młode osobniki że jak chcą się napić energola to raz na jakiś czas bo na dłuższą metę szkodliwe, a nie wprowadzać jakieś absurdalne zakazy, dowód pokazywać żeby se redbulla kupić, no kurła śmiech

0

@NeKenI Ile spalają średnio kalorii w normalnym stanie?

2

@NeKenI Szacun dla typa który mierzył

6

@NeKenI Słyszeliście kobitki? Niepotrzebnie hajs wydawać na maseczki

3

Generalnie to karasie jedzą gówno

1

@QQL5 Zaklęcie niewybaczalne

3

@ranger3120 Składniki Vegety to smutek, płacz, desperacja

0

@QQL5 Warto też wspomnieć że ciało potrafi swędzieć i trzeba się drapać co jakiś czas

2

@NeKenI Czy to jakaś akcja żeby skontrować spam fejmowy spamem z ciekawostkami? Jak tak to fajne to

0

@Compadre Nie wiem na ile goście co tam występują są patologią czy też nie są, natomiast lepiej chyba że się nadupcają między sobą i robią hajs niż jakby mieli kraść i robić burdy na ulicach @xvcWinterSoldier Słowo patologia też lubi być często nadużywane, w praktyce to każdy ma jakiąś patologiczną część w sobie xD

5

Nie oglądam tego, ale beka z tych smutasów co mają problem że ktoś se patologię ogląda xD

4

Komentarz usunięty

3

@VamosRakieta Ja oglądając Viniciusa boję się że dostanę znowu bana na LR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?