Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 3 bramy
6
Adeyemi jaki szef xD Jeszcze se salto do tyłu biegnąc do przodu zrobił
1
@fart Jaka chorągiew xD
1
@TaughtMule Nyi oby tak było panocku
2
50 kurła tych karnych jeszcze, jak tak dalej pójdzie to ten pseudo raper Robercikowi Picziczi zajumie
1
Żało Feliks xDD
1
@Emhyr Oni wygrywali LM mając do nas 15 punktów straty w lidze, więc o jakich podstawach ty tu piszesz, wystarczy że złapią formę na wiosnę i znowu będzie zdziwionko
1
@Sau_Ron chimney
0
@Rewolucja123 Nie no jak real straci punkty dzisiaj z takimi paziami to będą prze c*uje xD
1
@Kgorecki2500 Ile bedzie to zjem
1
@wasacz Niestety nie oglądam to nie wiem czy bardziej Iga w formie czy Danielka posysa xD
6
Iga co gnoi typiarę
1
@krzysiobyczek Zmieniłbyś na "upośledzony autor posta alert" będzie lepiej pasować
2
@Mow_mi_Douglas Korman człowiek kora
2
@kondzix2115 Jeden z najlepszych stoperów napewno
0
@Kengo Twój Avatar jest idealną odpowiedzią na ten wysryw
2
Bartomeu posmarował
5
@mekston Nie znęcaj się nad chorym nie wypada
1
@VegetaPolska Szczęścia życzę Wedżita, kto wie może tym razem się uda
1
@VegetaPolska Życzę zatem żeby ona też to wiedziała
0
@VegetaPolska Czyli nie zaciupałeś jeszcze mimo Walentynek? Lipa troszku :/
0
@Atencjuszek Każdy Wojtyła jest w środku papieżem
1
@Atencjuszek A czy papież sra na Syberii?
0
@Kidd La bamba myśli że jak drużyna ma większe posiadanie piłki to jest lepsza
0
@Qba2312 Otóż United
0
@Rust_Cohle Jesteś tak szczęśliwy że nawet synowi ripostą nie pocisnąłeś
2
Co to za lektor kurła jakiś snookerowski
4
Kaszanka co się zbugowała
5
@Comentateiro Troska o kolegów z La Bambli największą cnotą
2
@Sulimo Nawet jak co parę dni se zje to nie powiedziałbym że to jest za dużo, ale to już zależy od tego co je przez resztę tygodnia tak naprawdę