0

@karci0 3 bramy

6

Adeyemi jaki szef xD Jeszcze se salto do tyłu biegnąc do przodu zrobił

1

@fart Jaka chorągiew xD

1

@TaughtMule Nyi oby tak było panocku

2

50 kurła tych karnych jeszcze, jak tak dalej pójdzie to ten pseudo raper Robercikowi Picziczi zajumie

1

Żało Feliks xDD

1

@Emhyr Oni wygrywali LM mając do nas 15 punktów straty w lidze, więc o jakich podstawach ty tu piszesz, wystarczy że złapią formę na wiosnę i znowu będzie zdziwionko

1

@Sau_Ron chimney

0

@Rewolucja123 Nie no jak real straci punkty dzisiaj z takimi paziami to będą prze c*uje xD

1

@Kgorecki2500 Ile bedzie to zjem

1

@wasacz Niestety nie oglądam to nie wiem czy bardziej Iga w formie czy Danielka posysa xD

6

Iga co gnoi typiarę

1

@krzysiobyczek Zmieniłbyś na "upośledzony autor posta alert" będzie lepiej pasować

2

@Mow_mi_Douglas Korman człowiek kora

2

@kondzix2115 Jeden z najlepszych stoperów napewno

0

@Kengo Twój Avatar jest idealną odpowiedzią na ten wysryw

2

Bartomeu posmarował

5

@mekston Nie znęcaj się nad chorym nie wypada

1

@VegetaPolska Szczęścia życzę Wedżita, kto wie może tym razem się uda

1

@VegetaPolska Życzę zatem żeby ona też to wiedziała

0

@VegetaPolska Czyli nie zaciupałeś jeszcze mimo Walentynek? Lipa troszku :/

0

@Atencjuszek Każdy Wojtyła jest w środku papieżem

1

@Atencjuszek A czy papież sra na Syberii?

0

@Kidd La bamba myśli że jak drużyna ma większe posiadanie piłki to jest lepsza

0

@Qba2312 Otóż United

0

@Rust_Cohle Jesteś tak szczęśliwy że nawet synowi ripostą nie pocisnąłeś

2

Co to za lektor kurła jakiś snookerowski

4

Kaszanka co się zbugowała

5

@Comentateiro Troska o kolegów z La Bambli największą cnotą

2

@Sulimo Nawet jak co parę dni se zje to nie powiedziałbym że to jest za dużo, ale to już zależy od tego co je przez resztę tygodnia tak naprawdę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?