0

@SelloutCrowd Nie wrzucaj mnie do zmyślonego wora bo nic nie pisałem przed meczem :P Natomiast śmiesznie brzmią nagle wylewy takich ekspertów co jednym hurkiem krzyczą jaki to trener zły tak jakby mieli pewność że inne decyzje poskutkowałyby dużo lepiej. Nie wiesz nawet 1/100 tego co Xavi o tej drużynie, a będziesz się obnosił jakbyś kurła licencję FIFA pro zrobił i mówił kto za kogo powinien wejść xD

1

"Nie rozumiem czemu, nie rozumiem po co, tamtego też nie rozumiem", czy wy kurła cokolwiek rozumiecie pseudoeksperci? xD Po Xavim się teraz będą wyżywać bo przecież oni w fifie inaczej by to zrobili i by była manita. Rzygać się już chce od tych mądrości, zajebisty wyrównany mecz był z ciężkim rywalem i zamiast się cieszyć to będą smutami zarażać

10

@IronSanHybrid Pamiętam jak dzień później kolega w koszulce Barcy do szkoły przyszedł i geograficzka za to ocenę mu podniosła za odpowiedź na 5 bo kibicka Blaugrany xD

1

@TheNekro94 Skurłiszony jedne xD Lipa że później to chyba 5 dych będzie kosztować, no ale życie

1

@koziar Jeszcze Ballack

1

@ToWinaSedziego Notatnik z wkurłienia się zejsrał, a my ze śmiechu

0

@Fido66 Nie, ale jak do końca lutego wykupisz to masz jeszcze miesiąc za 34 Zeta, później już będzie drogo w c*uj

5

Widzę że jakieś mateusze i inne odkleje znowu złapały fazę na madrycenie Ćwiąkały xD

2

@4drian0 Możesz również próbować złowić transmisję w strumykach i rzekach

0

@Kapitan hawk Różne są upodobania i fetysze, grunt żeby znaleźć coś dla siebie

1

@Pawel13sz Vamos Uefalona

0

@TheNekro94 To musiała być podróba w takim razie postkomunijna

0

Te PRLowskie pączusie z nadzieniem z różą i oblane lukrem są nie pod*ebania

0

@LionelM95 Przez pierwszą dobę najlepiej zadbać żeby w ogóle fajek nie palić, alkoholu, gorących i zimnych napojów, bo jest szansa że może Ci się suchodół zrobić. Ja co prawda miałem wyrywane 4 zęby i za każdym razem już fajki kopciłem po 6 godzinach, ale nałóg wygrywał xD Na szczęście nic mi nie było, jednakże zawsze warto sobie odpuścić jeśli nie ma konieczności

0

@LionelM95 Weź że se odpuść dzisiaj, ręce Ci telepie że musisz browara w siebie wlewać koniecznie? Jedną dobę chociaż wytrzymaj

2

@ChessInfo Mentzen się nie podniesie po tym

6

@Pawel13sz Ale Tomeczku nie przerywaj

5

@Encore Gavi lata jak po*ebany za dwóch to akurat się wyrówna

0

@karci0 Dokładnie tak, szkoda tych żałosnych kilku meczy zawieszenia

0

@bartas97 Pod względem hajsu na pewno, ale jeszcze trza umić go wydawać

4

Cóż można rzec, beka z Premier League

2

@wasacz Najpierw wolny los tera to, zaraz Iga wygra turniej nie grając :P

0

@karci0 3 bramy

6

Adeyemi jaki szef xD Jeszcze se salto do tyłu biegnąc do przodu zrobił

1

@fart Jaka chorągiew xD

1

@TaughtMule Nyi oby tak było panocku

2

50 kurła tych karnych jeszcze, jak tak dalej pójdzie to ten pseudo raper Robercikowi Picziczi zajumie

1

Żało Feliks xDD

1

@Emhyr Oni wygrywali LM mając do nas 15 punktów straty w lidze, więc o jakich podstawach ty tu piszesz, wystarczy że złapią formę na wiosnę i znowu będzie zdziwionko

1

@Sau_Ron chimney

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?