Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd Nie wrzucaj mnie do zmyślonego wora bo nic nie pisałem przed meczem :P Natomiast śmiesznie brzmią nagle wylewy takich ekspertów co jednym hurkiem krzyczą jaki to trener zły tak jakby mieli pewność że inne decyzje poskutkowałyby dużo lepiej. Nie wiesz nawet 1/100 tego co Xavi o tej drużynie, a będziesz się obnosił jakbyś kurła licencję FIFA pro zrobił i mówił kto za kogo powinien wejść xD
1
"Nie rozumiem czemu, nie rozumiem po co, tamtego też nie rozumiem", czy wy kurła cokolwiek rozumiecie pseudoeksperci? xD Po Xavim się teraz będą wyżywać bo przecież oni w fifie inaczej by to zrobili i by była manita. Rzygać się już chce od tych mądrości, zajebisty wyrównany mecz był z ciężkim rywalem i zamiast się cieszyć to będą smutami zarażać
10
@IronSanHybrid Pamiętam jak dzień później kolega w koszulce Barcy do szkoły przyszedł i geograficzka za to ocenę mu podniosła za odpowiedź na 5 bo kibicka Blaugrany xD
1
@TheNekro94 Skurłiszony jedne xD Lipa że później to chyba 5 dych będzie kosztować, no ale życie
1
@koziar Jeszcze Ballack
1
@ToWinaSedziego Notatnik z wkurłienia się zejsrał, a my ze śmiechu
0
@Fido66 Nie, ale jak do końca lutego wykupisz to masz jeszcze miesiąc za 34 Zeta, później już będzie drogo w c*uj
5
Widzę że jakieś mateusze i inne odkleje znowu złapały fazę na madrycenie Ćwiąkały xD
2
@4drian0 Możesz również próbować złowić transmisję w strumykach i rzekach
0
@Kapitan hawk Różne są upodobania i fetysze, grunt żeby znaleźć coś dla siebie
1
@Pawel13sz Vamos Uefalona
0
@TheNekro94 To musiała być podróba w takim razie postkomunijna
0
Te PRLowskie pączusie z nadzieniem z różą i oblane lukrem są nie pod*ebania
0
@LionelM95 Przez pierwszą dobę najlepiej zadbać żeby w ogóle fajek nie palić, alkoholu, gorących i zimnych napojów, bo jest szansa że może Ci się suchodół zrobić. Ja co prawda miałem wyrywane 4 zęby i za każdym razem już fajki kopciłem po 6 godzinach, ale nałóg wygrywał xD Na szczęście nic mi nie było, jednakże zawsze warto sobie odpuścić jeśli nie ma konieczności
0
@LionelM95 Weź że se odpuść dzisiaj, ręce Ci telepie że musisz browara w siebie wlewać koniecznie? Jedną dobę chociaż wytrzymaj
2
@ChessInfo Mentzen się nie podniesie po tym
6
@Pawel13sz Ale Tomeczku nie przerywaj
5
@Encore Gavi lata jak po*ebany za dwóch to akurat się wyrówna
0
@karci0 Dokładnie tak, szkoda tych żałosnych kilku meczy zawieszenia
0
@bartas97 Pod względem hajsu na pewno, ale jeszcze trza umić go wydawać
4
Cóż można rzec, beka z Premier League
2
@wasacz Najpierw wolny los tera to, zaraz Iga wygra turniej nie grając :P
0
@karci0 3 bramy
6
Adeyemi jaki szef xD Jeszcze se salto do tyłu biegnąc do przodu zrobił
1
@fart Jaka chorągiew xD
1
@TaughtMule Nyi oby tak było panocku
2
50 kurła tych karnych jeszcze, jak tak dalej pójdzie to ten pseudo raper Robercikowi Picziczi zajumie
1
Żało Feliks xDD
1
@Emhyr Oni wygrywali LM mając do nas 15 punktów straty w lidze, więc o jakich podstawach ty tu piszesz, wystarczy że złapią formę na wiosnę i znowu będzie zdziwionko
1
@Sau_Ron chimney