Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 I to ładna
11
Madrycioki wczoraj
https://zapodaj.net/36ba2686ef625.jpg.html
1
Komentarz usunięty
0
Nie wiem który mecz wybrać xD
2
@adi7adi8 Teraz jasne ^^
1
@wasacz @adi7adi8 Czemu Madzia biere te 250tki zamiast 500, punkty punktami ale gra z lepszymi też się przyda żeby formę utrzymać
2
@capm Głównie Barcę, czasem Real się odpali jak jest szansa żeby wdupili, no i ciekawsze starcia w LM
0
@Runej Mógłby być nawet i terrorystą pokroju hitlera co nie zmieni faktu że jest legendą piłki nożnej, pogódź się z tym
3
@Rust_Cohle Właśnie wyskoczył jeden z uśmiechniętym Winisjuszem
3
@MesQueUnClub96 To już zależy dla kogo
7
@MesQueUnClub96 Że ojciec Ci właduje w pokoju który masz z kartonu
9
@Herato Legendą jest za zasługi sportowe więc nie widzę związku
0
@Loku92 Nie wiem czego tam szukasz kolego mi żadne mamuśki nie wyskakują.. A przynajmniej nie samotne
0
@Faro Chyba dlatego że nie szuka strzału z dystansu tylko idzie na tą prawą nogę dryblingiem i dośrodkowanie
1
@Kgorecki2500 @Faro Ale w przeciwieństwie do Rafy potrafił grać dobrze z początku na LS i tworzyć okazje, jego forma raczej nie od pozycji zależy. Natomiast Raphinia tylko na prawą stronę
0
@Rust_Cohle Jak ty szamanką grałeś i wyrywałeś takich mentaluw żeby cię expili
0
@Hubert102 Z wzoru hajciora wyszło mi że mamy jakieś 40 procent szans
0
@Janas11224 Tak prywatne że o tym cały świat trąbi. Bardziej koledze chodziło o plamę na wizerunku w obu przypadkach, wiadomo że skala nieporównywalna ale jednak
7
@Gomess Jeszcze się luty nie skończył, a kolega już zapełnił pieluchę, easy there
2
@adi7adi8 Dawać już tą Sabaljenke
1
@MesQueUnClub_87 Nie widziałem go nigdy jakimś cudem, tylko tego gęstego naturalnego do jedzenia
2
@MesQueUnClub_87 Zwykły? Myślałem że nie ma takiego do picia xD Czyli u mnie też ciężko
0
@Encore Krystian top
1
@Jakchcesz Nie wiem czy to wada czy zaleta, ale nima :P
2
@MesQueUnClub_87 Zajebiste są, jagodowy też top i wanilia
0
@Kamiloza91 Uzależnienie od leków to poważny problem
1
@VegetaPolska A zapeklowałeś już dryblasa?
0
@IronSanHybrid Swego czasu trzymaliśmy na smyczy takie PSG, niestety teraz naszym panem są te pazie bawarskie :/
0
@Sulimo Nie no Kohel jest śmieszny czasem to szkoda by było
4
@bartas97 Zlituj się nad nami i ustaw mu takie profilowe żeby Vinicius był na jakimś czarnym tle czy coś