0

@TheNekro94 I to ładna

11

1

Komentarz usunięty

0

Nie wiem który mecz wybrać xD

2

@adi7adi8 Teraz jasne ^^

1

@wasacz @adi7adi8 Czemu Madzia biere te 250tki zamiast 500, punkty punktami ale gra z lepszymi też się przyda żeby formę utrzymać

2

@capm Głównie Barcę, czasem Real się odpali jak jest szansa żeby wdupili, no i ciekawsze starcia w LM

0

@Runej Mógłby być nawet i terrorystą pokroju hitlera co nie zmieni faktu że jest legendą piłki nożnej, pogódź się z tym

3

@Rust_Cohle Właśnie wyskoczył jeden z uśmiechniętym Winisjuszem

3

@MesQueUnClub96 To już zależy dla kogo

7

@MesQueUnClub96 Że ojciec Ci właduje w pokoju który masz z kartonu

9

@Herato Legendą jest za zasługi sportowe więc nie widzę związku

0

@Loku92 Nie wiem czego tam szukasz kolego mi żadne mamuśki nie wyskakują.. A przynajmniej nie samotne

0

@Faro Chyba dlatego że nie szuka strzału z dystansu tylko idzie na tą prawą nogę dryblingiem i dośrodkowanie

1

@Kgorecki2500 @Faro Ale w przeciwieństwie do Rafy potrafił grać dobrze z początku na LS i tworzyć okazje, jego forma raczej nie od pozycji zależy. Natomiast Raphinia tylko na prawą stronę

0

@Rust_Cohle Jak ty szamanką grałeś i wyrywałeś takich mentaluw żeby cię expili

0

@Hubert102 Z wzoru hajciora wyszło mi że mamy jakieś 40 procent szans

0

@Janas11224 Tak prywatne że o tym cały świat trąbi. Bardziej koledze chodziło o plamę na wizerunku w obu przypadkach, wiadomo że skala nieporównywalna ale jednak

7

@Gomess Jeszcze się luty nie skończył, a kolega już zapełnił pieluchę, easy there

2

@adi7adi8 Dawać już tą Sabaljenke

1

@MesQueUnClub_87 Nie widziałem go nigdy jakimś cudem, tylko tego gęstego naturalnego do jedzenia

2

@MesQueUnClub_87 Zwykły? Myślałem że nie ma takiego do picia xD Czyli u mnie też ciężko

0

@Encore Krystian top

1

@Jakchcesz Nie wiem czy to wada czy zaleta, ale nima :P

2

@MesQueUnClub_87 Zajebiste są, jagodowy też top i wanilia

0

@Kamiloza91 Uzależnienie od leków to poważny problem

1

@VegetaPolska A zapeklowałeś już dryblasa?

0

@IronSanHybrid Swego czasu trzymaliśmy na smyczy takie PSG, niestety teraz naszym panem są te pazie bawarskie :/

0

@Sulimo Nie no Kohel jest śmieszny czasem to szkoda by było

4

@bartas97 Zlituj się nad nami i ustaw mu takie profilowe żeby Vinicius był na jakimś czarnym tle czy coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?