Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co jak co ale ten Raphinia to całkiem dobry defensywny skrzydłowy
1
Aj szkoda że Lewy nie strzelił
2
Vini się giba jak jakiś pierdolony rezus
1
@Technik Nutka przez małe n w porównaniu do tamtych klasyków :D
0
Laporta się postarał dzisiaj z przelewami
2
Ja pierdole te pazie nie umieją nawet z połowy wyjść
0
@gumaz Są rzeczy ważniejsze niż hajs, na przykład wzrok
0
@Kitek1640 Nie mam nie jestem homo
14
@agaFCB Bo nieznalezienie dobrego kebsa to jak dramat
3
@DragonxNF A to lipa, lepsza by była koniunkcja sfer
4
@Kidd Jedyne słuszne nastawienie niezależnie czy byśmy grali samymi juniorami czy once de gala
1
@bartas97 Niektóre tak, Wy to akurat jak rodzina tutaj na La bambli
23
@Encore Podobnie jak w czarodziejskiej rodzinie zdarzy się charłak czyli osoba pozbawiona magicznych zdolności tak w każdej normalnej rodzinie może się urodzić madryciak i niestety nic z tym nie zrobisz
9
@patrix211 Jakoś mnie to nie dziwi
2
@J4no Przeciętnemu typerowi i tak te statystyki dużo nie dają, bo w dużej mierze trzeba mieć po prostu szczęście, podobnie jak w kasynie, jeśli czujesz że chcesz to zagrać to graj :P
2
@J4no W ostatnich 4 meczach z nami mieli po 3, 2, 0 i 4 rzuty rożne, ale no może być różnie
1
@wasacz Też myślę że jednego seta da radę
0
O której jutro Hurkacz gnoi Djokovicia?
1
@kuz Nie no nie oglądnąć klasyku to tak jak nie wejść przez jeden dzień na Ramble. Nie da się choćbyś chciał
18
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub_87 Czy chodzi o Donalda Tuska?
0
@norbi77 Co najwyżej naplet
4
@MesQueUnClub_87 A już teraz promocja w LV Bet, obstawcie ile Barca zdobędzie żółtych kartek i w której minucie Madryt dostanie karnego i zgarnijcie bonus o wartości 100 zł na dalszą grę
1
Redakcja widzę już podgrzewa atmosferę przed jutrem xD
16
@Donnie_Darko "Kiedy Netflix zabiera się za biografię sportowca"
2
@PanPrezEZ23 Gdyby nie kontuzja w 84 to mój Stary byłby większą legendą Barcy niż Lionel Messi
4
@karolup To nie jest realizm kolego, to jest zwyczajny lament. Jeśli niszczy Ci to tak bardzo psyche to zrób se przerwę od piłki nożnej
7
@macio_944 Rakstar jak zwykle podniesie poprzeczkę, dawać już tą wielką kradzież samochodów
6
@Jagr Thierry Hungry xDD
1
@Kondziubarca Xavi nie ogarnia gry w Fifę