Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Radzio_94 A miałeś wcześniej PlayStation i ogrywałeś ekskluzywy? Bo jeśli nie to jest ich całkiem dużo do nadrobienia i z tegoż właśnie powodu zakupiłem PS5 mając wcześniej same Xboxy
0
@sidi12843 Prawda jest taka że to gówno prawda
0
@Kazragore Nie używam PC, ale ponoć dobrze kompatybilny, tylko trzeba mieć windows 10 albo 11. Nie porównam do pada z PS4, bo przesiadłem się z Xbox One'a, ale zajebiście mi się go używa
12
@osa91 @Sulimo Jakby Walaszek się urodził w Ameryce to Tarantino mógłby się schować
4
@Comfortable_ Spytam sprzedawcę padów czy nam pożyczy
2
@Comfortable_ Niech stracę, ale okej
0
Kurła ale bym se kupił tego pada do PS5 w wersji Ragnarok przepiękny jest, ale 6 stów sobie chamy liczą, bo mają ostatnie sztuki na rynku. Nie ma ktoś i nie chce odsprzedać tanio? xD
8
Komentarz usunięty
1
No, ten Potter to jednak umie coś czarować
1
@Deviler Chłop się spuszcza nad tą Borussią aż go wyciszyłem, dlaczego te pazie nie potrafią znaleźć bezstronnych komentatorów
3
Betisy proszę nie zesrajcie się centymetr przed kiblem
1
Waskes jaki terrorysta xD
1
@J4no Brawo Bravo
3
@PatrychoO Słuchaj no gaijin
2
@LionelM95 Tak, c*uja daje
1
Cóż można rzec.. Heisenberg do grudnia
1
@Sulimo Graliśmy w 10 więc ciesz się że się tak skończyło a nie inaczej
3
Pomyślcie sobie że Madryciaki już mają humor zjebany, a jeszcze grają na wyjeździe z Betisem xD
4
Ale Madryt będzie miał ból dupy dzisiaj xD
1
Komentarz usunięty
0
Kunde jaki to jest paźdierz dzisiaj
0
@Azi To źle wróży
0
@TheNekro94 Sergi Roberto 200
1
Komentarz usunięty
1
@FCB_dimiC To jest dziecko Kakarotta
0
@michal26 Te teleturnieje to ściema jak mało co, Najman wygrywający "Jaka to melodia" idealnie to kwituje xD
2
@Pawel13sz Szkoda że Leganes nie ma, zrobić mizerię z ogórasów by było spoko
0
@NeKenI Ciekawe czy kiedyś bedo śmieci w kosmos wywozić
2
@NeKenI Co amatorzy dzisiok Ty pilnujesz warty, koszykarze też muszą odpoczywać
0
@NeKenI Cena kurtyzan w Zakopanem podejrzliwie tania