Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle Apropo pięknego to do twarzy Ci w nim nawet już się człowiek przyzwyczaił xD
6
@MateS Chciałeś powiedzieć czy ktoś go podniósł, drewno przecież samo nie umie wstawać he he he herbata wystygła
4
@mientusek1407 Polska wcale nie jest słabym produktem.. no dobra jest
4
@kibicblaugrany Ale dlaczego okradałeś centrum rozrywki dla dzieci
https://zapodaj.net/d8cf243ea6dcf.jpg.html
1
@esem91 Potężne to za dużo powiedziane, ale ciężary. Bianca grała bardzo dobrze, a Iga niewymuszonych też zrobiła sporo
1
@adi7adi8 A u chłopa kto?
2
Obronił ktoś kiedyś Sanszajn Dabul?
1
@wasacz A tam to tylko drugi set hehe
3
Plot twisty jakie się odwalają w tym drugim secie są piękne xD
1
Ta co orgazmu dostaje po dobrych zagraniach xD
2
@adi7adi8 Mąż Agnieszki :O Teraz to mnie zagiąłeś heh
1
Ten komentator co najwięcej nawija jak się nazywa? Dobrze się słucha jego analiz, widać że chyba sam grywa w tenisa, bo wyłapuje takie smaczki jakby sam był na korcie
2
@wasacz Aa to wszystko jasne
1
Ej a co się z Jabeur odwaliło tak w ogóle bo nie śledziłem jej xD Przedupiła z jakimś paziem i nie była generalnie faworytką nawet
3
@wasacz No aż trochę przykro jak te niewymuszone takie perfidne wchodzą xD
2
@wasacz Fajne wymiany dobrze się to ogląda
4
Ale z czego mam bekę to z tego BNP Paribas, "The bank for a changing world", kurła oni nawet opcji blika na telefon nie potrafili wprowadzić dla tego zmieniającego się świata i musiałem do mBanku się przenieść xD
2
Mówię golimy to ta oddaje swój serwis w pierwszym gemie, a idź Igulec
3
Dobra Iguś golimy frajerów 6 do 0 podwójnie
0
@Dembouz1899 Daleko od Noszy czy Graczykowie też sporo fajnych odcinków
3
@esem91 Tak dziękujesz wielce lajkiem, ale patronajta to już nie ma komu kupić
0
Hubercie Dziurkaczu co Ty robisz
1
@Borry Wyjdź z mej głowy demonie, miałem dosłownie to samo napisać teraz
7
@cules100pro Nie dziwota, ich strona to taki paździerz że wolą u Nas siedzieć i nawet serie zakładać
1
@Rust_Cohle Ło Ty zboczuszku
11
@bari_94 Ale nie spoilerujemy kolego
7
@Worny A to zboczeniec ino jaja mu w głowie
0
Madryciaki po prostu nam zazdroszczą że im sędziów podjumaliśmy, też bym się wkurzał
0
@Transu96 Przyznaj się że Ty i twoje boty chcecie mieć notatnik dla siebie
0
W takich momentach człowiek by se na notatnik wszedł pocisnąć bekę, a tu jak zwykle nie działa :/