3

@Rust_Cohle Apropo pięknego to do twarzy Ci w nim nawet już się człowiek przyzwyczaił xD

6

@MateS Chciałeś powiedzieć czy ktoś go podniósł, drewno przecież samo nie umie wstawać he he he herbata wystygła

4

@mientusek1407 Polska wcale nie jest słabym produktem.. no dobra jest

4

@kibicblaugrany Ale dlaczego okradałeś centrum rozrywki dla dzieci
https://zapodaj.net/d8cf243ea6dcf.jpg.html

1

@esem91 Potężne to za dużo powiedziane, ale ciężary. Bianca grała bardzo dobrze, a Iga niewymuszonych też zrobiła sporo

1

@adi7adi8 A u chłopa kto?

2

Obronił ktoś kiedyś Sanszajn Dabul?

1

@wasacz A tam to tylko drugi set hehe

3

Plot twisty jakie się odwalają w tym drugim secie są piękne xD

1

Ta co orgazmu dostaje po dobrych zagraniach xD

2

@adi7adi8 Mąż Agnieszki :O Teraz to mnie zagiąłeś heh

1

Ten komentator co najwięcej nawija jak się nazywa? Dobrze się słucha jego analiz, widać że chyba sam grywa w tenisa, bo wyłapuje takie smaczki jakby sam był na korcie

2

@wasacz Aa to wszystko jasne

1

Ej a co się z Jabeur odwaliło tak w ogóle bo nie śledziłem jej xD Przedupiła z jakimś paziem i nie była generalnie faworytką nawet

3

@wasacz No aż trochę przykro jak te niewymuszone takie perfidne wchodzą xD

2

@wasacz Fajne wymiany dobrze się to ogląda

4

Ale z czego mam bekę to z tego BNP Paribas, "The bank for a changing world", kurła oni nawet opcji blika na telefon nie potrafili wprowadzić dla tego zmieniającego się świata i musiałem do mBanku się przenieść xD

2

Mówię golimy to ta oddaje swój serwis w pierwszym gemie, a idź Igulec

3

Dobra Iguś golimy frajerów 6 do 0 podwójnie

0

@Dembouz1899 Daleko od Noszy czy Graczykowie też sporo fajnych odcinków

3

@esem91 Tak dziękujesz wielce lajkiem, ale patronajta to już nie ma komu kupić

0

Hubercie Dziurkaczu co Ty robisz

1

@Borry Wyjdź z mej głowy demonie, miałem dosłownie to samo napisać teraz

7

@cules100pro Nie dziwota, ich strona to taki paździerz że wolą u Nas siedzieć i nawet serie zakładać

1

@Rust_Cohle Ło Ty zboczuszku

11

@bari_94 Ale nie spoilerujemy kolego

7

@Worny A to zboczeniec ino jaja mu w głowie

0

Madryciaki po prostu nam zazdroszczą że im sędziów podjumaliśmy, też bym się wkurzał

0

@Transu96 Przyznaj się że Ty i twoje boty chcecie mieć notatnik dla siebie

0

W takich momentach człowiek by se na notatnik wszedł pocisnąć bekę, a tu jak zwykle nie działa :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?