Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
52
@ToWinaSedziego Nie trzeba być psychofanem żeby się cieszyć, że jest jakiś cień szansy na takie przedsięwzięcie :o
2
@Faro No albo weź tu na ramble nie wejdź chociaż raz dziennie xD
1
@koziar A to kurła złodziej jeden
1
@Shapiro Imo Szopen lepszą wiosnę zrobił
7
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 *oklaski*
0
@TheNekro94 Bezdyskusyjnie
1
@TheNekro94 Jakaś tam sympatia była, mimo że się go nienawidziło za te wszystkie krzywe akcje zwłaszcza jak Hvitserka traktował, a bez tutejszego Ivara to by za nudno było xD
2
@Colon A nie widać? Przecież to cały Ivar, dymi do każdego i wkurłia, ale i tak się go lubi
0
@Toretto No to co się nas pytasz, dobrze wiesz co robić tylko albo wstydzisz się zagadać z sąsiadami, albo nie chcesz dzwonić po straż. Innych opcji nie widzę
0
@Toretto Nie otwierać okna w sezonie grzewczym, a jak już to za dnia na chwilę i jak nie czuć smrodu powietrza. Mam niestety to samo :/
1
@HighestInTheRoom No też tak uważam
0
@BorzyKrzys Julka Krzysiulka
0
@HighestInTheRoom No i to że brakuje jej co najwyżej moralności, ale nie powiedziałbym że inteligencji
0
@HighestInTheRoom No myślę że akurat grzeszy inteligencją, sporo zarobi na tej całej dramie, wizerunkowo też sporo Julek się za nią wstawia
2
@J4no Nie można wspominać o zbanowanych, to że usunęłeś oznaczenie nic Ci nie da xD
2
Ale Instagrama mu element nie zbanuje xD
25
Nie piszcie do mnie o profil tej laski nie podam nikomu,
PS. ona taka nie jest
6
@Joe_Pesci Ona taka nie jest
0
@Explode Jo też xD
2
@ranger3120 @require Pies na piąte urodziny jak będzie dorosły to dostanie dostęp
4
Haha laska założyła psu instagrama xD Te Nikole to są dobre
7
@Kidd To z pewnością była @Sysia11 biegnąca z prezentem do swej zakazanej miłości @Luciano99
1
@PsychoFanBlaugrana2 Ta poprawiają humor, z początku to było śmieszne teraz raka oczu dostać można
0
@Krzysztof1987 I sam grałbyś ze starym w ataku sprytne
0
@AlexDark00 Obecnie to chyba tylko za kosmiczne kwoty czyli powyżej 100, chłop jest nam potrzebny w obliczu szklanego Dembusa
7
@Kessie Szef powinien Ci dziś dać wolne za tego gola, ale znając życie będziesz musiał tyrać bo @Bocheno1 zachlany
1
Komentarz usunięty
10
@Emhyr I nasze ziomki z rambli nawet się do tego przyczyniły
0
@TridenteMSN Jak się chwilę poczeka to jest cień szansy się dostać xD