6

@tristan87 Kurwa mać

5

@AlexDark00 Kurde zapisałem se to zdjęcie i miałem wstawić aż Loserpool coś przegra xD No ale i tak herbik

0

@Transu96 Ale przynajmniej facjata wygląda jakoś a nie jak u Halaanda w SSJ 3 i 4

0

@Transu96 Panie, od kiedy tęcza jest srebrnowłosa

1

@AssisMoreira Chyba musimy wziąć sprawy w swoje ręce

0

@VegetaPolska Chodzi mi o sam wygląd, dlatego napisałem że najładniejsza dla mnie to ta blue z superki. Nie wiem ja lubię jakoś te światełka xD

2

@AssisMoreira A skąd wiesz że nie pomyśleli co ty kurła Vecna jakiś jesteś w myślach czytasz?

0

@VegetaPolska @Transu96 Ssj 4 top xD Przecie to wygląda jak winisjusz na sterydach, ale kwestia gustu

17

@Criss18Barca I co ciekawe jako jedyni obok Barcy i Realu nie spadli nigdy z pierwszej ligi hiszpańskiej

2

@Lukikiki Pafu pafu

1

@Lukikiki Szczerze to musiałbym nadrobić bo za dzieciaka tylko oglądałem i już nie pamiętam, a teraz właśnie skończyłem 3 główne serie nadrabiać ^^

2

@Adran360 Mi się opening z pierwszej części najbardziej podoba :D @VegetaPolska SSJ 4 brzydko wygląda imo, najładniejsza transformacja to ulepszony niebieski Vegety
https://zapodaj.net/e85818a56eb45.png.html

1

@wasacz Oglądnij se DB Super, kontynuacja Zetki omijając to niekanoniczne gjuwno GT

2

@Messiah10 Fejs jest bardzo przydatny o ile dobiera się ciekawe strony i grupy, a tak żeby przeglądać bezcelowo to strasznie zabija czas

1

@okiemtypera_lucaxx95 Te duże emoji i jakieś naklejki są wkur*iające, naje*ane tego miliony w komentarzach

0

@Transu96 A muniaki jedzą gówno

0

@Hrzan Bo lubią znęcać się nad rybami dla paru zdjęć żeby je spowrotem w*ebać do wody

0

@SuperPatsonFCB Też nie wiem

3

@Kitek1640 siema kitek

16

@mordini123 W La lidze zaś jest taki przepis że jak czarnoskóry skrzydłowy zacznie wyzywać sędziego to sędzia nie ma prawa wyrzucić go z boiska, warunkiem jest jednak popłakanie się o rasizm w kilku poprzednich meczach z rzędu

1

@Sau_Ron Myślę że nie ma co się spodziewać cudów w debiucie, ale ważne żeby się zgrywały chłopaki

0

@Faro Mam na myśli że odciąganie obrońców to nie jest nic wyjątkowego, trzeba się umieć ustawiać, ale jak grasz w takim klubie jak Barcelona to powinna być absolutna podstawa

0

@Faro Ale kozak odciągnął obrońców xD Wystarczy się ustawić w ataku gdziekolwiek indziej niż twoi koledzy z drużyny żeby odciągnąć obrońców, tyle to mój stary by zrobił. Przestań na siłę bronić tego paździerza, bo po kontuzji niestety zapomniał jak się gra w piłkę

0

@Colon Metflix xD Brzmi jak jakaś speluna dla ćpunów

1

@Firestone Wszystko będzie zależeć od pozbycia się zawodników i od zejścia Messiego z pensji, po ostatnim letnim okienku nie wierzę że temat jakichkolwiek transferów można zamknąć już w marcu

3

@MesQueUnClub96 Ale ty wiesz że nie wiemy co będzie, więc przesadna pewność siebie we wróżeniu nie jest wskazana?

0

29

@MesQueUnClub96 Ale wiesz że ani Raphinia, ani Bernardo Silva, ani Kounde, ani Lewandowski nie przyjdzie, wiesz to?

1

@ToWinaSedziego No niektórzy codziennie się do tego tasują xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?