Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 https://zapodaj.net/9954405de6811.jpg.html
6
@tristan87 Kurwa mać
5
@AlexDark00 Kurde zapisałem se to zdjęcie i miałem wstawić aż Loserpool coś przegra xD No ale i tak herbik
0
@Transu96 Ale przynajmniej facjata wygląda jakoś a nie jak u Halaanda w SSJ 3 i 4
0
@Transu96 Panie, od kiedy tęcza jest srebrnowłosa
1
@AssisMoreira Chyba musimy wziąć sprawy w swoje ręce
0
@VegetaPolska Chodzi mi o sam wygląd, dlatego napisałem że najładniejsza dla mnie to ta blue z superki. Nie wiem ja lubię jakoś te światełka xD
2
@AssisMoreira A skąd wiesz że nie pomyśleli co ty kurła Vecna jakiś jesteś w myślach czytasz?
0
@VegetaPolska @Transu96 Ssj 4 top xD Przecie to wygląda jak winisjusz na sterydach, ale kwestia gustu
17
@Criss18Barca I co ciekawe jako jedyni obok Barcy i Realu nie spadli nigdy z pierwszej ligi hiszpańskiej
2
@Lukikiki Pafu pafu
1
@Lukikiki Szczerze to musiałbym nadrobić bo za dzieciaka tylko oglądałem i już nie pamiętam, a teraz właśnie skończyłem 3 główne serie nadrabiać ^^
2
@Adran360 Mi się opening z pierwszej części najbardziej podoba :D @VegetaPolska SSJ 4 brzydko wygląda imo, najładniejsza transformacja to ulepszony niebieski Vegety
https://zapodaj.net/e85818a56eb45.png.html
1
@wasacz Oglądnij se DB Super, kontynuacja Zetki omijając to niekanoniczne gjuwno GT
2
@Messiah10 Fejs jest bardzo przydatny o ile dobiera się ciekawe strony i grupy, a tak żeby przeglądać bezcelowo to strasznie zabija czas
1
@okiemtypera_lucaxx95 Te duże emoji i jakieś naklejki są wkur*iające, naje*ane tego miliony w komentarzach
0
@Transu96 A muniaki jedzą gówno
0
@Hrzan Bo lubią znęcać się nad rybami dla paru zdjęć żeby je spowrotem w*ebać do wody
0
@SuperPatsonFCB Też nie wiem
3
@Kitek1640 siema kitek
16
@mordini123 W La lidze zaś jest taki przepis że jak czarnoskóry skrzydłowy zacznie wyzywać sędziego to sędzia nie ma prawa wyrzucić go z boiska, warunkiem jest jednak popłakanie się o rasizm w kilku poprzednich meczach z rzędu
1
@Sau_Ron Myślę że nie ma co się spodziewać cudów w debiucie, ale ważne żeby się zgrywały chłopaki
0
@Faro Mam na myśli że odciąganie obrońców to nie jest nic wyjątkowego, trzeba się umieć ustawiać, ale jak grasz w takim klubie jak Barcelona to powinna być absolutna podstawa
0
@Faro Ale kozak odciągnął obrońców xD Wystarczy się ustawić w ataku gdziekolwiek indziej niż twoi koledzy z drużyny żeby odciągnąć obrońców, tyle to mój stary by zrobił. Przestań na siłę bronić tego paździerza, bo po kontuzji niestety zapomniał jak się gra w piłkę
0
@Colon Metflix xD Brzmi jak jakaś speluna dla ćpunów
1
@Firestone Wszystko będzie zależeć od pozbycia się zawodników i od zejścia Messiego z pensji, po ostatnim letnim okienku nie wierzę że temat jakichkolwiek transferów można zamknąć już w marcu
3
@MesQueUnClub96 Ale ty wiesz że nie wiemy co będzie, więc przesadna pewność siebie we wróżeniu nie jest wskazana?
0
@takisobiektos Tutok:
https://www.bernardo.at/pl/
29
@MesQueUnClub96 Ale wiesz że ani Raphinia, ani Bernardo Silva, ani Kounde, ani Lewandowski nie przyjdzie, wiesz to?
1
@ToWinaSedziego No niektórzy codziennie się do tego tasują xD