2

Czy Lewus stał się polskim Cristianem Ronaldem?

0

@MesQueUnClub96 Wróg waszego gangu słodziaków ze szkoły?

1

Świderskiiiiiiiiiii !!!! Tymczasem Madzia gniecie Pigułę w drugim secie, jest szansa

0

@GeneralXavi Każdy tak mówi

0

@GeneralXavi Nie zestarzał się bo jest całkiem nowy

0

Świder come to Barciktas

2

@Rust_Cohle Duze prawdopodobieństwo że Lewus, bo od kiedy gra w Barcy pewnie ma konto na La bambli, a moje dzisiejsze głosowanie pokazało że ponad 50 procent głosujących na bambie jest za konfą

0

Popek wejdzie w drugiej połowie i będzie wciągał linię końcową

1

@arasz1819 Wystarczyło dziada sklnąć jak ojciec nauczył i działa jak należy

0

Komentarz usunięty

0

@koziar Ciekawa sprawa

0

@koziar Potestuj go trochę z tymi równaniami, pokombinuj i porównaj do kalkulatora zwykłego na telefonie, mi podawał np tak:
https://zapodaj.net/d36acfc21eb30.jpg.html

0

@koziar Jest głupie , spróbuj mu zadać jakieś matematyczne równania typu 2222x5555/8888 to Ci ułom poda błędną odpowiedź, dziś go tak testowałem i po trzech fałszywych równaniach z rzędu, z którymi lepiej sobie radzi zwykły kalkulator stwierdziłem że chłop dostał mocnego nerfa w porównaniu do płatnej wersji

6

@marcin62 No głównie po to jest to AI stworzone, a nie żeby pytać czy Vegeta kiedyś zaliczy, ale to drugie ciekawsze

1

@Kondziubarca Eksperci kurła xD

2

@galix22 Sam se kurła zrób screena nie rozkazuj mi

0

@Nazio87 Dycha za dychę ma to sens

0

@Lanosss Iga to jest spoko ziomuś

1

@wasacz To nie był sen, to była wizja przyszłości

5

@MesQueUnClub96 Po czym wjeżdża Stephen Curry (Haaland) i rozpier*ala wszystkich

7

@Medium Czyli warto było posiedzieć tydzień w piwnicy u elementa

18

@Medium O siema, jak tam randka z Martą i Nikolą

1

@FcPortoFan1999 Niech żyje faszyzm xD

Konfederacja około 259 mandatów
Koalicja Obywatelska około 125 mandatów
PiS około 36 mandatów
Polska 2050 około 27 mandatów
PSL około 10 mandatów

0

@Eto'o9 R10 Dziwi mnie tak mało osób na Pis, niby całość zgadza się z wrażeniem jak się obserwuje ramble na co dzień, ale myślałem że sporo jest poukrywanych pisowców

0

@Donnie_Darko Byłem tu przed gorącymi

1

Komentarz usunięty

1

@maroon Oki, następnym razem wezmę pod uwagę

0

@FcPortoFan1999 Ja na razie dopinguję partii Nie mam zdania

1

@FcPortoFan1999 Ja na razie mam na celowniku Konfe i Koalicję, ale do jesieni jeszcze człowiek będzie myślał

0

@maroon W zakładce nie mam zdania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?