Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy Lewus stał się polskim Cristianem Ronaldem?
0
@MesQueUnClub96 Wróg waszego gangu słodziaków ze szkoły?
1
Świderskiiiiiiiiiii !!!! Tymczasem Madzia gniecie Pigułę w drugim secie, jest szansa
0
@GeneralXavi Każdy tak mówi
0
@GeneralXavi Nie zestarzał się bo jest całkiem nowy
0
Świder come to Barciktas
2
@Rust_Cohle Duze prawdopodobieństwo że Lewus, bo od kiedy gra w Barcy pewnie ma konto na La bambli, a moje dzisiejsze głosowanie pokazało że ponad 50 procent głosujących na bambie jest za konfą
0
Popek wejdzie w drugiej połowie i będzie wciągał linię końcową
1
@arasz1819 Wystarczyło dziada sklnąć jak ojciec nauczył i działa jak należy
0
Komentarz usunięty
0
@koziar Ciekawa sprawa
0
@koziar Potestuj go trochę z tymi równaniami, pokombinuj i porównaj do kalkulatora zwykłego na telefonie, mi podawał np tak:
https://zapodaj.net/d36acfc21eb30.jpg.html
0
@koziar Jest głupie , spróbuj mu zadać jakieś matematyczne równania typu 2222x5555/8888 to Ci ułom poda błędną odpowiedź, dziś go tak testowałem i po trzech fałszywych równaniach z rzędu, z którymi lepiej sobie radzi zwykły kalkulator stwierdziłem że chłop dostał mocnego nerfa w porównaniu do płatnej wersji
6
@marcin62 No głównie po to jest to AI stworzone, a nie żeby pytać czy Vegeta kiedyś zaliczy, ale to drugie ciekawsze
1
@Kondziubarca Eksperci kurła xD
2
@galix22 Sam se kurła zrób screena nie rozkazuj mi
0
@Nazio87 Dycha za dychę ma to sens
0
@Lanosss Iga to jest spoko ziomuś
1
@wasacz To nie był sen, to była wizja przyszłości
5
@MesQueUnClub96 Po czym wjeżdża Stephen Curry (Haaland) i rozpier*ala wszystkich
7
@Medium Czyli warto było posiedzieć tydzień w piwnicy u elementa
18
@Medium O siema, jak tam randka z Martą i Nikolą
1
@FcPortoFan1999 Niech żyje faszyzm xD
Konfederacja około 259 mandatów
Koalicja Obywatelska około 125 mandatów
PiS około 36 mandatów
Polska 2050 około 27 mandatów
PSL około 10 mandatów
0
@Eto'o9 R10 Dziwi mnie tak mało osób na Pis, niby całość zgadza się z wrażeniem jak się obserwuje ramble na co dzień, ale myślałem że sporo jest poukrywanych pisowców
0
@Donnie_Darko Byłem tu przed gorącymi
1
Komentarz usunięty
1
@maroon Oki, następnym razem wezmę pod uwagę
0
@FcPortoFan1999 Ja na razie dopinguję partii Nie mam zdania
1
@FcPortoFan1999 Ja na razie mam na celowniku Konfe i Koalicję, ale do jesieni jeszcze człowiek będzie myślał
0
@maroon W zakładce nie mam zdania