Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo Ale jakby o Śródziemiu tyle dobrych seriali wychodziło to byś nie rzygoł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ngif To jak spytać czy powinien grać Dembele czy Fati
7
@kuz Teraz alko piję tylko do meczu, a że codziennie są jakieś mecze no to już nie moja wina
2
@pioz123 W takim razie jestem trzeci, bo lubię oba
1
@pioz123 Fuj z oliwkami brazil
0
@Emhyr Inflacja tak zapier*ala że do lata Fati pójdzie za 80, tak będzie
0
@Transu96 Nie, ale podobno w fabryce myli te grule
0
@Emhyr Laysy w domu dla Messiego jak umyte okna dla Jezuska
2
@Kgorecki2500 Pierwszy był Gavi
1
@DonCarletto Liwerpurzak czy Madryciak, chłopak czy dziewczyna
0
@pt9 Po co wybierać, dawać mi dwa
1
@LM10GOAT Wielko na noc, brzmi jak branie jakiegoś zielska przed snem
17
@VegetaPolska Praca hmm? Tak się teraz nazywa stalkowanie dziewcząt po osiedlu
7
@misteriosoVEB Chyba kurła dla psa
0
@wasacz W Hitman grałem na Xie też fajna zabawa, na milion sposobów jedną misję możesz przechodzić :D A co powiesz o Uncharted? Warto te wszystkie części ogarnąć?
0
@wasacz Od dawna gram, ale nie jakoś super często, wcześniej na Xboxie większość i nadrabiam teraz te ekskluzywne gry na PS. Najbardziej lubię skradanki z możliwością zrobienia rozpierduchy, czyli taki Assassin's Creed czy The last of Us. Sandboxy czy RPG jak Wiedźmin czy RDR2 też uwielbiam, generalnie no ciężko wybrać jakiś ulubiony gatunek, gra musi po prostu wciągnąć
1
@wasacz Zajebista w opór, nawet bardziej mi się podoba niż God of War, coś jeszcze na PS5 polecasz zagrać? W planach później jest Hogwart, Cyberpunk, może jakiś Spiderman, to Horizon też wygląda ciekawie. Uncharted też ponoć klasyk dobry
1
@wasacz A pierdzielne se meczyk namówiłeś, dawno nie oglądałem tenisa odkąd The last of Us pobrane
1
@NeKenI Chyba nam za dobrze się u elementa siedziało xD
1
@Kamiloza91 To nie jest śmieszne :/
0
@NeKenI Ale co to za życie
1
@Rewolucja123 Na końcu Kim Wexler ginie, nie ma za co
0
@Kuba_1 uciekli jak usłyszeli "meeeeee"
2
@Transu96 Taka karta "wychodzisz z więzienia" piękna rzecz
5
@Deviler Element taki jest, odpisał mi po 4 godzinach tłumacząc za co bana dostałem dokładnie, a jak go poprosiłem o skrócenie wyroku z tygodnia to po 5 dniach bez słowa dał unbana. Mógł napisać odrazu żebym siedział 5 dni to by se człowiek oszczędził logowania kilka razy dziennie sprawdzając czy coś odpisał xD
2
@NeKenI Sory xD Mnie element wypuścił po 4 czy 5 dniach z kanciapy, miał być tydzień, ale co temu Rustowi się stało :O
4
@Deviler Tydzień minęło, być może dostał unbana ale jeszcze o tym nie wie chłopak
3
@QQL5
Pada śnieg pada śnieg napier*ala grad , świecą jaja mikołaja piękny jest ten świat
2
Komentarz usunięty
3
@wasacz Nie widziołek tylko powiadomienie z Fleszskora przyszło xD