3

@NeKenI Język Dalajlamy

0

@Emhyr Nie da się jej nie lubić tylko trzeba zjeść dobrą hah

3

@Emhyr Grochówka też by się w top 10 znalazła jakby ignoranci spróbowali polskiej kuchni

4

@Emhyr Pff ramen, chyba kurła rosołku z kurczakiem nie jedli

0

@wasacz No póki co flagi mnie nie zawiodły nigdy, czy Huawei P10 czy teraz ten Samsung, a jak mi się zachciało oszczędzać na telefonach to potem się wkurwiałem tylko że się ścinają dziady xD

1

@wasacz Flagowce nie mają prawa zamulać po dwóch latach, jak brałem jakieś dziady kiedyś za tysiaka to owszem, zamulał po zainstalowaniu wszystkich potrzebnych mi aplikacji

0

@pioz123 Samsung Galaxy S20 Ultra obecnie mam 3 lata już i nic się nie zacina, za tą cenę nie ma prawa się coś w ciągu 3 lat zepsuć, a procesor, RAM i aparat są warte włożenia pieniążków, za rok odsprzedam i biorę nówkę, czyli co 4 lata mniej więcej wymianka :D

2

@pioz123 Flagowce spokojnie, ogólnie moda jest na zmienianie częściej bo tak są umowy konstruowane z sieciami, ale imo nie ma sensu co 2 lata zmieniać telefon

0

@kondzix2115 Kup se flagę na raty i 5 lat spokój będziesz miał, używaną kilku letnią flagę nawet w tej cenie 2-3 k warto wziąć

1

@NeKenI Ciekawe czy jakby "położyć" taki sześcian mały albo kulkę tego typu ciężkości na ziemi to czy samo z siebie wgniotło by ziemię w dużym stopniu czy rozłożyłoby te siły po całej planecie, czaisz o co chodzi?

2

@supraomnes1 Powodzenia kolego, być może Agnieszka w twym sercu zamieszka

1

@Rl9k1nG Karierę se pograj z botami

1

@supraomnes1 Każdą tylko nie Syśkę, po za tym musiałbyś być Leo Messim żeby ją wyrwać

1

@LM10GOAT Cała rambla podczas słabych meczów w naszym wykonaniu

2

@Cule1234 Kiedy przyjeżdżasz w odwiedziny do wujka po udarze

8

@macio_944 Rambla to wyścig kabareciarzy ,trzeba być szybkim jak piorun

0

@Transu96 element, tylko element wie co jest dobre a co złe

0

@tristan87 Weź bo on może to czytać

2

1

@Bartula Oboje mamy trochę racji, zdanie egzaminu zależy zarówno od naszych umiejętności jak i szczęścia do egzaminatora. W 2014 trafiłem gościa przez wszystkich nazywanego nienormalnym i obeszło się bez problemów tylko dzięki mojemu podejściu do tematu, za drugim razem przyznam miałem najbardziej wyluzowanego egzaminatota na świecie, chłop mnie poprosił żebym zatrzymał mu się na chodniku, on szybko pójdzie tylko gazetę kupić i wraca. Myślałem że to jakaś podpucha, ale stanąłem na tym nie dokońca legalnym postoju, on poszedł po gazetę, wrócił i jedziemy dalej, na pieprzonym egzaminie w 2017 roku gdzie wszystkie egzaminy są nagrywane xD Później jak dojeżdżałem trochę szybko do stopu to miałem wrażenie że sam jakby trochę przyhamował ze swojego miejsca, ale wydaje mi się że zauważył iż dobrze mi idzie i dał mi po prostu więcej luzu

0

@Bartula Nie muszę się masturbować że zdałem, bo to jest rzecz nad którą nie trzeba się spuszczać wystarczy wykuć i zdać, a nie płakać na cały świat że egzaminator zły xD Co ciekawe kolego, 2 lata po zdaniu prawka straciłem je za dopuszczenie się 3 poważnych wykroczeń w okresie tzw "młodego kierowcy", w moim przypadku było to trzykrotne przekroczenie prędkości powyżej 30 km/h. Zapisałem się na kurs, poprosiłem faceta żeby mnie brał na dłuższe trasy żeby szybciej godziny nabijać bo potrzebuję prawa jazdy na już (praca jako kierowca taxi), jeździliśmy do Nowego Sącza 2 godziny w trasie, dwie w mieście i tak w ciągu paru tygodni podszedłem do egzaminu, tym razem w Nowym Sączu a nie w Nowym Targu. I teraz uważaj bo nie uwierzysz, zdałem ponownie za pierwszym razem zarówno teorię jak i praktykę, normalnie cud :D Nie ma przypadków kolego, albo umiesz jeździć albo jesteś picza i będziesz zwalać winę na instruktora, tyle w temacie

0

@Bartula Ale sęk w tym że o ile na zachowanie służbisty nie masz wpływu tak na swoje umiejętności które przekładają się na zdanie egzaminu już tak. Jak masz wystarczającego skilla to żaden knur Cię nie udupi, bo nie ma jak. Mi się trafił gościu który był największym postrachem Nowego Targu jeśli chodzi o zdawanie egzaminów, a zdałem z palcem w dupie, więc to nie jest kolego puste gadanie

0

@Nazio87 Nie zwalaj na służbiste tylko spokorniej i naucz się jeździć, ja uczyłem się jak po*ebany i pykło za pierwszym wszystko

9

@tristan87 A Bykun by pisał z konta otagowanego jako osoba niebinarna

2

@Kitek1640 Stulejka? To straszne

0

@Garga Fati jedyne co ma przed sobą to kolejne operacje na kolano

3

@RoberDzik Nie trzeba mieć farta żeby wygrywać z beznadziejnymi zespołami, po prostu nie można być bardziej beznadziejnym od nich, czego moglibyśmy się od madryciaków uczyć

0

Jak ten Kukureja cokolwiek widzi. Chłopu kudły wlatują do tych oczy przy każdym najmniejszym balansie ciała xD

2

@KlonaZepan Ten flop przyczynił się do zdobycia mistrza świata paziu, szkoda że wtedy nie pisałeś że jest flopem

0

@ClassicRock Do czego to doszło że muszę się z tym zgodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?