0

@barcelonaLM Wyjątkowo, bo dzisiaj wrócił stary dobry Fati niczym nie różniący się od Lewusa obecnie

3

@Roobo Oo nie wspomnieliśmy o 6 asystach Roberta żeby pasowało lepiej do narracji, bo Auba miał tylko jedną? Niemożliwe :P A inne rozgrywki? Też się nie liczą haha

I ogólne wrażenia z gry xD Auba jedyne wrażenie jakie robił to jak salto wylądował w pełnej okazałości

5

@barcelonaLM Fati już pokazał dzisiaj jak się strzela xD

0

@kylian7 A kto mówi że dają mniej, szkoda tylko że jedyne co dają od dłuższego czasu to autografy pielęgniarkom xD Jakbyś nie zauważył ślepoto Lewus jest typem gracza, który potrzebuje kreatywnego pomocnika i skrzydłowych żeby móc wykańczać dobrze wypracowane sytuacje. Jakoś dziwnym trafem kiedy grali Pedri i Dembele to Robert miał najwięcej takich okazji i przy okazji formę strzelecką, trzeba być idiotą żeby tego nie widzieć

1

@kylian7 Król strzelców La Liga i jeden z najlepszych asystentów, gdzie większość bramek strzelał powyżej dziesiątego metra, pustaka to ty masz w głowie xD Gdyby nie Robert to ciężko by było o te dwa puchary w tym sezonie, ale wmawiaj sobie tumoku że chłop nic nie dał drużynie

2

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 A ile piłkarzy by się przewijało co okienko hoho

3

Jak od ściany się odbiło xD

5

Dziewczynka idealnie podsumowała xDDD

3

Nie no Roberto co dał placka teraz

0

@ProMILs Od czegoś są zmiany w trakcie meczu, lepiej sobie zapewnić wynik, a dopiero później wpuścić młodych

4

@ProMILs Gramy o mistrzostwo ligi hiszpańskiej

0

@icon3520 To idź zagraj za niego lamenciarzu

1

@tbas Robiłem sondaż na rambli to ponad 40% na Konfe głosuje, reszta KO i mniejszość na PiS, więc nie tutaj pytaj :P

0

@VegetaPolska Ja nie uważam za trolla, ale sam dajesz ludziom pożywkę żeby se żarty robili albo myśleli że jesteś trollem, nikt normalny się ze swoich relacji z kobitami nie spowiada całemu forum przez tyle czasu i prosi o rady randomowych gości, którzy nawet nie znają tych dziewczyn :D. Sam musisz poznać swoją kobitę i albo się na niej przejedziesz albo będzie Twoją wybranką, życie

2

@verdant Możliwe, ale dziwnie jest być bardzo wysokim mając 181,5 ledwie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

@bartas97 Chyba jakiś karzeł tą tabelę robił xD

1

Komentarz usunięty

13

@wasacz Gogo takie nie jest

2

@Kapitan hawk Pewnie są to podszywki prawdziwych orbitków

6

@Oskarenks Ej Mati możesz ściągać tylko pozmieniaj trochę żeby facetka się nie kapła

0

@Rust_Cohle Nie znam pana, idź pan do siebie na górę

8

@Kapitan hawk Świetnie opisałeś swój post :P

5

@Rust_Cohle Jeszcze
#KohelPodszywka warto dodać

1

@partymaker W tej minucie jeszcze nie było

1

@arasz1819 element go tam pasem przetrzepał na odsiadce i dlatego piecze

0

@Rust_Cohle No Villarreal z madryciakami rzeczywiście słaby mecz xD Nie znasz się Kohel

1

@pt9 Pewnie że Zuzia, a nie jakieś araby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?