Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992
Ulubione: Selena Gomez, Sanah, Ava Max, Ariana Grande
Nielubiane:
1
@Rust_Cohle Z czego 18 poszło na fajki dla starego, ale zawsze coś
1
@Rust_Cohle To byś mu dał to 15 złotych kieszonkowego chociaż sępie
14
@damiano996 Lewus musi mieć Pedriego i Dembele, bo bez tego będzie grał właśnie taki paździerz. To nie jest piłkarz typu czarodziej, mimo że w znikaniu się specjalizuje ostatnio
0
@Rust_Cohle Nie, ja pisałem tylko że lamisz w tą grę, ale miło że pamiętasz
2
@Kgorecki2500 Ale przeciwieństwa się przyciągają
0
@kamiVeB Moze chciał się na randkę umówić, pasują do siebie
2
@IronSanHybrid Mmm monkey
10
Nie no morda Tebasa do obiadu, zlitujcie się
1
@ranger3120 Para moje para twoje, onomatopeiczne
0
@tadzik447 Chyba w obecną, nie wiem z miesiąc temu
0
@tadzik447 Brat tylko, ale raz grałem u niego i muszę przyznać fajna gierka
0
@DarekFCBnaZawsze Teraz wszyscy w Łorzona grajo a nie jakieś przestarzałe pubgi
2
@Sulimo Ale jakby o Śródziemiu tyle dobrych seriali wychodziło to byś nie rzygoł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ngif To jak spytać czy powinien grać Dembele czy Fati
7
@kuz Teraz alko piję tylko do meczu, a że codziennie są jakieś mecze no to już nie moja wina
2
@pioz123 W takim razie jestem trzeci, bo lubię oba
1
@pioz123 Fuj z oliwkami brazil
0
@Emhyr Inflacja tak zapier*ala że do lata Fati pójdzie za 80, tak będzie
0
@Transu96 Nie, ale podobno w fabryce myli te grule
0
@Emhyr Laysy w domu dla Messiego jak umyte okna dla Jezuska
2
@Kgorecki2500 Pierwszy był Gavi
1
@DonCarletto Liwerpurzak czy Madryciak, chłopak czy dziewczyna
0
@pt9 Po co wybierać, dawać mi dwa
1
@LM10GOAT Wielko na noc, brzmi jak branie jakiegoś zielska przed snem
17
@VegetaPolska Praca hmm? Tak się teraz nazywa stalkowanie dziewcząt po osiedlu
7
@misteriosoVEB Chyba kurła dla psa
0
@wasacz W Hitman grałem na Xie też fajna zabawa, na milion sposobów jedną misję możesz przechodzić :D A co powiesz o Uncharted? Warto te wszystkie części ogarnąć?
0
@wasacz Od dawna gram, ale nie jakoś super często, wcześniej na Xboxie większość i nadrabiam teraz te ekskluzywne gry na PS. Najbardziej lubię skradanki z możliwością zrobienia rozpierduchy, czyli taki Assassin's Creed czy The last of Us. Sandboxy czy RPG jak Wiedźmin czy RDR2 też uwielbiam, generalnie no ciężko wybrać jakiś ulubiony gatunek, gra musi po prostu wciągnąć
1
@wasacz Zajebista w opór, nawet bardziej mi się podoba niż God of War, coś jeszcze na PS5 polecasz zagrać? W planach później jest Hogwart, Cyberpunk, może jakiś Spiderman, to Horizon też wygląda ciekawie. Uncharted też ponoć klasyk dobry