Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Niech żyje faszyzm xD
Konfederacja około 259 mandatów
Koalicja Obywatelska około 125 mandatów
PiS około 36 mandatów
Polska 2050 około 27 mandatów
PSL około 10 mandatów
0
@Eto'o9 R10 Dziwi mnie tak mało osób na Pis, niby całość zgadza się z wrażeniem jak się obserwuje ramble na co dzień, ale myślałem że sporo jest poukrywanych pisowców
0
@Donnie_Darko Byłem tu przed gorącymi
1
Komentarz usunięty
1
@maroon Oki, następnym razem wezmę pod uwagę
0
@FcPortoFan1999 Ja na razie dopinguję partii Nie mam zdania
1
@FcPortoFan1999 Ja na razie mam na celowniku Konfe i Koalicję, ale do jesieni jeszcze człowiek będzie myślał
0
@maroon W zakładce nie mam zdania
1
@Kondziubarca precz z komuchami
2
No dobra ostatni polityczny post, spełnijmy nasz patriotyczny obowiązek i porównajmy ramblowy sondaż do tych medialnych, proszę głosować:
https://strawpoll.com/polls/eNg69oOPAnA
2
@MesQueUnClub_87 Ten aspekt przekonuje mnie najbardziej
1
@FcPortoFan1999 Boję się że ta naprawa relacji może być niczym innym jak wchodzenie w tyłek unijnym potęgom, ale z drugiej strony czy mamy jakieś alternatywy..
5
@MesQueUnClub96 To znaczy młody, że nie będziesz tak wkurłiający jak ojciec w przyszłości i nie będziesz liwerpurzokiem, ale jednocześnie nie będziesz lubiał Wikingów więc jesteś skazany na porażkę
0
Ktoś może wymienić jakieś plusy Tuska? Będę prawdopodobnie na niego głosował więc warto wiedzieć jak bronić rudego przed lepszym sortem pisowskim
5
@DonCarletto Bo Dodi jest adoptowany i nie jest obdarowywany należytą ojcowską miłością
3
@Kengo Ale mi zryłeś mózg teraz xD Rok temu oglądałem jego filmiki i se myślę ale pocieszny dzieciak
2
@Gwyn I 12 rat 0 RRSO po pół roku płacisz pierwszą
11
Komentarz usunięty
0
Ciekawe czy jakby Pique był dalej z Siekierą to czy by jakiś koncert tam oddupili
0
Odpaliłem se to KL z ciekawości, ktoś streści jakie zespoły grają i co to za wielkie latające telewizory xD
1
@adi7adi8 No ciekaw jestem jak Madison się zaprezentuje na tle topowego rywala. Nie oglądałem meczu z Azarenką, ale może jutro się uda
1
@fanRealuAlespoko To jedno, ale PiS wygrał ostatnio wybory w każdej grupie wiekowej. Umieją prać mózgi nie tylko starym
0
@AbelKabel Wyjątkowo twórcze dzieło w porównaniu do poprzednich
0
@fanRealuAlespoko Ale na pisuarów nie głosują sami starzy ludzie xD
0
@FcBarcelonaFanMSN 180-185 jest idealnie, powyżej to już wybryki natury jakieś, a poniżej karły
2
Komentarz usunięty
2
@Pue No wpisz sobie Danzel w google to już będziesz wiedział
1
@Kengo Oglądałem, ale po tym jak przekręcili gościa w finale (który spokojnie by wygrał) skracając nagle z dupy ustalony wcześniej czas to przestałem to gówno oglądać
0
@clyde O jako stara peesiara możesz mi polecić coś bo ja nowy u niebieskich. Otóż kończę ogrywać God of Wara (zajebiste) i się zastanawiam teraz między Cyberpunkiem, a The last of us
0
@Hasszz Śmiech to zdrowie, zdrówka zatem