1

@FcPortoFan1999 Niech żyje faszyzm xD

Konfederacja około 259 mandatów
Koalicja Obywatelska około 125 mandatów
PiS około 36 mandatów
Polska 2050 około 27 mandatów
PSL około 10 mandatów

0

@Eto'o9 R10 Dziwi mnie tak mało osób na Pis, niby całość zgadza się z wrażeniem jak się obserwuje ramble na co dzień, ale myślałem że sporo jest poukrywanych pisowców

0

@Donnie_Darko Byłem tu przed gorącymi

1

Komentarz usunięty

1

@maroon Oki, następnym razem wezmę pod uwagę

0

@FcPortoFan1999 Ja na razie dopinguję partii Nie mam zdania

1

@FcPortoFan1999 Ja na razie mam na celowniku Konfe i Koalicję, ale do jesieni jeszcze człowiek będzie myślał

0

@maroon W zakładce nie mam zdania

1

@Kondziubarca precz z komuchami

2

No dobra ostatni polityczny post, spełnijmy nasz patriotyczny obowiązek i porównajmy ramblowy sondaż do tych medialnych, proszę głosować:

https://strawpoll.com/polls/eNg69oOPAnA

2

@MesQueUnClub_87 Ten aspekt przekonuje mnie najbardziej

1

@FcPortoFan1999 Boję się że ta naprawa relacji może być niczym innym jak wchodzenie w tyłek unijnym potęgom, ale z drugiej strony czy mamy jakieś alternatywy..

5

@MesQueUnClub96 To znaczy młody, że nie będziesz tak wkurłiający jak ojciec w przyszłości i nie będziesz liwerpurzokiem, ale jednocześnie nie będziesz lubiał Wikingów więc jesteś skazany na porażkę

0

Ktoś może wymienić jakieś plusy Tuska? Będę prawdopodobnie na niego głosował więc warto wiedzieć jak bronić rudego przed lepszym sortem pisowskim

5

@DonCarletto Bo Dodi jest adoptowany i nie jest obdarowywany należytą ojcowską miłością

3

@Kengo Ale mi zryłeś mózg teraz xD Rok temu oglądałem jego filmiki i se myślę ale pocieszny dzieciak

2

@Gwyn I 12 rat 0 RRSO po pół roku płacisz pierwszą

11

Komentarz usunięty

0

Ciekawe czy jakby Pique był dalej z Siekierą to czy by jakiś koncert tam oddupili

0

Odpaliłem se to KL z ciekawości, ktoś streści jakie zespoły grają i co to za wielkie latające telewizory xD

1

@adi7adi8 No ciekaw jestem jak Madison się zaprezentuje na tle topowego rywala. Nie oglądałem meczu z Azarenką, ale może jutro się uda

1

@fanRealuAlespoko To jedno, ale PiS wygrał ostatnio wybory w każdej grupie wiekowej. Umieją prać mózgi nie tylko starym

0

@AbelKabel Wyjątkowo twórcze dzieło w porównaniu do poprzednich

0

@fanRealuAlespoko Ale na pisuarów nie głosują sami starzy ludzie xD

0

@FcBarcelonaFanMSN 180-185 jest idealnie, powyżej to już wybryki natury jakieś, a poniżej karły

2

Komentarz usunięty

2

@Pue No wpisz sobie Danzel w google to już będziesz wiedział

1

@Kengo Oglądałem, ale po tym jak przekręcili gościa w finale (który spokojnie by wygrał) skracając nagle z dupy ustalony wcześniej czas to przestałem to gówno oglądać

0

@clyde O jako stara peesiara możesz mi polecić coś bo ja nowy u niebieskich. Otóż kończę ogrywać God of Wara (zajebiste) i się zastanawiam teraz między Cyberpunkiem, a The last of us

0

@Hasszz Śmiech to zdrowie, zdrówka zatem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?