6

@MarioVeB! Dałeś mu wyjątkowo dużą literę tylko dlatego że się zdanie zaczęło?

10

No cóż, na razie wygląda to tak
https://zapodaj.net/851eba1c2f9ae.jpg.html

7

Kurde wziąłbyk se Žateckiego z lodówki, ale nie wiem czy wypada w takich okolicznościach

0

To było ładne, oby więcej takik

0

Spokojnie Liverpool też wpakował szybko dwie bramy, zaraz wdupimy im 5

1

@Kozinho. Mistrzem świata

2

@Walker Jomaha

1

@Danny Gaucho Wiem, ale po takiej serii i tak będzie imba na cały kraj

2

@PatrychoO Ale będzie imba jak wygrają kiedyś jakiś oficjalny mecz

1

@Encore Ale dlaczego oni gwałcą jakieś statuetki, żony im nie starczają?

4

@Sysia11 Ale mistrz świata i chłopak już po polsku napisała, czyli jednak te szare smutne Polaczki nie takie złe

5

@GeneralXavi A Way Out polecam. Popularne też jest It takes two, ale nie grałem

2

@Nano22 inadamaas inadamaas ala madriiiiiiid

1

Komentarz usunięty

16

@PatrychoO Panie spamujesz tą Argentyna już dwudziesty post bo wygrali z Panamą przy kursie 1.01 w meczu towarzyskim, zluzuj że trochu xD

0

@Nazio87 To może za kolejne 20 lat auto se sprawisz

1

@tristan87 No a gdzie druga część, co rudy powiedzioł, dejcie następny odcinek

0

@msmsms U mnie leży parę lat i normalnie się spija

1

@prokofiew Kompleks Portugalczyka robi swoje

2

@fcbarcafan19 Może jakaś wariacja od słowa debil

0

@okiemtypera_lucaxx95 Wjeżdżam za sto tysięcy

0

@Majkel34 Grubas się skończył

2

@Lionel_Messi10 Na Fleszu to samo

9

@notte_amante La ramblowy oddział Choroszczański otworzyli? Kurde trzeba się zapisać

1

@Kondziubarca Nie no to jakiś fejur, nawet on nie mógłby takich farmazonów mówić

0

@RobiS A Ale fajnie

1

@Emhyr To niezła dead gierka jak nawet w nią nie gram, a non stop się słyszy o jakichś turniejach itd

0

@Rust_Cohle Chlip :(

0

@Transu96 Naruhodo

0

@Rust_Cohle Nie, ale jest Uthred son of Uthred, a to wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?