Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fanRealuAlespoko To jedno, ale PiS wygrał ostatnio wybory w każdej grupie wiekowej. Umieją prać mózgi nie tylko starym
0
@AbelKabel Wyjątkowo twórcze dzieło w porównaniu do poprzednich
0
@fanRealuAlespoko Ale na pisuarów nie głosują sami starzy ludzie xD
0
@FcBarcelonaFanMSN 180-185 jest idealnie, powyżej to już wybryki natury jakieś, a poniżej karły
2
Komentarz usunięty
2
@Pue No wpisz sobie Danzel w google to już będziesz wiedział
1
@Kengo Oglądałem, ale po tym jak przekręcili gościa w finale (który spokojnie by wygrał) skracając nagle z dupy ustalony wcześniej czas to przestałem to gówno oglądać
0
@clyde O jako stara peesiara możesz mi polecić coś bo ja nowy u niebieskich. Otóż kończę ogrywać God of Wara (zajebiste) i się zastanawiam teraz między Cyberpunkiem, a The last of us
0
@Hasszz Śmiech to zdrowie, zdrówka zatem
4
@partymaker Tam gdzie konferencja Verattiego
19
Ale mi ta godzina coś szybko zleciała, dopiero co browara otworzyłem a jeszcze pełny stoi
0
@Hasszz Chłopie nie wiesz co będzie za 50, za 100 lat więc nie klep mi tutaj jakichś formułek o obecnych tendencjach. Skoro Twoja wiedza pozwala Ci na wykluczenie perspektywy, którą od dawien dawna biorą pod uwagę mózgi większe niż my to coś marna ta wiedza :P
0
@NeKenI Ma to też swój klimat w sumie tak wstawać wcześnie i ciemno hah
2
@NeKenI I ciemno o 8 rano w zimie? Nie dzięki
1
@Adran360 Ja również musiałem dziada poprawiać często, chłop ciągle się uczy
2
@NeKenI Lubię patrzeć na zegar w telefonie jak się zmienia z 2 na 3
0
@Hasszz No jeśli wykluczasz taką możliwość to tylko świadczy o twojej ignorancji. Nie mówię że takie coś musi prędko nadejść albo kiedykolwiek :P
1
@Adran360 Jeszcze np chciałem se przypomnieć w którym odcinku Naruto była jakaś tam sytuacja to mi pomógł znaleźć xD
1
@NeKenI Mogę się mylić nie pamiętam już dokładnie ile dał
1
@NeKenI Teraz tak jest, ale sam algorytm umożliwiający tworzenie nowych algorytmów może przynieść w przyszłości wiele niespodzianek :P
1
@Sulimo To jest nic jeszcze, mój brat ma płatną wersję za 10 dolców miesięcznie co mu zaawansowane strony internetowe robi i koduje, przydatne bardzo, ale jednocześnie tak jak mówisz przerażające jak się pomyśli że to kiedyś będzie za Nas myśleć i być może się buntować xD
1
@Faro https://chat.openai.com/chat
3
@Sulimo Messiarze to są niezłe wariaciki
1
@HighestInTheRoom Dokładnie dawno rudego nie było, będzie po kim nowym cisnąć przynajmniej a nie tylko kaczor i kaczor
0
@VegetaPolska La rambla taka nie jest
0
@sidi12843 Ruchable
6
@BarceloDomo Światopogląd jest zbyt dobrą bronią do dzielenia społeczeństwa więc możemy zapomnieć że takie coś wejdzie w obecnym systemie
0
@Tasde No ale powiedz mi jaką masz gwarancję czy inna partia w danym okresie sprawowała by władze lepiej(pojęcie bardzo subiektywne) i czy nie narzekałbyś na nią mniej czy bardziej jeśli to ona by rządziła. Możemy sobie kalkulować i szacować że ten i ten próbował by postąpić tak czy inaczej, ale podobnie jak w sporcie na końcowy wynik ma wpływ zbyt wiele czynników których nie przewidzimy. Człowiek który nie ufa żadnej partii i nie chce wybierać mniejszego zła również ma takie samo prawo krytykować jeśli złodzieje będą kraść, aferzysci będą robić afery itd. To władza stoi na czele obywateli i oni są w większej mierze odpowiedzialni za to co robią, a nie zwykły szary Kowalski który jest otumaniany przez TVNy, TVP i inne media i zewsząd jest piętnowany za wyimaginowaną odpowiedzialność za obecną sytuację w kraju bo głosował na tego i tego. Ten system jest upośledzony i nie jesteśmy w stanie obiektywnie ocenić kto się bardziej nada. Możemy sobie jedynie zaryzykować i podobny skutek będzie miało pójście na wybory i zagłosowanie na którąś z partii jak i nie oddanie głosu na nikogo. Możesz się ze mną nie zgadzać, osobiście chodzę i głosuję na partie, ale nie krytykowałbym osób które nie mogą się zdecydować
0
@mekston No ale analogicznie nie zagłosowałeś na żadną partie bo nie mieli nic ciekawego do zaoferowania i wszystkie są znane z robienia afer, to dlaczego masz nie narzekać na cały system mimo że nie zagłosowałeś na nikogo? Jeden c*uj tak naprawdę
0
@Tasde Ale co to w ogóle za argument że nie masz prawa narzekać bo nie głosowałeś xD To tak samo jak oddasz głos na partię która wygra, a będą robić syf to nie masz prawa ich krytykować? Kogo byś nie wybrał to nie będzie to partia idealna i zawsze będzie się do czego przyczepić. Zwykły szary obywatel nie jest w stanie przewidzieć kto będzie najmniej kradł i najefektywniej sprawował rządy