Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker W tej minucie jeszcze nie było
1
@arasz1819 element go tam pasem przetrzepał na odsiadce i dlatego piecze
0
@Rust_Cohle No Villarreal z madryciakami rzeczywiście słaby mecz xD Nie znasz się Kohel
1
@pt9 Pewnie że Zuzia, a nie jakieś araby
6
@Rysiu Ja piszę jakieś ponad 20 komentarzy dziennie z czego może max 1 jest mądry, reszta to śmieszki i obrażanie winisjusza, pasuje se znaleźć jakieś hobby
3
I tak oto Federico w ciągu 15 minut z dzbana zamienia się w bohatera broniącego honoru syna który może to czytać
0
@bebeto77 Jest się podniecać tym iż liga jest rozstrzygnięta
15
@Roobo Pytanie nie czy on da radę tylko czy jego koledzy dadzą radę
1
@norbi77 Ile razy już mu to pisałem i podejrzewam że nie tylko ja. Głupie jest to rozwiązanie na ten moment
0
@bartas97 Nie tyle oznaczanie co rozmowę o zbanowanym
0
@LM10GOAT Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz (czyli bana od elementa)
1
@Bocheno1 Na następnych zawodach mnie pokonasz
3
@Deviler Jakby dobrze pukali to też by rozkładali nogi przed nimi
1
@domin682 PiS czy PO, Demokraci czy Republikanie, Kielecki czy Winiary
3
@Kuba_1 Ja pier*ole następny, zrozumcie w końcu że chłop się jara każdym klubem w Hiszpanii, bo jest po prostu fanem La Ligi. Tak samo nas zachwala i krytykuje jak i madrycioków, więc nie szukajcie spisków na siłę
3
@Medium Hajto po prostu zemścił się na babie, która zdradzała jego dziadka czy tam ojca
1
@agaFCB Różnie to działa przyznam, raz wkurłia, raz usypia, najgorzej jak grad wali hah
0
@agaFCB Zwłaszcza jak masz okno ze skosem w pokoju
1
@Maker0 W takim razie osoby wierzące mogą zjeść śniadanie, poświęcić koszyk i zapieprzać do pracy na popołudniową zmianę
2
@Kgorecki2500 Alan Rickman? Top :(
0
@Aaron10 Jak co roku to tylko Kevin
5
@agaFCB Nie masz wystarczających umiejętności żeby poświęcić wodę z kranu, musiałabyś się do kościoła podpiąć rurami
0
@Zoker Lepiej se książkę przeczytać nieokrojoną
4
@Kgorecki2500 Zależy, jak łojciec się dzisiaj uchleje tak że jutro będę go musiał zawieźć święcić koszyk to może wpadnę do parafii w odwiedziny
3
@Deviler Tak, nawet zaliczyłem dachowanko z tego tytułu, ale na szczęście nikomu nic poważniejszego się nie stało i nie było to na drodze publicznej tylko na polanie xD Człowiek młody był i głupi, teraz tylko głupi
0
@Sau_Ron parsley
0
@Anonymus0608 Najlepszy to też określenie mocno uogólnione. Nie oglądałem wielu których wymieniłeś, ale ciężko sobie wyobrazić że oprócz bardzo dobrych statystyk Suareza, ktoś był bardziej wszechstronnym i widowiskowym napastnikiem niż On sam w jego prime.
1
@Rewolucja123 O co chodzi z tą rysą i ligą mistrzów
13
@Anonymus0608 W top 10 to może być Hurkacz jak jest w formie, Suarez spokojnie na podium
6
@MrPGG Jeszcze jak