1

@partymaker W tej minucie jeszcze nie było

1

@arasz1819 element go tam pasem przetrzepał na odsiadce i dlatego piecze

0

@Rust_Cohle No Villarreal z madryciakami rzeczywiście słaby mecz xD Nie znasz się Kohel

1

@pt9 Pewnie że Zuzia, a nie jakieś araby

6

@Rysiu Ja piszę jakieś ponad 20 komentarzy dziennie z czego może max 1 jest mądry, reszta to śmieszki i obrażanie winisjusza, pasuje se znaleźć jakieś hobby

3

I tak oto Federico w ciągu 15 minut z dzbana zamienia się w bohatera broniącego honoru syna który może to czytać

0

@bebeto77 Jest się podniecać tym iż liga jest rozstrzygnięta

15

@Roobo Pytanie nie czy on da radę tylko czy jego koledzy dadzą radę

1

@norbi77 Ile razy już mu to pisałem i podejrzewam że nie tylko ja. Głupie jest to rozwiązanie na ten moment

0

@bartas97 Nie tyle oznaczanie co rozmowę o zbanowanym

0

@LM10GOAT Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz (czyli bana od elementa)

1

@Bocheno1 Na następnych zawodach mnie pokonasz

3

@Deviler Jakby dobrze pukali to też by rozkładali nogi przed nimi

1

@domin682 PiS czy PO, Demokraci czy Republikanie, Kielecki czy Winiary

3

@Kuba_1 Ja pier*ole następny, zrozumcie w końcu że chłop się jara każdym klubem w Hiszpanii, bo jest po prostu fanem La Ligi. Tak samo nas zachwala i krytykuje jak i madrycioków, więc nie szukajcie spisków na siłę

3

@Medium Hajto po prostu zemścił się na babie, która zdradzała jego dziadka czy tam ojca

1

@agaFCB Różnie to działa przyznam, raz wkurłia, raz usypia, najgorzej jak grad wali hah

0

@agaFCB Zwłaszcza jak masz okno ze skosem w pokoju

1

@Maker0 W takim razie osoby wierzące mogą zjeść śniadanie, poświęcić koszyk i zapieprzać do pracy na popołudniową zmianę

2

@Kgorecki2500 Alan Rickman? Top :(

0

@Aaron10 Jak co roku to tylko Kevin

5

@agaFCB Nie masz wystarczających umiejętności żeby poświęcić wodę z kranu, musiałabyś się do kościoła podpiąć rurami

0

@Zoker Lepiej se książkę przeczytać nieokrojoną

4

@Kgorecki2500 Zależy, jak łojciec się dzisiaj uchleje tak że jutro będę go musiał zawieźć święcić koszyk to może wpadnę do parafii w odwiedziny

3

@Deviler Tak, nawet zaliczyłem dachowanko z tego tytułu, ale na szczęście nikomu nic poważniejszego się nie stało i nie było to na drodze publicznej tylko na polanie xD Człowiek młody był i głupi, teraz tylko głupi

0

@Sau_Ron parsley

0

@Anonymus0608 Najlepszy to też określenie mocno uogólnione. Nie oglądałem wielu których wymieniłeś, ale ciężko sobie wyobrazić że oprócz bardzo dobrych statystyk Suareza, ktoś był bardziej wszechstronnym i widowiskowym napastnikiem niż On sam w jego prime.

1

@Rewolucja123 O co chodzi z tą rysą i ligą mistrzów

13

@Anonymus0608 W top 10 to może być Hurkacz jak jest w formie, Suarez spokojnie na podium

6

@MrPGG Jeszcze jak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?