Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Kurła ta piętka podkręcona z Majorką, albo te woleje z nożyc w okno
6
@MesQueUnClub96 Lewus musi po prostu porozmawiać z Dżepetto żeby znowu go odczarował
6
@mrboom Ostatnio czytałem że trzymał się za plecy, teraz za żebra, a finalnie naciągnął sobie dwugłowy uda xD
2
@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem po prostu lepszym, ale nie z jakąś kosmiczną przewagą. W swoim prime rzeczywiście jako piłkarz Suarez był bardziej kompletny, ale na przestrzeni całej kariery spokojnie można ich porównywać
1
@Malibu Lewus też póki co wygrywa i ma króla strzelców
0
@Ricardinio14 Suarez w jego wieku też potykał się o własne nogi w polu karnym i marnował sety
1
@MesQueUnClub_87 I cała klasa gra w węża, w węża wykładowcy
3
Messi ratuj proszem
1
@DaPidejpi Ustawmy się w kolejce z tym Junajtedem, dopiero co Nas upokorzyli więc trzeba ich nie lubić chwilę
5
Według Flashscore Xavi stwierdził że jest taka ujnia w składzie, iż postanowił zdjąć buty z kołka i wrócić do gry pod pseudonimem Marc Casado
https://zapodaj.net/9474348d893a0.jpg.html
0
@Transu96 Sam mi się do pokoju wpakował przez ścianę to korzystam
0
@AlexDark00 Piszesz tak jakby bramki zdobyte słabszymi drużynami w ogóle nie powinny się liczyć do żadnych statystyk. Przypomnę że to dzięki nim w dużej mierze rozsiadasz się teraz wygodnie w fotelu lidera, a nie wąchasz plecy madryciaków. Po za tym ten twój argument też niezbyt ciekawy, bo Robert strzelał zarówno Cadizom jak i drużynom z topki ligowej, z Interem w LM również strzelił dwie bramy. Pamiętam że jeszcze kiedyś coś tam płakałeś iż Lewus będzie strzelał tylko karniaczki i tapiny, no to kolejna niespodzianka bo dużo tych goli było z 15 metra po fajnych akcjach :P Nie jesteś w ogóle obiektywny i nie potrafisz pochwalić gościa jak był w formie tylko se ubzdurałeś że nonstop był tak słaby jak obecnie, depczesz po nim jakby Ci krzywdę zrobił i zastanawia mnie skąd to się bierze :/
9
@AlexDark00 Przynajmniej kilka razy dziennie walisz pstryczek w jego stronę, ile można jedną osobę przeżywać no proszę Cię :D
16
@Tomek_TF Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak działa zaklęcie Crucio w Harrym Potterze to tak jakby ktoś kazał Ci oglądać całe 90 minut wczorajszego spotkania, chujnia z grzybnią po prostu graliśmy jak dziady
9
@AlexDark00 Zabawny jest też fakt że nie ma dnia w którym byś nie pocisnął po Lewym, nawet jeśli masz w tym dużo racji to tasujesz się do jego niepowodzeń kolejny dzień z rzędu, co Ci ten Robert zawinił xD
6
@Luciano99 @Transu96 zarośnięty jak trawniki w sierpniu
1
@Sau_Ron famous
1
@NeKenI Skur*ysyny a nie brudasy, to co się dzieje na szlakach w TPNie to jest patologia, pełne potrafią wnieść, ale puste już za ciężkie
1
@VegetaPolska Zablokowała Cię żebyś nie widział jakie zdjęcia wstawia ze swoimi fagasami
2
@VegetaPolska Instagram nawet stwierdził że stalkujesz za bardzo lasencję
4
@pluszek Idź tam pluszak porycz się w poduszkę bo przegraliśmy z Almerią
0
@zenoowity Nie skupiałbym się za bardzo co jakikolwiek trener pier*oli do kamery po każdym meczu, przecież to wyuczone na pamięć formułki dla ciemnej masy.
0
@Pawelsky Ale Messiemu już liczysz te gole z ligi arabskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Bojan_11 Pozdrawiam kolegę z Podhala, tego krucyfiksa Roberto to ca wydupcyć na Spisz
0
Przejebane to było, nawet szkoda komentować, miejmy nadzieję że się ogarną do czwartku
0
Alonzo wchodzi xDD
1
@hayek Co ma inteligencja do tego że se lubi siedzieć w Totkach :D Jakby chciał to już by dawno grał w klubie z topki
1
@Sulimo Dobre dobre zwłaszcza że Chelsea to imię dla dziewczynki w Jułesej
0
@FcPortoFan1999 Dobrze widzę że w ćwierćfinale może mieć Djokovicia? No to raczej ćwierćfinał
1
@FcPortoFan1999 Nie no kolego nie wygłupiajmy się, z tymi paziami to on powinien po 2 0 wygrywać, a dwa pierwsze mecze oddał po secie. Fajnie że puchar tymbarka do kolekcji, ale oceniać będziemy po Dubaju