La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

1

Muszę przyznać,że Hubert w tym turnieju poprawił jego słabą broń,czyli tiebreaki,oraz grę pod presją,bo przecież w ćwierćfinale przeciwko Ymerowi obronił piłkę meczową.Przyda mu się taki triumf przed Dubajem i pojedynkiem z weteranem Murrayem.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 z Djokoviciem chciałeś powiedzieć?

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 Cały turniej grał na leszczy under top50 on miał obowiązek wygrać ten turniej.

0

@MesQueUnClub96 Nie,nie chciałem powiedzieć nic o Djokoviciu.

0

@Emhyr I zrobił to!

1

@FcPortoFan1999 generalnie to radzę zluzować majty i się nie podniecać tym zwycięstwem bo to turniej mało że rangi 250 to najgroźniejszym rywalem Huberta w tym turnieju to był sam polak. Zaraz znowu dostanie jakiś mecz z topem i osra pięty

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 Zrobił ale nie ma sensu analizować jego gry skoro to byli przeciwnicy których powinien ograć bez problemu a w każdym się męczył. Nie poprawił się w niczym.

konto usunięte

1

@budel17 Piękne słowa.

0

@budel17 Ja nie będę luzował majtów,bo jednak przystąpił do turnieju jako główny faworyt i spełnił oczekiwania.Ja wiem że On będzie miał ciężko w Dubaju przebić się do ćwierćfinału z Novakiem Djokoviciem,ale zawsze przełamał sześć miesięcy bez trofeum.

0

@Emhyr Hubert Hurkacz jeszcze się odgryzie hejterzy!

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 wiesz w finale grał z gostkiem z 60 atp miejsca a i tak miał problemy. Ale fakt zawsze tak jest ze znawcy niedzielni ci napiszą ze jak wygra tylko ze słabymi.

1

@FcPortoFan1999 Nie no kolego nie wygłupiajmy się, z tymi paziami to on powinien po 2 0 wygrywać, a dwa pierwsze mecze oddał po secie. Fajnie że puchar tymbarka do kolekcji, ale oceniać będziemy po Dubaju

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Ta odgryzie on powinien być maksymalnie na 40 miejscu w rankingu

0

@FcPortoFan1999 no i szczęście że wygrał ten turniej, bo gdyby tu się wyłożył no to już ciężko mieć jakiekolwiek inne oczekiwania wobec niego. Turniej z taką drabinką to do finału powinien iść spacerkiem, dopiero finał powinien być jakaś rywalizacja jeśli dotarłaby do niego 2 z rostawienia jak tutaj czyli sinner.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Ogólnie Emhyra bym nie słuchał o jest nie uleczalny na temat kompleksu janusza polaka. Ciekawe czy chociaż oglądał w życiu cały jeden mecz Huberata lub Światek a pierwszy do krytykowania a nie ma pojęcia o tenisie xd Według niego przez Światek wszystkie nogi rozkładają (;

konto usunięte

0

@wasacz Bo tak jest. Z zawodnikami na jego poziomie praktycznie zawsze przegrywa ostatni raz wygrał z kimś lepszym 13 sierpnia 2022. Ty nawet pisać nie potrafisz a jeszcze coś tam płaczesz

0

@wasacz Ja lubię słuchać i pozytywnych uwag,i negatywnych bo są przydatne.

0

@Mario96w Na jaki wynik w obecnej formie liczysz Hurkacza w Dubaju?

0

@FcPortoFan1999 Dobrze widzę że w ćwierćfinale może mieć Djokovicia? No to raczej ćwierćfinał

1

@Mario96w Według drabinki to chyba w ćwierćfinale może wpaść na Goatovicia.

0

@Emhyr Hubert Hurkacz nie pokonał nikogo od 13 sierpnia 2022,dlatego że celowo ukrywa swoje najlepsze zagrania na Wimbledon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Nie napisałem że nie pokonał nikogo tylko pokonał graczy którzy nie są jakimś kosmicznym poziomie. Skoro jest top10 w rankingu to oczekuje się od niego że takich zawodników wciąga nosem a on po drodze jeszcze przegrywa. Odpal sobie ATP Ranking live i zobacz sobie tą dwudziestkę rankingową. On tam praktycznie na każdego przegra może z Kaczanem by wygrał Bustą i Zverevem a reszta średnio

0

@Emhyr I to jest frustrujące w oglądaniu jego turniejów,bo On może kurka z każdym przegrać.Nie ma takiej pewności jak u tych największych :(

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 No dlatego niech @wasacz nie stęka bo taka jest prawda że Dziurkacz na większych praktycznie nie wygrywa a od 2021 roku stoi skillowo w miejscu a może i nawet się cofa bo mam wrażenie że 2 lata temu był lepszy

0

@Emhyr Oby półfinał Wimbledonu 2021 nie był dla Hurkacza tym,czym był półfinał Wimbledonu 2013-tego najbardziej się martwię.Oczywiście to są kompletnie inne charaktery,ale mam lekkie obawy że te kariery pójdą w podobną stronę.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Nie no Janowicz to pajac a Hurkacz bezcharakterniak.

0

@FcPortoFan1999 Tytanowe biodro go pojedzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?