La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

0

Xavi raz za razem mówi to samo nie zależnie od tego jaki był problem xD
Mówi że to jego wina tylko dla tego żeby nie mówili że nie widzi w sobie problemu xD
Na zasadzie "chcecie żebym powiedział że to moja wina ?" "Macie mówię to jest moja wina! zadowoleni?"
Po czym odpowiadając na pytanie czego brakowało ... mówi że brakowało intensywności "Musimy pokazać więcej pasji, intensywności… " aka obwinia piłkarzy.

Dalej mówi że próbowaliśmy na różne sposoby ... kappa ... i że przeciwnicy dobrze bronili się przed dośrodkowaniami bo mieli 2 rosłych obrońców :) Ciekawe czy on wie że może w trakcie meczu przekazać wskazówki i powiedzieć żeby przestali bezmyślnie środkować a próbowali kombinacyjnie środkiem albo przynajmniej żeby piłkarz podszedł bliżej bocznych żeby można było rozegrać ściankę i wejść w pole karne zamiast tępo środkować ? .

Widzę że to samo jest w każdym meczu w którym przeciwnik muruje ... default settings ustawiane na wrzutki i jazda ... albo przyfarci albo nie przyfarci.
A po meczu jest wymówka że brak intensywności i przeciwnik "rywalizował" a my nie :)

Bez Pedriego który sam rządzi meczem są ciężary bo środek nie umie kreować a jedynym ich zadaniem jest jak najszybsze dostarczenie piłek na skrzydła.
Nie wiem czy wystarczy nam miliard na transfery żeby to się zmieniło ...

0

@zenoowity Nie skupiałbym się za bardzo co jakikolwiek trener pier*oli do kamery po każdym meczu, przecież to wyuczone na pamięć formułki dla ciemnej masy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?