1

@Peciak Po za tym każdy uśmiech z naszej strony oznacza rasizm w kierunku Winisjusza Juniora

7

@wasacz Ja jestem zbyt ufny dla tego człowieka generalnie, chyba że przedupi tą ligę to do grudnia wtedy, a nawet lipca

14

Swoją drogą podoba mi się aktywność Xaviego przy linii bocznej. Dawno nie mieliśmy na ławce trenerskiej terrorysty z prawdziwego zdarzenia, Valverde przynudzał, Koeman był burakiem, Setien świniopas, a tutaj aktywny, zbierający elegancko żółte kartki Danzel aka ogrodnik, ja to kupuję

1

@AlexDark00 Żadne Virginy wan dajki tylko Araujo

1

@Pawel13sz Balde stwierdził że taki był plan przecież xD

1

@VegetaPolska Przestań psuć ludziom dobry humor idź na kafejkę płakać

52

Militao mówi że nie udało im się strzelić bramki.. Wam się kurła strzału celnego nie udało zdobyć xD

7

@Ptasior Chłop na*ebany nawet w studiu TVP

4

Kiedyś się zastanawiałem jak można kibicować Atletico, dzisiaj się dowiedziałem że jednak można i nawet nie było tak źle

1

Alonso wyjaśnia la bambe

5

Fati z przyzwyczajenia myślał że to Lewus będzie strzelał i postanowił go strollować

0

Nareszcie zupka chińska złazi dzięki Xavi

0

@masq Nie, nie jest

1

Jaki to jest racuch

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co jak co ale ten Raphinia to całkiem dobry defensywny skrzydłowy

1

Aj szkoda że Lewy nie strzelił

2

Vini się giba jak jakiś pierdolony rezus

1

@Technik Nutka przez małe n w porównaniu do tamtych klasyków :D

0

Laporta się postarał dzisiaj z przelewami

2

Ja pierdole te pazie nie umieją nawet z połowy wyjść

0

@gumaz Są rzeczy ważniejsze niż hajs, na przykład wzrok

0

@Kitek1640 Nie mam nie jestem homo

14

@agaFCB Bo nieznalezienie dobrego kebsa to jak dramat

3

@DragonxNF A to lipa, lepsza by była koniunkcja sfer

4

@Kidd Jedyne słuszne nastawienie niezależnie czy byśmy grali samymi juniorami czy once de gala

1

@bartas97 Niektóre tak, Wy to akurat jak rodzina tutaj na La bambli

23

@Encore Podobnie jak w czarodziejskiej rodzinie zdarzy się charłak czyli osoba pozbawiona magicznych zdolności tak w każdej normalnej rodzinie może się urodzić madryciak i niestety nic z tym nie zrobisz

9

@patrix211 Jakoś mnie to nie dziwi

2

@J4no Przeciętnemu typerowi i tak te statystyki dużo nie dają, bo w dużej mierze trzeba mieć po prostu szczęście, podobnie jak w kasynie, jeśli czujesz że chcesz to zagrać to graj :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?