Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Peciak Po za tym każdy uśmiech z naszej strony oznacza rasizm w kierunku Winisjusza Juniora
7
@wasacz Ja jestem zbyt ufny dla tego człowieka generalnie, chyba że przedupi tą ligę to do grudnia wtedy, a nawet lipca
14
Swoją drogą podoba mi się aktywność Xaviego przy linii bocznej. Dawno nie mieliśmy na ławce trenerskiej terrorysty z prawdziwego zdarzenia, Valverde przynudzał, Koeman był burakiem, Setien świniopas, a tutaj aktywny, zbierający elegancko żółte kartki Danzel aka ogrodnik, ja to kupuję
1
@AlexDark00 Żadne Virginy wan dajki tylko Araujo
1
@Pawel13sz Balde stwierdził że taki był plan przecież xD
1
@VegetaPolska Przestań psuć ludziom dobry humor idź na kafejkę płakać
52
Militao mówi że nie udało im się strzelić bramki.. Wam się kurła strzału celnego nie udało zdobyć xD
7
@Ptasior Chłop na*ebany nawet w studiu TVP
4
Kiedyś się zastanawiałem jak można kibicować Atletico, dzisiaj się dowiedziałem że jednak można i nawet nie było tak źle
1
Alonso wyjaśnia la bambe
5
Fati z przyzwyczajenia myślał że to Lewus będzie strzelał i postanowił go strollować
0
Nareszcie zupka chińska złazi dzięki Xavi
0
@masq Nie, nie jest
1
Jaki to jest racuch
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co jak co ale ten Raphinia to całkiem dobry defensywny skrzydłowy
1
Aj szkoda że Lewy nie strzelił
2
Vini się giba jak jakiś pierdolony rezus
1
@Technik Nutka przez małe n w porównaniu do tamtych klasyków :D
0
Laporta się postarał dzisiaj z przelewami
2
Ja pierdole te pazie nie umieją nawet z połowy wyjść
0
@gumaz Są rzeczy ważniejsze niż hajs, na przykład wzrok
0
@Kitek1640 Nie mam nie jestem homo
14
@agaFCB Bo nieznalezienie dobrego kebsa to jak dramat
3
@DragonxNF A to lipa, lepsza by była koniunkcja sfer
4
@Kidd Jedyne słuszne nastawienie niezależnie czy byśmy grali samymi juniorami czy once de gala
1
@bartas97 Niektóre tak, Wy to akurat jak rodzina tutaj na La bambli
23
@Encore Podobnie jak w czarodziejskiej rodzinie zdarzy się charłak czyli osoba pozbawiona magicznych zdolności tak w każdej normalnej rodzinie może się urodzić madryciak i niestety nic z tym nie zrobisz
9
@patrix211 Jakoś mnie to nie dziwi
2
@J4no Przeciętnemu typerowi i tak te statystyki dużo nie dają, bo w dużej mierze trzeba mieć po prostu szczęście, podobnie jak w kasynie, jeśli czujesz że chcesz to zagrać to graj :P