Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@barcanawieki Poszło
2
@Emhyr Zacząłbym oglądać więcej Premier League, ale pewnie jako bezstronny kibic futbolu
2
@wawrzyn1 Wstrzymałbym się z typowaniem składu na Valencie bo kto wie co się wydarzy w Klasyku
13
@PatrychoO Jan Paweł Drugi
0
@Herato Trincao
0
@Kondziubarca Jak już raz wystrzeliła to może i częściej będzie, teraz ma przed sobą ważny sprawdzian
11
@Kondziubarca Jasnowłosy bajerant
0
@Emhyr No Ferran z Cadizem dał, może nie z ławki, ale jako zmiennik za kontuzjowanego Dembusia
2
@Emhyr Nadają się na zmienników, ale nie za tą kasę co daliśmy
1
@masq Chyba tam że od kilku lat, bo powinno być od wielu lat
0
@Emhyr Fleszskor i transfermarkt twierdzi że po 5, Cadiz, Atletico, Espanyol, Villarreal i teraz Almeria
0
@Emhyr Coś chyba przegapili bo wczoraj zdobył piątą żółtą kartkę w lidze :/
3
@bartas97 Uj z weekendem czwartek ważniejszy
0
@Emhyr Jak to nie ma, przecież 5 żółtych kartek
5
Śmiejecie się z S Roberto, ale chłop na klasyki dostaje takiego buffa że zagra co najmniej solidnie, tak będzie i nie zmyślam
2
@MesQueUnClub_87 Kurła ta piętka podkręcona z Majorką, albo te woleje z nożyc w okno
6
@MesQueUnClub96 Lewus musi po prostu porozmawiać z Dżepetto żeby znowu go odczarował
6
@mrboom Ostatnio czytałem że trzymał się za plecy, teraz za żebra, a finalnie naciągnął sobie dwugłowy uda xD
2
@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem po prostu lepszym, ale nie z jakąś kosmiczną przewagą. W swoim prime rzeczywiście jako piłkarz Suarez był bardziej kompletny, ale na przestrzeni całej kariery spokojnie można ich porównywać
1
@Malibu Lewus też póki co wygrywa i ma króla strzelców
0
@Ricardinio14 Suarez w jego wieku też potykał się o własne nogi w polu karnym i marnował sety
1
@MesQueUnClub_87 I cała klasa gra w węża, w węża wykładowcy
3
Messi ratuj proszem
1
@DaPidejpi Ustawmy się w kolejce z tym Junajtedem, dopiero co Nas upokorzyli więc trzeba ich nie lubić chwilę
5
Według Flashscore Xavi stwierdził że jest taka ujnia w składzie, iż postanowił zdjąć buty z kołka i wrócić do gry pod pseudonimem Marc Casado
https://zapodaj.net/9474348d893a0.jpg.html
0
@Transu96 Sam mi się do pokoju wpakował przez ścianę to korzystam
0
@AlexDark00 Piszesz tak jakby bramki zdobyte słabszymi drużynami w ogóle nie powinny się liczyć do żadnych statystyk. Przypomnę że to dzięki nim w dużej mierze rozsiadasz się teraz wygodnie w fotelu lidera, a nie wąchasz plecy madryciaków. Po za tym ten twój argument też niezbyt ciekawy, bo Robert strzelał zarówno Cadizom jak i drużynom z topki ligowej, z Interem w LM również strzelił dwie bramy. Pamiętam że jeszcze kiedyś coś tam płakałeś iż Lewus będzie strzelał tylko karniaczki i tapiny, no to kolejna niespodzianka bo dużo tych goli było z 15 metra po fajnych akcjach :P Nie jesteś w ogóle obiektywny i nie potrafisz pochwalić gościa jak był w formie tylko se ubzdurałeś że nonstop był tak słaby jak obecnie, depczesz po nim jakby Ci krzywdę zrobił i zastanawia mnie skąd to się bierze :/
9
@AlexDark00 Przynajmniej kilka razy dziennie walisz pstryczek w jego stronę, ile można jedną osobę przeżywać no proszę Cię :D
16
@Tomek_TF Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak działa zaklęcie Crucio w Harrym Potterze to tak jakby ktoś kazał Ci oglądać całe 90 minut wczorajszego spotkania, chujnia z grzybnią po prostu graliśmy jak dziady
9
@AlexDark00 Zabawny jest też fakt że nie ma dnia w którym byś nie pocisnął po Lewym, nawet jeśli masz w tym dużo racji to tasujesz się do jego niepowodzeń kolejny dzień z rzędu, co Ci ten Robert zawinił xD