0

@Hasszz Nie wiem nie grałem, za to w gothica już tak

0

@Kubusek^^ To granie na stadionie słabszego dotyczy chyba tylko zespołów ze słabszych lig grających z tymi z La Liga, a tak to losowanie wyznacza gospodarza

1

@Kubusek^^ Ponieważ to nasz stadion

2

@jakub1906 Zbyt obiektywny ten bot, mógł napisać Busi powinien wydupcoć po sezonie czy coś

12

Magdaaaaa Linetttttteeeee !!! Tymczasem Sabaljenka

6

Guwniara z paletkom odchodzi do lamusa, teraz tylko kobieta rakieta

6

Uśmiech wart wszystkiego

2

Pliszka co prezent dała hah

2

@MarcelNJ11 Taki suchar imienny :P

7

@MarcelNJ11 A na Marcelu za ile zjemy?

0

@Pewex A ja nie zmyślam że źle odebrałeś mój komentarz, napisałem 2 krótkie komy w żartobliwym tonie koledzy nawet potrafili docenić sarkazm, a Ty żeś mi walnął poważny akapit w odpowiedzi, nie chce mi się naszej konserwacji rozbierać na czynniki pierwsze, jeśli Cię uraziłem to wybacz ^^

1

@Pewex Ale to ty zacząłeś się spinać kolego bo zażartowałem że masz zyebane dzieciństwo xD Trochę dystansu na głupim forum

0

@koksik2700 Odpowiedź może być tylko jedna


2

@Chucky No ciężko nie odnieść takiego wrażenia jak gra wyszła 20 lat temu i ma kwadratową grafikę :P

1

@Pewex Ej bez spiny żartowałem z tym dzieciństwem :/

3

@Pewex Remake* bo mają przerabiać grę całkowicie, oby podołali

10

@Pewex No dla ciebie śmieszne, a dla mnie zwyczajny fakt, że da się polubić wiele rzeczy jeśli się wie jak to zrobić :P

13

@Pewex Klimatem i fabułą Gothic niszczył system i nadrabiał drewniany system walki, do którego zresztą szło się przyzwyczaić, ale jak ktoś nie umie grać w gry to powie że drewno i tyle

14

@Pewex Może stolarz jeśli masz problem z drewnem

14

@Pewex Najważniejsze że w to wierzysz

19

@Pewex To masz z*ebane dzieciństwo że tak powiem

11

@koksik2700 Miesiąc bo bezi chleje rum z piratami i szuka skarbów zamiast rozpracowywać obóz bandytów

6

@Firestone Tak, chwilę po tym jak dostał tylko jedną nominację do Złotej piłki fcbarca.com

0

@KlonaZepan No ale bądź konsekwentny skoro każesz spolszczać Santos i piszesz "do Santosa" to dlaczego nagle wstrzymujesz się z odmianą "do Ronalda" :P Spolszczasz i odmieniasz tak jak Ci wygodnie i tak jak cię komentatorzy przyzwyczaili, a jednocześnie piętnujesz poprawną wymowę, zastanów się trochę czy twoje pretensje mają sens

0

@KlonaZepan Nie wiem taki który dba o poprawną wymowę, a który mówi "podał do Cristiana Ronalda"? xD Chłopie sam już nie wiesz co piszesz

0

@KlonaZepan To które nazwiska można odmieniać, a które nie? Zrób jakąś listę i prześlij wszystkim dziennikarzom żeby mieli ściągę

0

@KlonaZepan Ale są słowa które zapożyczylimy zza granicy i się przyjęły jako spolszczone, nazwisko portugalskiego trenera powinno być wymawiane jak należy, ciekawe czy jakby jakiś Southgate był naszym trenerem to byś wymawiał sołthgate tak jak się pisze xD

11

@Deviler Chłop dyma księżniczkę Francji

0

@Transu96 Też mi się skojarzyło, może nam zajumali Julię kto wie

0

@gumaz I to tak 3 levele wyżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?