Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz Nie wiem nie grałem, za to w gothica już tak
0
@Kubusek^^ To granie na stadionie słabszego dotyczy chyba tylko zespołów ze słabszych lig grających z tymi z La Liga, a tak to losowanie wyznacza gospodarza
1
@Kubusek^^ Ponieważ to nasz stadion
2
@jakub1906 Zbyt obiektywny ten bot, mógł napisać Busi powinien wydupcoć po sezonie czy coś
12
Magdaaaaa Linetttttteeeee !!! Tymczasem Sabaljenka
6
Guwniara z paletkom odchodzi do lamusa, teraz tylko kobieta rakieta
6
Uśmiech wart wszystkiego
2
Pliszka co prezent dała hah
2
@MarcelNJ11 Taki suchar imienny :P
7
@MarcelNJ11 A na Marcelu za ile zjemy?
0
@Pewex A ja nie zmyślam że źle odebrałeś mój komentarz, napisałem 2 krótkie komy w żartobliwym tonie koledzy nawet potrafili docenić sarkazm, a Ty żeś mi walnął poważny akapit w odpowiedzi, nie chce mi się naszej konserwacji rozbierać na czynniki pierwsze, jeśli Cię uraziłem to wybacz ^^
1
@Pewex Ale to ty zacząłeś się spinać kolego bo zażartowałem że masz zyebane dzieciństwo xD Trochę dystansu na głupim forum
0
@koksik2700 Odpowiedź może być tylko jedna
2
@Chucky No ciężko nie odnieść takiego wrażenia jak gra wyszła 20 lat temu i ma kwadratową grafikę :P
1
@Pewex Ej bez spiny żartowałem z tym dzieciństwem :/
3
@Pewex Remake* bo mają przerabiać grę całkowicie, oby podołali
10
@Pewex No dla ciebie śmieszne, a dla mnie zwyczajny fakt, że da się polubić wiele rzeczy jeśli się wie jak to zrobić :P
13
@Pewex Klimatem i fabułą Gothic niszczył system i nadrabiał drewniany system walki, do którego zresztą szło się przyzwyczaić, ale jak ktoś nie umie grać w gry to powie że drewno i tyle
14
@Pewex Może stolarz jeśli masz problem z drewnem
14
@Pewex Najważniejsze że w to wierzysz
19
@Pewex To masz z*ebane dzieciństwo że tak powiem
11
@koksik2700 Miesiąc bo bezi chleje rum z piratami i szuka skarbów zamiast rozpracowywać obóz bandytów
6
@Firestone Tak, chwilę po tym jak dostał tylko jedną nominację do Złotej piłki fcbarca.com
0
@KlonaZepan No ale bądź konsekwentny skoro każesz spolszczać Santos i piszesz "do Santosa" to dlaczego nagle wstrzymujesz się z odmianą "do Ronalda" :P Spolszczasz i odmieniasz tak jak Ci wygodnie i tak jak cię komentatorzy przyzwyczaili, a jednocześnie piętnujesz poprawną wymowę, zastanów się trochę czy twoje pretensje mają sens
0
@KlonaZepan Nie wiem taki który dba o poprawną wymowę, a który mówi "podał do Cristiana Ronalda"? xD Chłopie sam już nie wiesz co piszesz
0
@KlonaZepan To które nazwiska można odmieniać, a które nie? Zrób jakąś listę i prześlij wszystkim dziennikarzom żeby mieli ściągę
0
@KlonaZepan Ale są słowa które zapożyczylimy zza granicy i się przyjęły jako spolszczone, nazwisko portugalskiego trenera powinno być wymawiane jak należy, ciekawe czy jakby jakiś Southgate był naszym trenerem to byś wymawiał sołthgate tak jak się pisze xD
11
@Deviler Chłop dyma księżniczkę Francji
0
@Transu96 Też mi się skojarzyło, może nam zajumali Julię kto wie
0
@gumaz I to tak 3 levele wyżej