0

Przeciwnicy Xaviego śpiwory do jaskini już pakują

2

Co tam Vini skąd to zwątpienie, może potańczymy dla rozweselenia się

0

@AlexDark00 Tak słaby jak Lewus nie? :P

0

@Faro Tylko ja Ci dałem herba wtedy pamiętam, wszyscy chcieli Valencie w strachu przed madryciakami

1

@HighestInTheRoom "3 LM z rzędu, możecie szczekać katalońce"

1

@Strays77 Jadłem w którymś streetfoodzie właśnie w Krk po taniości bo kumpel tam pracował, zajebista rzecz nawet samemu czasem robię w domu :D

18

Warunki będą sprawiedliwe jedynie w przypadku zwycięstwa naszych

1

@Rust_Cohle do usług ^^

22

@nuevojugador Wystawić to se możesz fiflaka na wiatr jak sikasz, uja wiesz jak było, a od dzbanów wyzywasz. A może Arsenal nie chciał płacić tyle co Czelsi i to wpłynęło na decyzję Szachtaru i zawodnika?

1

@Chaoss No dobra raz się żyje hah

0

@Chaoss W Białce będę tam w c*uj ludzi teraz jest to z tym bokiem będzie ciężko xD

0

15 lat nie jeździłem na nartach bo śmigałem na desce, ale za dzieciaka narty miałem opanowane, myślicie że sobie poradzę bez instruktora? Miał ktoś podobnie? xD

1

@DonCarletto Ta smerfetka to będzie mieć z nim przeebane

1

@DonCarletto Ja chyba kliknę pierwszy raz w życiu opcję ignoruj bo ten smerf ciamajda mnie zaraża tym smutkiem

3

Komentarz usunięty

6

@barcanawieki Taa np że kiedyś to były zimy prze*ebane i nikt nie narzekał, no już kur*a widzę jak nikt nie narzekał przy metrowych ścianach na drodze xD Sentyment przesłania im myślenie

0

@kuz xD

16

@klopx odgłos indyka odgłos indyka odgłos indyka

2

Kiedy po taniości kupujesz komentarze pod swoim postem na fejsbuku
https://zapodaj.net/7efbd5495eeaf.jpg.html
@escarabajo @CatalanDream

0

@Chaoss Współprowadzę wynajem i jeżdżę na taxi więc dobrze trafiłeś :D Na razie na ferie zajęte wszystko, ale jak coś to pisz priv albo wejdź na stronę i cyknij rezerwację ^^
willaanda.com

0

@MesQueUnClub96 Ich verstehe nicht

0

@Rust_Cohle Panocku weź dziesięć odrazu co se będziesz żałował krucyfiks

1

@KlonaZepan Bez kitu, jestem z Zakopanego, a w ogóle mnie to wydarzenie nie grzeje

1

O rambla narzeka na belki i wiatr, niech zgadnę Polaki nie wygrywają xD

1

@wasacz A jak tam jej ręka bo coś dolegliwości były, a nie czytałem ostatnio

1

@Transu96 To jest koronawirus, ale w sumie podobne jak pająk xD

0

@Transu96 Je*aniutki jeszcze numer mój od elementa wyskrobał

4

@Mario96w Dobra @macio_944 dostałeś te robotę

0

Czy mamy na stronie w miarę ogarniętego grafika co by mi projekt wizytówki zrobił oczywiście odpłatnie? Nie na od*ierdol i w paincie tylko elegancki projekcik

1

@mrboom Jak sobota naa, zapas kup więcej kup więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?