Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeciwnicy Xaviego śpiwory do jaskini już pakują
2
Co tam Vini skąd to zwątpienie, może potańczymy dla rozweselenia się
0
@AlexDark00 Tak słaby jak Lewus nie? :P
0
@Faro Tylko ja Ci dałem herba wtedy pamiętam, wszyscy chcieli Valencie w strachu przed madryciakami
1
@HighestInTheRoom "3 LM z rzędu, możecie szczekać katalońce"
1
@Strays77 Jadłem w którymś streetfoodzie właśnie w Krk po taniości bo kumpel tam pracował, zajebista rzecz nawet samemu czasem robię w domu :D
18
Warunki będą sprawiedliwe jedynie w przypadku zwycięstwa naszych
1
@Rust_Cohle do usług ^^
22
@nuevojugador Wystawić to se możesz fiflaka na wiatr jak sikasz, uja wiesz jak było, a od dzbanów wyzywasz. A może Arsenal nie chciał płacić tyle co Czelsi i to wpłynęło na decyzję Szachtaru i zawodnika?
1
@Chaoss No dobra raz się żyje hah
0
@Chaoss W Białce będę tam w c*uj ludzi teraz jest to z tym bokiem będzie ciężko xD
0
15 lat nie jeździłem na nartach bo śmigałem na desce, ale za dzieciaka narty miałem opanowane, myślicie że sobie poradzę bez instruktora? Miał ktoś podobnie? xD
1
@DonCarletto Ta smerfetka to będzie mieć z nim przeebane
1
@DonCarletto Ja chyba kliknę pierwszy raz w życiu opcję ignoruj bo ten smerf ciamajda mnie zaraża tym smutkiem
3
Komentarz usunięty
6
@barcanawieki Taa np że kiedyś to były zimy prze*ebane i nikt nie narzekał, no już kur*a widzę jak nikt nie narzekał przy metrowych ścianach na drodze xD Sentyment przesłania im myślenie
0
@kuz xD
16
@klopx odgłos indyka odgłos indyka odgłos indyka
2
Kiedy po taniości kupujesz komentarze pod swoim postem na fejsbuku
https://zapodaj.net/7efbd5495eeaf.jpg.html
@escarabajo @CatalanDream
0
@Chaoss Współprowadzę wynajem i jeżdżę na taxi więc dobrze trafiłeś :D Na razie na ferie zajęte wszystko, ale jak coś to pisz priv albo wejdź na stronę i cyknij rezerwację ^^
willaanda.com
0
@MesQueUnClub96 Ich verstehe nicht
0
@Rust_Cohle Panocku weź dziesięć odrazu co se będziesz żałował krucyfiks
1
@KlonaZepan Bez kitu, jestem z Zakopanego, a w ogóle mnie to wydarzenie nie grzeje
1
O rambla narzeka na belki i wiatr, niech zgadnę Polaki nie wygrywają xD
1
@wasacz A jak tam jej ręka bo coś dolegliwości były, a nie czytałem ostatnio
1
@Transu96 To jest koronawirus, ale w sumie podobne jak pająk xD
0
@Transu96 Je*aniutki jeszcze numer mój od elementa wyskrobał
4
@Mario96w Dobra @macio_944 dostałeś te robotę
0
Czy mamy na stronie w miarę ogarniętego grafika co by mi projekt wizytówki zrobił oczywiście odpłatnie? Nie na od*ierdol i w paincie tylko elegancki projekcik
1
@mrboom Jak sobota naa, zapas kup więcej kup więcej