0

@Janas11224 Głupie, ale śmieszy za każdym razem

2

@pt9 Nie no diety pudełkowe są znane z tego że są droższe niż jakbyś samemu miał ogarniać, ale za to jak zauważyłeś sporo czasu się oszczędza

2

@Danny Gaucho Pan złota łysa glaca jak zwykle wyjaśnia

1

@FCB24 To że Ty nie potrafisz znaleźć sensu nie znaczy że coś jest bez sensu, ma to sens

7

Dasz radę Busi 800 vamos

5

@JimMorrisonFCB On akurat z jajek na brodę przeszczepiał. Skąd to wiem? Bredzę

0

@Janiama Zgasiłeś go jak peta, a dokładniej jak peciaka

2

@TaughtMule Jak papugi te avatary ustawiacie nie wiadomo kto jest kurła synem kogo

0

Gavi weź se przyklej to co Ci się odkleiło

2

@okiemtypera_lucaxx95 Zaś te wysrywy z wyimaginowaną stronniczością? Nie nudzi się wam to?

12

@VegetaPolska No są.. A nie myślałeś spróbować z chłopakiem? Może akurat Ci podpasuje

0

Pamiętacie jak pazie tutaj wywalały Stegena po gorszym sezonie? xD

1

Kunde czy ty posiadasz mózg?

3

@BorzyKrzys Mój ziomek z sąsiedztwa jest jej chłopakiem generalnie, nawet miałem okazję ją na dworzec w KRK raz odwieźć odpłatnie z Zako, fajną ma różową walizkę xD Spoko dziewczyna, a blantów jara więcej niż Snoop dogg

4

@TheNekro94 Mała szmato bądź pokorna

2

@Sulimo Ten co miał mieć bana chyba przez ponad 10 lat nie miał bo 0 komentarzy, kto wie może się jeszcze doczekamy

0

@tbas Pikeja długi być może też nie były biedne xD

3

@szkutnik91 Pique przecież tylko wyszedł po mleko

5

@HighestInTheRoom On słucha jak Elfy napierdzielają na fletach

3

@bartas97 Franek bogaty to miał bodzia i nie spalił

1

@cris2706 Taki mały tip, jak piszesz coś upośledzonego i dajesz "XD" to nie wyśmiewasz nikogo tylko jeszcze bardziej się pogrążasz. Do następnego razu przyjaciele

5

@Cvzx Wydaje mi się że depresja i ciąża mogą iść razem, ale nie jestem kobietą to nie wiem

1

@Faro Proste że za madryciakami, zgwałcić ich w finale będzie całkiem przyjemne (nie zapeszam wcale)

1

@Medium Jak mam cię pocieszyć to też paliłem z 12 lat jakoś i rzucałem ponad 5 lat, ale w końcu pykło, warto zająć się sportem to tym bardziej szkoda będzie wracać do fajek, no i 5 stów miesięcznie w kieszeni też daje motywację :D

2

@Medium Życzę powodzonka, polecam ten Recigar odrazu nie idź w nicorette, poczytaj sobie o tym więcej

0

@Medium Rzucałem wielokrotnie zarówno z recigarem (to samo praktycznie co Desmoxan) jak i na sucho i udało mi się w końcu przy pomocy recigara, ale ta pomoc w naciągnięciu to może jakieś 5% sukcesu, mocna chęć rzucenia i wytrwałość to główne cechy potrzebne do zerwania z fajkami. Pierwsze tygodnie będziesz walczył z chęcią zapalenia, ale musisz być silny, później przychodzi to coraz łatwiej i nawet się nie zastanawiasz czy zapalić bo szkoda Ci będzie zmarnować detoks.

1

Wyjaśni mi ktoś fenomen ciśnięcia po tym całym Probierzu? Nie znam się na tych polskich trenerach

1

@ranger3120 Raczej nie, ewentualnie możesz się zatruć bardziej żeby wywołać gorączkę, ale to bez sensu. Możesz wypocić toksyny z organizmu, sauna, gorąca kąpiel, leżenie w ubraniu pod kocem powinno pomóc

0

@Kessie Nie chodzi o zachlanego szefa @gumaz Tylko zwierzęcia przejechane na drodze

9

"Xavi out, xavi do grudnia"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?