Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Głupie, ale śmieszy za każdym razem
2
@pt9 Nie no diety pudełkowe są znane z tego że są droższe niż jakbyś samemu miał ogarniać, ale za to jak zauważyłeś sporo czasu się oszczędza
2
@Danny Gaucho Pan złota łysa glaca jak zwykle wyjaśnia
1
@FCB24 To że Ty nie potrafisz znaleźć sensu nie znaczy że coś jest bez sensu, ma to sens
7
Dasz radę Busi 800 vamos
5
@JimMorrisonFCB On akurat z jajek na brodę przeszczepiał. Skąd to wiem? Bredzę
0
@Janiama Zgasiłeś go jak peta, a dokładniej jak peciaka
2
@TaughtMule Jak papugi te avatary ustawiacie nie wiadomo kto jest kurła synem kogo
0
Gavi weź se przyklej to co Ci się odkleiło
2
@okiemtypera_lucaxx95 Zaś te wysrywy z wyimaginowaną stronniczością? Nie nudzi się wam to?
12
@VegetaPolska No są.. A nie myślałeś spróbować z chłopakiem? Może akurat Ci podpasuje
0
Pamiętacie jak pazie tutaj wywalały Stegena po gorszym sezonie? xD
1
Kunde czy ty posiadasz mózg?
3
@BorzyKrzys Mój ziomek z sąsiedztwa jest jej chłopakiem generalnie, nawet miałem okazję ją na dworzec w KRK raz odwieźć odpłatnie z Zako, fajną ma różową walizkę xD Spoko dziewczyna, a blantów jara więcej niż Snoop dogg
4
@TheNekro94 Mała szmato bądź pokorna
2
@Sulimo Ten co miał mieć bana chyba przez ponad 10 lat nie miał bo 0 komentarzy, kto wie może się jeszcze doczekamy
0
@tbas Pikeja długi być może też nie były biedne xD
3
@szkutnik91 Pique przecież tylko wyszedł po mleko
5
@HighestInTheRoom On słucha jak Elfy napierdzielają na fletach
3
@bartas97 Franek bogaty to miał bodzia i nie spalił
1
@cris2706 Taki mały tip, jak piszesz coś upośledzonego i dajesz "XD" to nie wyśmiewasz nikogo tylko jeszcze bardziej się pogrążasz. Do następnego razu przyjaciele
5
@Cvzx Wydaje mi się że depresja i ciąża mogą iść razem, ale nie jestem kobietą to nie wiem
1
@Faro Proste że za madryciakami, zgwałcić ich w finale będzie całkiem przyjemne (nie zapeszam wcale)
1
@Medium Jak mam cię pocieszyć to też paliłem z 12 lat jakoś i rzucałem ponad 5 lat, ale w końcu pykło, warto zająć się sportem to tym bardziej szkoda będzie wracać do fajek, no i 5 stów miesięcznie w kieszeni też daje motywację :D
2
@Medium Życzę powodzonka, polecam ten Recigar odrazu nie idź w nicorette, poczytaj sobie o tym więcej
0
@Medium Rzucałem wielokrotnie zarówno z recigarem (to samo praktycznie co Desmoxan) jak i na sucho i udało mi się w końcu przy pomocy recigara, ale ta pomoc w naciągnięciu to może jakieś 5% sukcesu, mocna chęć rzucenia i wytrwałość to główne cechy potrzebne do zerwania z fajkami. Pierwsze tygodnie będziesz walczył z chęcią zapalenia, ale musisz być silny, później przychodzi to coraz łatwiej i nawet się nie zastanawiasz czy zapalić bo szkoda Ci będzie zmarnować detoks.
1
Wyjaśni mi ktoś fenomen ciśnięcia po tym całym Probierzu? Nie znam się na tych polskich trenerach
1
@ranger3120 Raczej nie, ewentualnie możesz się zatruć bardziej żeby wywołać gorączkę, ale to bez sensu. Możesz wypocić toksyny z organizmu, sauna, gorąca kąpiel, leżenie w ubraniu pod kocem powinno pomóc
0
@Kessie Nie chodzi o zachlanego szefa @gumaz Tylko zwierzęcia przejechane na drodze
9
"Xavi out, xavi do grudnia"