La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

konto usunięte

3

Co ja tu czytam...że Real słaby? XD No wielkie odkrycie XD Jak ktoś naprawdę uważa, że LM to jakiś wyznacznik i Real jest ponad City, PSG czy Liverpoolu, bo wyrzucali te drużyny z LM to wielkie XD dla niego.

0

@cris2706 Real wygrał LM bo grał rewanże u siebie

konto usunięte

8

@cris2706
Masz racje.
Liga Mistrzów to żaden wyznacznik, każdy mógłby ją wygrać, ale nie każdy chce

5

@cris2706 Ogolnie nie grali nic wielkiego ale przez wylewy i momenty udało im się wygrać tamte mecze. Gdyby z Barcą nagle Neuer tracil piłkę na piątym metrze a Brozovic kiwał się w polu karnym to może też byśmy wyszli.

5

@bartas97 Liga Europy to wyznacznik.Nie masz racji.Niektorzy tutaj mają coś nie tak z głową.

0

@cris2706 No ta, najlepsza liga świata to żaden wyznacznik xD

2

@HighestInTheRoom Myślał, że łatwe herby wyrwie, a tu ratio dostał

0

@cris2706 Wielkie XD dla ciebie jeżeli uważasz że najważniejsze rozgrywki w piłce klubowej nie są wyznacznikiem. Nie pogrążaj się i nie przynoś wstydu

konto usunięte

0

@bartas97 jak na kibica Realu to akurat jesteś rozgarnięty, więc dobrze wiesz o co mi chodziło.

1

@cris2706 Taki mały tip, jak piszesz coś upośledzonego i dajesz "XD" to nie wyśmiewasz nikogo tylko jeszcze bardziej się pogrążasz. Do następnego razu przyjaciele

konto usunięte

0

@BorzyKrzys akurat daleko mi do ciebie, czyli kogoś kto w każdym komentarzu sili się na idiotyczne docinki nastawione na herby. Nie mierz każdego swoją miarą ;**

@HighestInTheRoom czyli rozumiem, że Real jest twoim zdaniem najlepszą drużyną świata, bo wygrał LM, tak? Odpowiedz obiektywnie, jak kibic piłki nożnej, nie jak kibic Realu.

Podam ci przykład, żebyś sobie czegoś nie dopowiadał, źle czegoś nie interpretował itd. itp.

PSG przechodzi Bayern. Neuer złamana noga, rezerwowy bramkarz robi wylew, Messi z Neymarem w formie, obrońca Bayernu robi wylew i PSG przechodzi.
Czyli jest lepsze od Bayernu. W 1/4 trafia na BVB. Przegrywają 1-0 i rewanż 0-0. Czyli BVB jest lepsze niż PSG i Bayern. No ale ligę niemiecką wygrywa Bayern.

Taki z LM wyznacznik.


Z resztą daruj sobie odpowiedz, bo twoje zapatrzenie w Real sprawia, że ta dyskusja i tak nie ma sensu. Nawet jakbyśmy kulturalnie prowadzili wymianę zdań to i tak zniknąłbyś jakby zabrakło argumentu.

1

@cris2706 Ale typie, już Ci tłumaczyłem. Ja tu sobie społecznie pisuje, a Ty się ciągle napinasz i dostajesz ratio od innych. To Ty się powinieneś zastanowić nad sobą.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys typie? Może trochę kultury.
Przecież to Wy m.in. z tym całym @HighestInTheRoom wychodzicie i rzucacie jakimiś głupimi docinkami, często niezwiązanymi z tematem mojego wpisu a jak dostajecie kontrę to znikacie.
Dla mnie LM wygrana przez Real to żaden wyznacznik i uargumentowałem swoją wypowiedź. Jedyne co dostałem w odpowiedzi to jakieś mało śmieszne docinki. No ale może i masz rację, może nie ma co wymagać tutaj tego, żeby każdy swoją wypowiedź odpowiednio argumentował.

0

@cris2706 Chłopie, piszesz o fazie pucharowej w kontekście Realu trzy tygodnie po tym, jak turniej rozgrywany właśnie w takim trybie wygrała Argentyna. Błagam cie, zastanów się czasem. Adios.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys ale co wyciągasz teraz Argentynę?
Mourinho czy Guardiola podzielają moje zdanie, bo nie raz wypowiadali się, że liga (a już zwłaszcza LaLiga z okresu Pep vs Mou i Premier League Pep vs Klopp) jest dla nich takim odniesieniem, bo pracujesz na mistrzostwo co weekend. W LM często o awansie decyduje głupi błąd, dyspozycja danego dnia czy nawet seria rzutów karnych.
Nie wiem czemu zamiast uszanować moją opinię (która jest taka sama jak Pepa czy Mou, czyli ludzi którzy znają ten sport od środka i mają większą wiedzę niż wy), do której przecież mam prawo, to musicie wyjeżdżać z jakimiś głupimi docinkami. Nie wiem czy to uprzedzenie typowo do mojej osoby czy po prostu do osoby, która ma odmienne zdanie, ale może czasami warto odpuścić głupie docinki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?