La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

5

Na obiad wleci chyba lasagnia z biedronki :P
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @Kondziubarca

2

@Kgorecki2500 Jak chcesz to Cię nauczę robić samemu. Zobaczysz, która lepsza ;)

2

@Kgorecki2500 Lasagne kozak ale swojska ;D

@MesQueUnClub_87 dobrze piszesz ziomuś ;-)

3

@MesQueUnClub_87 własnoręcznie robiona wiadomo że nie do pobicia ale dla mnie za długo się ją robi :D

2

@MesQueUnClub_87 Lepsza, ale czy szybsza? Wątpię :P

1

@MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 Panowie ja studentem jestem :P Nawet jak nie jest to drogie w produkcji to z reguły mi się nie chce albo nie mam czasu gotować jak wracam z uczelni :P

1

@Kgorecki2500 A to już zmienia postać rzeczy, ja właśnie z biedry jadlem pyzy z mięsem bo coś faze mialem ;D nawet pyszne były ;P

4

@Jakchcesz Nie no, aż tak długo się nie robi. Tak w skrócie to podsmażasz na patelni mięso z czosnkiem i cebulą. Przykrywasz, żeby się trochę podusiło z pomidorami + przyprawy, a w międzyczasie robisz sos beszamelowy z masła, mąki i mleka. Na koniec tylko układasz makaron z warstwami w naczyniu żaroodpornym, zalewasz beszamelem, sypiesz ser i zakrywasz folia aluminiową i się piecze. 10 minut przed wyciągnięciem zrywasz folię, żeby zapiekła się z wierzchu i zostaje już tylko zjeść ;)

@Mario96w No czasami w życiu się warto wysilić ;)

@Kgorecki2500 No czaję ;)

2

@Kgorecki2500 Smacznego :p
Dobra ta lasagnia z biedronki,tj.czy już ją jadłeś kiedyś?

1

@tomek8756 Tak, dobra. Mi smakuje ;)

2

@tomek8756 Musze wam to napisać xD ja kiedyś trafiłem na artykuł że w jednej z Lasagne z biedry karaluch był zapieczony więc nie widzi Mi się to do jedzenia ;D

@Kgorecki2500 Ale jak Ci smakuje to gitarka, Smacznego! ;-)

1

@Lionel_Messi10 "ja znalazłem kiedyś karalucha tam... Ale jak Ci smakuje to gitarka" toś go pocieszył xD

1

@Jakchcesz haha xD musiałem to napisać ;D

3

@Jakchcesz @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 Znalazłem w telefonie foto takiej domowej bo robiłem parę miechów temu :D
https://zapodaj.net/images/7dfd529c382b8.jpg

1

@Lionel_Messi10 Ale zachęciłeś mnie do zakupu tej lasagni xd

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 robiłeś ten sos Kentucky gold co Ci pisałem przepis?

2

@Rust_Cohle Robiłem, razem z bratem i stwierdziliśmy jednogłośnie, że jest bardzo spoko. Poszedł do kurczaka pieczonego w piwie.

1

@MesQueUnClub_87 Piękna Ci wyszla, aż smaka zrobiłeś ;-)

@tomek8756 Właśnie ja już takich artykułów nie czytam bo można się ładnie nadziać i nie smak pozostaje pozniej ;D

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 No i git :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?