Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Kgorecki2500 A co ty kurła jakiś Herakles jesteś czy Polak rodak z krwi i kości
3
@marcin62 Oto Marcin, wyznacznik idealnego gustu, cesarz stylu i generał zajebistości, moje uszanowanie
33
@Lionel_Messi10 Erling kom tu Barsa
1
@AllBundy Historia Ezia i Black Flag to kozaki w c*uj, reszta też całkiem spoko
9
@koksik2700 Kajtki płaczą że im prosty system walki przeszkadza xD Się nagrali w jakichś eldenringuw i wymagania z kosmosu mają, współczuć tylko że nie potrafią czerpać funu z tak świetnej gry, która klimatem nadrabia wszystkie niedoskonałości. Co dopiero o topornym systemie w gothicu powiedzieć, który na swój sposób jest zajebisty. Jak się nauczysz grać to żaden system walki nie przeszkadza
2
To niezły dzień niewiniątek żeś zaspoilerował
0
@kamilop Nie wiem, może dryblingiem
7
@Ls0811 Tylko cwaniaczki kładą na kzyżaczki, po to Bóg dał oczy żeby robić na oko. Kto używa poziomicy ten jest chyba zza granicy.
6
@barcelonaLM Robercik właśnie pije z Olisadebe
1
@FCB24 Nie no luz tylko imo śmieszne jest takie pisanie wszystkiemu na przekór, chłop zapowiada się zajebiście obiecująco i za tą cenę to jak promocja
13
@FCB24 Uwielbiam te wasze wrażenia xD Pamiętam jak haalanda miała zweryfikować premier league, a najpierw bundesliga
0
@barcelonaLM Z jednej strony fajnie, a z drugiej lipa bo kogo oni teraz znajdą na szybko, chyba że sypną naszym hajsem po stokroć
1
@Bocheno1 Deny to mu może pomóc co najwyżej wyduldać ten czteropak
3
@domel098 Nie polecam
0
@DonMatteo901 Typowi chyba nikt nie powiedział że wygranie Premier League jest trochę bardziej cenione niż ten francuski paździerz zwany francuską ligą
16
@RomanHoffer Post który wrzuciłeś wygląda gorzej niż te nogi
13
@Gaz Najlepsze było jak napisałeś "Ronaldo" i zmieniało Ci na "Messi". Albo pisałeś "alkoholik", a oznaczało Ci @Luciano99
2
@Kamiloza91 Mogę tylko życzyć żeby jakoś się ułożyło
2
@Kamiloza91 Alkohol jest fajny tylko ludzie są słabi
2
@Sensible Niee, to było chyba Kuku
1
@Kessie @BartqRKO @AlexDark00 Jeszcze taka gra była nie pamiętam jak się nazywała że grało się w karty i kto przegrał ten dostawał talią kart po kostkach xD
4
@Tomek_TF Fajnie by to wyglądało gdyby nie te filtry marszczące (Freda)
1
@Cotutajsiedzieje Ależ na nich splunął, chusteczkę biedactwom trzeba podać? xD Chłop nikomu nic nie obiecywał, wybrał hajs jego wola. Splunąć to mógł Figo na Barcę
19
@wasacz Wąsacz nie pij już ziomek tylko ciekawostkę podał xD
0
@HighestInTheRoom Tradycji niech stanie się zadość
3
@AllBundy De fak xD
5
@Przemek2323 Najpierw trza iść poświęcić koszyczek z karpiem
1
@MarioVeB! Dokładnie, piwerko lepiej siada
2
@Janas11224 Ale coś w tym jest, za gówniaka jak tylko to powąchałem to odrazu wymioty do kibla, babka później przestała to gotować, a teraz nawet zdzierżę ten zapach. Może kiedyś uda mi się posmakować xD
1
@Lionel_Messi10 Element mi usunął z tym śmieciem tekst, przecie to był cytat i nawet herba mi dałeś xD