11

@Kgorecki2500 A co ty kurła jakiś Herakles jesteś czy Polak rodak z krwi i kości

3

@marcin62 Oto Marcin, wyznacznik idealnego gustu, cesarz stylu i generał zajebistości, moje uszanowanie

33

@Lionel_Messi10 Erling kom tu Barsa

1

@AllBundy Historia Ezia i Black Flag to kozaki w c*uj, reszta też całkiem spoko

9

@koksik2700 Kajtki płaczą że im prosty system walki przeszkadza xD Się nagrali w jakichś eldenringuw i wymagania z kosmosu mają, współczuć tylko że nie potrafią czerpać funu z tak świetnej gry, która klimatem nadrabia wszystkie niedoskonałości. Co dopiero o topornym systemie w gothicu powiedzieć, który na swój sposób jest zajebisty. Jak się nauczysz grać to żaden system walki nie przeszkadza

2

To niezły dzień niewiniątek żeś zaspoilerował

0

@kamilop Nie wiem, może dryblingiem

7

@Ls0811 Tylko cwaniaczki kładą na kzyżaczki, po to Bóg dał oczy żeby robić na oko. Kto używa poziomicy ten jest chyba zza granicy.

6

@barcelonaLM Robercik właśnie pije z Olisadebe

1

@FCB24 Nie no luz tylko imo śmieszne jest takie pisanie wszystkiemu na przekór, chłop zapowiada się zajebiście obiecująco i za tą cenę to jak promocja

13

@FCB24 Uwielbiam te wasze wrażenia xD Pamiętam jak haalanda miała zweryfikować premier league, a najpierw bundesliga

0

@barcelonaLM Z jednej strony fajnie, a z drugiej lipa bo kogo oni teraz znajdą na szybko, chyba że sypną naszym hajsem po stokroć

1

@Bocheno1 Deny to mu może pomóc co najwyżej wyduldać ten czteropak

3

@domel098 Nie polecam

0

@DonMatteo901 Typowi chyba nikt nie powiedział że wygranie Premier League jest trochę bardziej cenione niż ten francuski paździerz zwany francuską ligą

16

@RomanHoffer Post który wrzuciłeś wygląda gorzej niż te nogi

13

@Gaz Najlepsze było jak napisałeś "Ronaldo" i zmieniało Ci na "Messi". Albo pisałeś "alkoholik", a oznaczało Ci @Luciano99

2

@Kamiloza91 Mogę tylko życzyć żeby jakoś się ułożyło

2

@Kamiloza91 Alkohol jest fajny tylko ludzie są słabi

2

@Sensible Niee, to było chyba Kuku

1

@Kessie @BartqRKO @AlexDark00 Jeszcze taka gra była nie pamiętam jak się nazywała że grało się w karty i kto przegrał ten dostawał talią kart po kostkach xD

4

@Tomek_TF Fajnie by to wyglądało gdyby nie te filtry marszczące (Freda)

1

@Cotutajsiedzieje Ależ na nich splunął, chusteczkę biedactwom trzeba podać? xD Chłop nikomu nic nie obiecywał, wybrał hajs jego wola. Splunąć to mógł Figo na Barcę

19

@wasacz Wąsacz nie pij już ziomek tylko ciekawostkę podał xD

0

@HighestInTheRoom Tradycji niech stanie się zadość

3

@AllBundy De fak xD

5

@Przemek2323 Najpierw trza iść poświęcić koszyczek z karpiem

1

@MarioVeB! Dokładnie, piwerko lepiej siada

2

@Janas11224 Ale coś w tym jest, za gówniaka jak tylko to powąchałem to odrazu wymioty do kibla, babka później przestała to gotować, a teraz nawet zdzierżę ten zapach. Może kiedyś uda mi się posmakować xD

1

@Lionel_Messi10 Element mi usunął z tym śmieciem tekst, przecie to był cytat i nawet herba mi dałeś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?