- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
1
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1031481/bangladesz-kocha-leo-messiego-tylko-nie-wie-dlaczego
XDDDDDDD co za żenada. Dzisiaj do każdej wiadomości trzeba podchodzić z dystansem, ale łącząc fakty (np. wypowiedź łysego odnośnie tych oskarżeń "Ludzie nie mogą kibicować Anglii, bo nie wyglądają na Anglików? To jest rasizm, to jest czysty rasizm. Każdy na świecie ma prawo kibicować temu, komu chce.") wychodzi na to, że faktycznie na trybunach będą opłaceni kibice. Przecież to jest aż śmieszne. Mundial na środku pustyni i co 10 min cooling break XD Rozwalony sezon ligowy. Niektóry kluby mocno poszkodowane (Bayern, Barcelona), bo pół kadry wróci wypompowana.
Już wyjebongo w to, że mundial jest późną jesienią, bo sam poczuję atmosferę, bo mecze i programy z zapowiedziami/analizami pomeczowymi i podsumowania dnia będę oglądał. Czyli generalnie będę żył tym Mundial. Współczuć można tylko osobom, które jadą lub chciały pojechać do Kataru, bo tam na miejscu żadnego klimatu mundialu nie ma. Jak można być takim kretynem, żeby zrobić Mundial w 3-milionowym państwie z takimi ograniczeniami XD Samo Rio ma prawie 7 mln a te strefy kibiców i ulice żyjące Mundialem w Brazylii to coś fantastycznego. Tutaj kibice ani piwka nie wypiją, ani realizator nic ciekawego nie wyłapie na trybunach (XD) ani samego klimatu Mistrzostw pewnie nie poczują w Katarze, bo co to za klimat jak lata banda Arabów i twierdzą, że od kilku lat wspierają Argentynę a poza Messim i Di Marią nie wymienią ani jednego piłkarza XDDD Jeszcze wręcz gówniane wszystkie piosenki mundialowe. Dla porównania Mundial w 2010 wszystkie 3 (WakaWaka, Oh Africa i Knaan) miał sztosowe.
1
@cris2706 W tvp sport w studiu dzis to potwierdzali, rozmawiali z ludzmi ktorzy opisywali ze maja 3 posilki dziennie i dostaja iles tam dolarów za kibicowanie
0
@cris2706 "Jak można być takim kretynem.." Myślę że za hajs który szejki dały pod stołem łysemu też byłbyś takim kretynem bez chwili zawahania :P
0
@Mario96w akurat Łysy chyba nie był w to umoczony. No ale pewnie też coś dostał jak został prezydentem FIFY, bo od tamtego czasu jest oderwany od rzeczywistości.