La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

1

Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby z 11letnim dzieckiem wybrać się w Tatry na wysokość 2000 m, jak wczoraj ten tatuś,który musiał wezwać pomoc i czekać na dojście ratowników, bo śmigłowiec w tych warunkach nie mógł wystartować.
Gość powinien odpowiadać karnie za narażenie dziecka.
https://tvn24.pl/tvnmeteo/polska/tatry-warunki-w-gorach-dwie-lawiny-zeszly-w-tatrach-ofiara-smiertelna-warunki-sa-trudne-6443118

konto usunięte

1

@Przemek2323 hmmmm....
Ale jakos w krajach jak Austria,Szwajcaria i inne wysokogorskie,jest to tormalne,ze z dziecmi idzie sie w gory...
Oczywiscie z dobrym wyposarzeniem itd,ale nie zmienia to faktu ze sie chodzi na wycieczki wysokogorskie

5

@SteuerFreiMoney zimą w czasie opadów śniegu i zagrożenia lawinowego w wysokie góry z dzieckiem? No bez jaj.

1

@Przemek2323 Panie jak latem pojedziesz to zobaczysz setki ludzi co idą na taką wysokość z dziećmi młodszymi niż 5 lat. Ok, warunki są lepsze ale bywa nawet w sierpniu zaledwie +3 stopnia tak jak w tym roku. Tyle ile ja widziałem kompletnie odklejonych ludzi to mała głowa.

konto usunięte

0

@Przemek2323 no chodzi sie naprawde...
Jestem kazda zime w Austrii,chociaz do Niemieckich gor mam tez niedaleko,ale Austria to Austria.
Sa szlaki gdzie mozna i sa gdzie nie mozna i tyle

1

@SteuerFreiMoney Ale to, że tak ludzie robią to nie oznacza automatycznie, że jest to normalne :D jest taki cytac" nie wszystko co Ci mówi większość, jest mądre"

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 niewiem mi tam sie to podoba i sam bede z dzieckiem na takie wyprawy sie wybieral
Nie mozna trzymac go pod kloszem,niech poznaje wszystko.

1

@Przemek2323 Co roku jest takich mongołów masa, albo bez sprzętu taki idzie, albo przy dużym i niestabilnym zagrożeniu lawinowym podczas opadów, najlepsi są typy co na morskie oko wchodzą przy grubości tafli dwóch centymetrów, można powtarzać w kółko w telewizji, na portalach internetowych, ale niektórzy mają wy*ebane w komunikaty turystyczne idą na pałę nawet nie wiedzą gdzie

1

@SteuerFreiMoney No ok, ja też mam takie podejście do życia, ale trzeba też mieć trochę wyobraźni i ocenić prawdopodobieństwo zagrożenia. Góry są nieprzewidywalne. Ile razy już ludzie pewni siebie czekali później na helikopter.

3

@SteuerFreiMoney Chyba nie rozumiesz w czym rzecz :D Nikt ci nie broni brać dziecko w góry, ale oprócz dziecka zabierz ze sobą mózg. Ten gościu akurat pchał się przy dwójce lawinowej podczas dużych opadów, to nie jest odpowiedzialność, pokrywa śnieżna musi mieć czas żeby się związać i ustabilizować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?